Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Drda

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc moc!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Jseš sladkej! ! ! !

    Milujeme tě mooooooooooooooc *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • No tak

    Holky, jděte všechny do pytle. *16* Je fakt, že je to krásnej kluk, ale takhle ho obtěžovat, že se nestydíte. Je jen na něm, koho si vybere! *3* (pokud si vybírat chce). Tak už ho proboha nechte na pokoji!! *5*
  • vcera ti to sluselo!!!! *3* *3*
  • Fandim ti!!!

    Zbynda je nejlepší!!!Vždy mu to sluší!!!!!aCh jo , škoda že ho nemohu vidět!!!!!! *14* *14* *14* *14* .Taky mám ráda Phila Collinse a Písničku Vedoucí od chinasek.A taky skupínu Qween a jejich písničky.......kdyby si tu byl tak mi napiš PROČ si neměl ještě holku a seš tak krásnej!!! *3* Určitě máš sladké rty!!! *4* *4* Fandíme ti!!!!!
  • je nejlepší

    jsem do něj blázen.......krásnej!!!!!!krásný oči fakt!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • *4* Ahojky Zbyňku, můžu ti říct, že Philla Collinse si zaspíval strašně krásně, moc ti děkuju... Ráda bych s tebou pokecala i neveřejně.. kdyby to šlo, napiš mi na mejla... celkem bych se tě chtěla na něco zeptat a tak... Měj se *3*
  • prosba

    *14* tak jestli tady jeste nekdy Zbyndo budes tak bych chtela foto a autogramem, prosiiim pa *3*
  • Zbyněk fakt pěkně zpívá!! má velmi pěkný hlas zpívá tam z nich nejlíp! DRŽÍM MU PALCE!! AĎ TO VYHRAJE!! *3*
  • Zbynďa je moooooooooooc super......, hrozně mu fandím , ale nesmím zapomenout na Davídka Spilku od nás z Olomouce.. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit