Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Piškula

OSOBNOST 3.12.2011 
265 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, do toho jim nic není!
  • Tak L já ho taky znám osobně dokonce jsem s ním chodila 2 roky na stejný kroužek a nic z toho nedělám!Vzpamatujte se lidi!Zdeněk na vás nemá čas aby vám pořád odepisoval tu Vaše dětinské řečičky! *16* Jak se můžete vyptávat na jakou školu chodí atd.!Není vám to ubohý? *16* *16*
  • Akdyž jsem sem psala že se tu nepodepisujete vlastním jménem, tak sem nemyslela zrovna tebe.. Ae ty holčičky které se sem podepisují jako úplně někdo jiný *15*
  • A taky sem tu jednou psala.. Když mě tu někdo trapně fejkoval. Je ti 12?, aco jako, mě bude 16
  • Tak to jsme na stejný linii.. Já tky nemám FB a nic.. A tky je to kvůli rodičům a vůbec toho nelituju.. Ae nchp proč mi to zděluješ
  • Víš co ty chytrá běž se litovat sama
  • Víš co ty paní chytrá já mám od rodičů zakázaná sem a kamkoli jinam psát svoje data nemám ani FB ale je mi to jedno já se za to nestydím a jestli tě to zajímá ty ****** **** tak sem bývalí redaktor casopisu jak uz sem tady jednou psal a je mi 12 *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Myslím že dokavať na něj budete skákat jako padlá mimina.. Tak se Zdeněk bude litovat sám
  • Naopak?? Chceš říct že protože hraje ho to kazí??
  • Zase anonym??:D :D. To je ubohý, vy ho nechcete, doopravdy ho nechcete, chceteho jen proto že hraje atd.. A co má být?, to nedělá člověka.. Naopak
  • Jo?, ty už máš asi hodně skošeností, viď?, tě tu na pátý straně někdo fejkoval.. Aco má být prosťe ho chceme
  • Tipuju že vám všem je tady tak 9,10 let, podle toho co sem píšete..Pořád tu jen někdo fejkuje, nemáte ani dost kuráže se sem napsat VLASTNÍM jménem. chudák Zdeněk, který tyhle dětské řečičky musí číst
  • Něakej ZENEK
  • Ok miláčku věřim ti!!!!!!!!!! *12*


    ZDEŇKU SI BEST!!!!!!! *14*
  • Čte to tady nekdo vůbec?
  • Víte kolik je Zdeňků v ČR?
  • ??? Co to melo namenat ???
  • Na jakou školu chodíš přesně?
  • Ok milacku verim ti.
    Zdenku si best
  • To fákt nevim ale věřte mi.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší