Přejít na výpis diskuzí

Zdena Frýbová

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: opakovani

    Tak jdi do prdele a čti něco jiného a tady neotravuj
  • Re: malost

    miluji vsechny jeji knihy ,v loni jsem si nedokazala predstavit vanoce bez jeji knihy a napsala v loni pred vanoci jejimu vydavateli ,kdy vyjde kniha nova.bylo mi odpovezeno,ze v letosni cas pred vanoci ,no bohuzel jsme nemohli tusit,ze knihu uz nedopise a ja budu i dalsi vanoce smutna,ze jeji humor nebude pritomny meho ritualu cist si novou knizku pod stromeckem. *9* .no vrhnu se na jeji knizku,ktera uz byla prectena mnohokrat a pripomenu si jeji humor .dekuji ji ,ze mne naucila zit s pejsky ,ovlinila muj humor ,ktery ma deti vsakuji se mnou a ze robin atd je jejich srdcova zalezitost jako moje *14*
  • malost

    nechapu tu kritiku lidi,co napisi,ze se jim nelibila zadna kniha a atd.Je prece jasne,ze po precteni jedne knihy a mit z toho negat.pocit,tak nebudu sahat po jine,, Ja pani spisovatelku ctu jiz 20let a mam ji neskutecne rada,ale mam samosdrejmne mene oblibene knihy a knihy jako jsou Nezname duvody,ROBIN,NEDELE JAKO STVO.JE JICH MNOHO.Ja dekuji za ten dar, co mi se svym psanim dala,pohodu a pocit stesti.DEKUJI A JE MI LITO,ZE TU NEJSTE A NEMUZETE PSAT NOVE KNIHY. *9*
  • Re: Nesmysly

    Paní Helenko, měla jsem postupem let v péči (zahrnující i "hlídání", když příbuzní - majitelé odjeli na dovolenou, několik hafanů různých ras a musím říct, že každý pes (i stejné rasy) je jiný ... pejsi jsou různí: je to ovlivněno jejich věkem, výchovou - nebo spíš přístupem k nim (chovatelé psů - jsou taky různí a každý z chovatelů má své představy). Moje zkušená veterinářka byla překvapená např. tím, když pejsek pochopil, že návštěva u paní veterinářky skončila, si SÁM otevřel dveře a na vodítku opouštěl ordinaci. V ordinaci byla velmi poslušná - hodná, naše paní veterinářka to se všemi zvířátky umí. Pes, o kterém píšu, rasa labrador-retrívr.
  • Re: ave césar!!!

    Připojuju se k předchozímu příspěvku. Paní Frýbová - spisovatelka i humorně laděných příběhů - mne dokáže vždy pobavit a odpoutat od všedních starostí. Ve své domácí knihovně mám téměř všechny knihy této oblíbené autorky.
    Děkuji, škoda, že další nové knížky už nebudu mít možnost přečíst a budu se vracet jen k těm napsaným a vydaným
  • Zdena Frýbová

    Paní Frýbová, vaše knihy čtu vícv než 40 let a daly mému životu jiný rozměr. Moc vám za to děkuji, na další knihu už se budu těšit marně, ale ty dřívější budu číst kdykoliv mi bude zle.
  • Re: Madam \

    Každý má jiné chápání a jiné věci mu připadají vtipné.Knihy paní Frýbové jsou pro mne to nejhumornější,nejlaskavější,n ejpohodovější,co jsem četla.Hned po M.A.S.H..A její doslovy - mňam......Ale paní Madam určitě nechápe ani M.A.S.H. a určitě by upřímně nerada měla i mne.Je fajn,že se neznáme a nemusím se s ní stýkat.Bylo by to pro obě utrpení. *4*
  • Re: Re: degradace

    Mně byli hrdinové naopak velmi sympatičtí.
  • Z neznámých důvodů

    Dobrý den paní Frýbová.Moc děkuji za Vaše knihy.Píšete pro mě moc krásným způsobem a velice si Vás vážím.Je mi velmi blízký Váš humor a proto Vám držím palce a přeji ještě hodně nápadů na psaní dalších knih.Děkuji Iva
  • Re: Re: Re: opakovani

    Každý, kdo píše knížky pro druhé,přece nemusí psát pravdu! Ani ty filmy, na které se dnes můžeme dívat ( Terminátor, Predátor, Planeta opic.... , nejsou podle zkutečnosti, tak je snad úplně fuk, jestli paní frýbová měla nebo neměla psa, její knížky se čtou úžasně. A jestli od někoho opisovala? Tak ať, kolik lidí u nás vůbec čte??? Mě se knížky paní Frýbové líbí moc, odpočinu si u nich, zasměju, a někdy i zavzpomínám ( a není mi 100, jen 44 . Docela bych chtěla vidět, co jste dokázali vy, ti co se do ní tak s chutí strefují :-))) .... Určitě NIC! *3*
  • relax

    Robina i Robina II.jsem cetla snad stokrat. Je to neskutecny relax a pohoda v dnesnim svete. Nechapu, proc nekdo kritizuje realnost teto knihy, vzdyt o tom to opravdu neni.Diky pani Frýbová.
  • Re: nadhera

    *3* Souhlasím s Vámi. Mám v knihovně skoro všechny knížky a neustále se k nim vracím. Také nmemohu pochopit, že se někomu její knihy nelíbí. My nemáme pejsky ale máme doma zakrslé králíky, a jsou to také pěkní vykukové. Člověk se na ně podívá, ahned ví, co mu chcou říct .\
  • ave césar!!!

    Jsem pyšná na to že mám ve své knihovně většinu z tvorby paní frýbové.Klaním se před jejím vtipem,zdravým úsudkem a především lidstvím -nebo raději psovstvím?Mám takzvaně psí krevní skupinu,ale takovou ryzí jako paní Frýbová zdaleka ne! *14*
  • Re: degradace

    Paní Frýbovou čtu velice ráda, ale s jejími názory v Milosti prezidenta opravdu nemůžu souhlasit a hlavní hrdinové mi - ač text má nejspíš vyznívat opačně - byli velmi nesympatičtí.
  • Re: Re: opakovani

    Nechme nejen brouka,ale i bábu Frýbovou žít,ať v Krásné či jinde.Robini a Malinkatý kretén jsou přes všechny dokonalosti,hospodyně,meruňky z mrazáku,vykradené stránky z Bettynky, prima.Kdo Betty Mc Donald četl,pozná to po dvou větách.Jen se divím,že paní Frýbová radši nekartáčuje vrabce v Srní.Ostatní její knihy-nuda nuda,šeď šeď. *5*
  • Nesmysly

    Asi nikdy neměla psa,natož skotského teriéra.Po konzultaci s chovatelkou i veterinářem jsme došli k závěru,že nemohla mít ani psa plyšového,je nám stařenky líto,asi žije na Marsu.
  • Re: degradace

    Souhlasim s Daas. Ve vědeckém světě by byla uloupená myšlenka nazvaná plagiátorstvím, v beletrii se to tak přísně neposuzuje, ale v každém případě to je, přinejmenším, trapné. Kdo zná knížky Betty MacDonaldové, najde v Robinu II. podobností víc než dost.
    Jinak, k Milostí presidenta: tuto knížku jsem sice dočetla až do konce, ale považuju ji za strašnou slátaninu úplných nesmyslů, podivně se chovajících hlavních hrdinů, kteří mi sympatičtí vůbec nebyli a proto knížka putovala do antikvariátu a za další Frýbovou už určitě peníze neutratím.
  • Z neznámych dovodov

    Paní Frýbová je moja najmilovanejšia spisovatelka už 20 rokov,ja mám najradsej román "Z neznámych dovodov", ale aj "falošní hráči" a mnohé iné..písat o pani Frýbovej,že je nevyrovnaná a pod. sa mi zdá úplne absurdné..myslím, že najviac by sa na tomto tvrdení pobavila ona sama.. *1* ..bez jej humoru, nadsázky a láskávej irónie si už neviem knižku predstavit..Ona a Betty Macdonald sú naj spisovatelky, aspon pre mna.. *1*
  • Re: Madam \

    Toto je první kritika Robina, kterou jsem kdy slyšela/četla. Když se nelíbí Robin, pak se nedivím, že se nelíbí ani další knížky, i když Falešní hráči nebo Z neznámých důvodů se snad nikomu nemohou nelíbit.
  • Re:

    Knížky Rok na hacieně a Příběh z lékárny jsem sehnala v městské knihovně, ale jakoby je napsal někdo jiný - bez humoru a bez pozdějšího typicky "frýbovského" stylu. Nezůstal mi po nich žádný pocit a určitě bych se k nim nevrátila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit