Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Izer

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEVIM

    NEVIM JESTLI NEKDO CHCE NA ZDENKA ČIŠLO TO BOHUŽEL NEMAM ALE SE ZDENKEM SE ZNAM NA NATAČENI A CELKOVE JSME SE SETKALI ASI MYSLITE ŽE MAM ČIŠLO TO FAT NE ALE POKECALI JSME VJEDNOM KLUBU ČUS BUS AOUTBUS TRAMVAJ LETDLO
  • Tvorba

    Kamaradi,shanim vse,co Zdenek Izer vytvoril,poradite mi nekdo,kde bych sehnal jeho tvorbu,audio,video atd.Pripadne rad odkoupim od vas vse co mate,vypalene treba cd/dvd.predem diky.
  • Sobota, Maňas, Zhorný, Prouza, Demeter,Holzman,Mesany,Zbrožek:jedna osoba

    Jo Zdenda to je prostě KING je super natáčím všechno co dávají a kupuji všechny jeho cd a videokazety je to machr. Může být i sranda se s ním setkat ale věřím že dokáže i být vážný.
  • Martin

    Cau vsichni. Nutne shanim cislo na Zdenka. Pokud ho nekdo máte, poslete mi ho prosm. Dik
  • Časy se mění

    Časy se mění a sním i Izer. Kdzsi jsem měl jeho humor rád ale teď v pipšoubazaru to už není ONO!!!! Nejvíce se mi líbil v kinobazaru, tam to bylo na úrovni. Jo a ty holky, nic moc. Ale nemyslete si, že mu nefandím, spíš naopak, ale měl by si dát pauzu a skusit něco lepšího. Třeba parodie na filmy a TV pořady. Čus bus autobus
  • Frajer

    Zdeněk je kapacita. Na humor je to frajer, nijak se nesnaží se sebe udělat "idiota", jako třeba Petr Rychlý.
  • borec

    umí dělat legraci, skvělý humor:-)
  • Pochvala

    Vážení Pan Izer umí opravdu dělat zábavu.Má vtip má šmrnc a má to co jiným komikům chybí je prostě dobrej. *15*
    • Re: Pochvala

      Izer dobrý,minulost.Já znám jen hulváta a sprosťaka z Prahy venkova.Jen si stěžuje na většinu sousedů a hlidá,jak znepříjemnit někomu život.Nějak tu popularitu musí udržet,hlavně že se o něm mluví.Je jedno co.Je to malý,slizký,hajzlík. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit