Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 
165 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádost

    Dobrý den zřejmě jste na mě zapoměl připomínám se s žádostí o čtyři miliony korun na bydlení předem děkuji.Je možné mi byt zakoupit kolem Zvole u Prahy.Předem děkuji
  • bydlení

    Vážený pane Bakalo. V roce 2004 jsme byli jako nájemníci domu v Ostravě - Kunčičkách na ulici výhradní 474/3, informováni že nám byty budou do 5-ti let prodány za cenu 25.000,-Kč. V domě je osm bytů, což je celková cena 200.000,-Kč. V současné době jak sám víte je situace jiná. Jste ochoten prodat celý dům za 1.000.000,-Kč. Do bytů jsme jako nájemníci investovali spoustu peněz já sám osobně asi 350.000,-Kč. Jde mi o vyřešení vážní životní situace pro moji pětičlenou rodinu. Omlouvám se, že Vás tímto obtěžuji ale na "RPG" se o této věci se mnou nikdo nechce bavit. Rád bych vám nabídnul i osobní projednání této věci. Prosím Vás o odpověď. Lukáš Antonín. Přeji hezký den.
    • Re: bydlení

      Proc chcete od nej byty zadarmo to nechapu, me taky nikdy nikdo zadarmo nic neda, a odkoupeni bytu za 25tis. to je jako mu donest za byt hrst drobnych
    • Re: bydlení

      BAKALA LIDÍ NA VÁS PRDÍ
  • Sympaťák od kosti jako všichni tuneláři. *12*
    • Souhlas! *1*
  • Jaké datum má tenhle článek, který si říká "životopis"?
  • *12* další který jednou půjde na porážku!
  • Investor?????? ha,ha,ha,ha. Dneska už se tunelům říká investice? Holt vývoj nejde zastavit.
  • To, že je někdo v životě úspěšný a má peníze, je hned hajzl, darebák a podvodník? O nic jiného nejde, než o lidskou závist. Netvrdím, ža pan Bakala je svatý, ale určitě svůj úspěch nenašel na ulici. Místo těch urážlivých slov se zamyslete sami nad sebou a zkuste svůj život usměrnit na správnou kolej. Sebelítost a očekávaní pomoci druhých nikam nevede. Dělám technika ve fabrice, mám rodinu a splácím úvěr na dům. V životě jsem se musel vždy spolehnout sám na sebe a jde to.
    Přeji hezký den.
    • Pan Bakal určitě není svatý, nevím, zda se jedná o bílého koně, každopádně je jednatelem firmy OKD, tím pádem je zodpovědný za tuto společnost. Snažím se zamyslet už několik let nad sebou, před svým prahem mám určitě zameteno. Neodpustím panu Bakalovi, který okradl nás drobné akcionáře o dividendy a teď se dozvím, že si vypláceli mnohamiliardové dividendy.
    • Milý Jirko,
      zřejmě se Vás chování pana Bakaly osobně netýká. Chlapi dnes běžně v dolech vydělávají 20 000,- Je hezké, že ještě občas dostanou 13 a 14 plat, který ale chtějí zrušit, protože by pan Bakala nemohl postavit další dům. Víte, rodina, která zaplatí byt a další věci, má vyžít z nějakých osmi tisíc. Chtěla bych pana Bakalu vidět. Běžná domácnost má auto, které něco stojí - pojistky, benzín a neustálé opravy (na nové zřejmě tito lidé nemají), kde je jídlo, domácnost a to by ještě ti lidé rádi nějak žili - jednou za čas alespoň restaurace, kino nebo divadlo. A kde na to asi mají vzít. Pokud tento muž navíc živí i své děti, pak určitě nemůže považovat pana Bakalu za úspěšného podnikatele.
      Bára
    • Váýžený pane,nenapadlo vás,že může mít lecjaká rodina i ne vlastní vinou problémy???Usměrnit život???Co třeba tzohle:mít doma alkoholika,chtít mu poomoci jen třeba proto,že ju mu člověku líto a zadlužit se a jelikož je to alkoholický hajzl,který zásadní neplatí nic anikomu,musí to rodina za něj platit,přesto,že je to bývalý manžel,ale jelikož má jen spoustu dluhů,nezbývá níc jiného než platit a splácet...pokud nechceme mít doma exekutory ne vlastní vinou,ale vinou tzv.podnikání???a co třeba tohle:syn hraje automaty,rodiče nic nevědí,až najednou přijde exekuční příkaz k zabavení domu,jelikož bydliště je u rodičů a ti chudáci nic netuší,dům je jim zabaven a oni dva jdou bydlet do podnájmu,přesto,že domek mělo jejich několik generací....Vážený pane,není jen černá a bílá,nezávidím úspěch,možná se dá i prací a pílí(dnes???...)vydělat,ale jsou i jiné případy a člověk se může stavět na hlavu a nezmůže nic...a co takhle dávat peníze do drahé léčby na nemocné členy rodiny???Věřte,že těch poctivých je dnes jen hrstka,ostatní jsou typu Rath,Kožený,Krejčíř...chcete říct,že ne??tak otevřete oči...Krásný den:-)
    • Úspěch, ale za jakou cenu? Určitě není fér koupit 40 000 bytů za cca 40 000 Kč/ks a po lidech pak vybírat měsíční nájem kolem třetiny, čtvrtiny pořizovací ceny bytu. Kde to jsme???
  • Vážený pane Bakalo,
    jsem důchodce a jsem také věřící katolík. Žiji v jedné ostravské farnosti a mojí snahou je pomáhat potřebným, zejména starým lidem.
    Kostel v naší farnosti je kulturní památkou a patří k nejkrásnějším na Moravě. U kostela je také budova fary, která po dlouhá desetiletí patřila státu, který jí pouze užíval či využíval, ale neopravoval. Příští rok budova fary "oslaví" sté výročí. Státní instituce nám žádnými financemi nepřispějí a když tak jen velmi skromně. Na základní opravy - fasáda, rekonstrukce elektroinstalace a výměna shnilých podlah bychom potřebovali větší finanční částku. Kupní síla věřících v naší farnosti je spíše malá a tak z pravidelných sbírek potřebné finance dohromady dát nemůžeme. Proto se ptám, zda byste nám mohl přispět nějakou sedmimístnou částkou. Rád bych Vám napsal oficielní žádost, ale nevím na jakou adresu. Prosím, odpovězte mi, jestli jste ochoten naším problémem se zabývat. Děkuji Vám a přeji všechno dobré.
  • dobry den,jako vaš dlouholety zaměstnanec (18let)by mě zajimalo jestli vam nevadi že menegment at už dolu darkov nebo jinych dolu,nebo G.Ř. v Ostravě zvesela tuneluje a rozkrada majetek dolú,nas zaměstnace bere u huby,cpou ruznym firmam za uplatky a kradou kde se da s vašim mlčenim? nebo o tom nevite? to se mi nezda.možna by stalo za to si sjednat nezavisleho auditora a nechat si zjistit o kolik vas a vlastně i nas zamětnance okradaj.
  • Ty zloději skončiš v pekle
    • Preji panu Bakalovi pekny pobyt v zahranici a na Sumave,jste moc fajn a mam Vás moc ráda.Jinak já osobne bych ten Paskov take uzavrela,i vsechny ty stare hnusne doly.Fuj.To uz davno neni moderni.Souhlasim s panem Bakalou,je to moc hodny pán.
      • slepice pítoma!!! určitě tě taký pichal co?? ty slepice!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit