Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Drda

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbýňa je docela dobrej!Umí hezky zpívat,ale hezkej teda moc neni *7* *7* *7* *7* *7*
  • Je supéérr!!

    Je úúúžasnéééj a nživo je ještě hezčí a sympatičtější než v TV!!!Má nááádhrnej hlas *14* *14* *4* *14*
  • zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!

    zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!vzbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!vvvvvvzbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!!zbyněk je nejlepší!!!!!!!!!!! *14*
  • *14* *14* *14* I loooooove u !
  • Zbynďa

    Je to moc hodny clovek, nekomfliktní a chytrý..a proto mu moc fandim-vic takových hodnych kluků!!! *4*
  • zuper

    Je bombaaaaa *14* *14*
  • Zbyněček

    Mně se Zbyněk velmi líbí.... má nádrehnej hlas a takovej jako má on má opravdu málokdo. Přála bych si aby to vyhrál.. A mu by ta sláva do hlavy nestoupla *4* *3* *14* *14* *4*
  • Zbyněk Drda

    Je těžké soudit člověka, kterého jste nikdy neviděli a máte o něm informace pouze z médií, protže tyto informace bývají mnohdy značně zkreslené. Přesto musím říct, že mně se Zbyněk Drda taky moc líbil a to nejen vzhledově, což tady spousta děvčat uvádí jako prioritu, ale především svým opravdu ojedinělým zabarvením hlasu. Těším se na jeho CDéčko, na kterém už určitě pracuje a přeji mu hodně úspěchu v kariéře a pokud by zájem o jeho osobu časem opadl, tak bych mu chtěla vzkázat, ať si z toho nic nedělá, že i přesto bude (podle mého názoru) mít spoustu stálých fanoušků a já budu velice ráda jedním z nich. Zdraví a úspěch přeje Soňa z Ostravy
  • Zbyněk

    Zbynďa je ten nejlepší a nejhezčí kluk na světě *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *5* *4* *15* *8* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Zbynda je nejlepší

    zbynda je nejlepší, a kdo předemnou ho urazí tak uvidí jak se umí chovat rozzuřená faninka!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit