Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Piškula

OSOBNOST 3.12.2011 
265 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi opravdu tak sexy jak si myslím? *14* *14* *14* *14*
  • jsi tak sexy
  • Ne, myslím, že tam Zdeněk fakt nehrál... Ale neva... ;) Ale hraje tam jeho kámoška- Sara Sandeva, teda spíš hrála... :)
  • jo jo
  • terisek84
    Jo,jako Bruno.Syn pražáků *14*
  • zdeněk hraje v doktoři z počátku????
  • nejlepší je v Doktorech z Počátků *3* *2*
  • My, jako 7.A na Tebe na naší základce nezapomeneme. Ani na tyhle devítky které letos odchází. Kdybys měl přesně za 3 roky čas, stav se u nás v 9.A. *1* *14* *3*
    Za budoucí 7.A Áňa s Verčou *4*
    čauky
  • Koho jako ? :) Pokud vím, tak nehrál :D
  • Vše nejlepší k narozkám? Viděla jsem tě v muzikálu v andílci za školou byl jsi super!!!!!! *4* Ve vyprávěj jsi byl úžasnej vše nej.
  • Všechno nejlepší Zdeňku !!! *4* *4*
  • ahoj nehrál náhodou Zdeněk v gymplu s ručením omezením?
  • Persian
    Zdenda je tak nádhernej :) ve Vyprávěj se mi strašně líbil, pak jsem četla rozhovor s ním (ale to už je dlouho) a teď ty Nevinný lži. Óóó, prostě nádhernej. Moc bych ho chtěla poznat osobně, vypadá fakt fajnově, takovej pohodovej kluk ;) a skvělej herec <3
  • Zdeněk je nejvíc fine kluk kterýho znám...
    Je s nim sranda mám ho moc ráda(jako kamaráda)
  • Ahojky! :) Seš skvělej herec a kluk. Doost si mě překvapil v Vyprávěj a od té doby jsem ,,tvůj fanda" *4*
  • Ahoj,si dobrý herec, dívala jsem se na tebe ve vyprávěj fakt ti to slušelo a byl si hrozně milej.... *4* *3*
  • Vall2
    just:psala jsem Vendýskovi jestli s ním chodí a ještě mi neodepsala. *4*
  • drž hubu jo !!
  • von je nadhernej a podívejte na ten klip ! http://www.youtube.com/user/Stiebling jak líba /na konci
  • *16* *16* *9* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší