Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Piškula

OSOBNOST 3.12.2011 
265 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše NEJ k svátku Zdeňku! *4* *4*
  • Zdeněk je super kamarád a kdyby jste ho vyděli ve škole... to je něco :)
    Ze všema souhlasím. je to super kluk a vynikající herec *4* *3*
  • tenn je waw krásnej *14*
  • Tak teď už vím,kdo má stejné datum narození i s rokem jako já :-))
    Jinak ve Vyprávěj jsi hrál dobře
    :-)
  • jasně, musí to být nepříjemný... ale když to tak vemete tohle jsme prostě my = holky. Podívejte se na beliebers a directioners - proti tomu je tohle velice slabý odvar. Zdeněk určitě není tak "hloupý" aby se nechal tak snadno ovlivnit.
  • Kdo se za tebe vydava???
  • Proč se za mě vydáváš?
  • Lidi co se mne zastáváte s vámi naprosto souhlasím a děkuji!!!!!
    *15*
  • Souhlasím máš naprostou pravdu!!!!!


    *1* *1* *1*
  • HEJ LIDI,vážně už je to trapný Zdeněk je pop a holku už určitě má, neotravujte ho furt s dětinskejma řečičkama-bla bla bla.
    Znám ho taky no a tak vim že ho dost ŠTVE když mu volá něaká faninka a ptá se ho jestli by sní nechtěl chodit,VZPAMATUJTE SE!!!!!

    *16* *16* *16* *3* *3* *3*
  • No jasně, že by jsme nevěděly, že existuje kdyby nehrál!! Vždyť je to herec, kterej je navíc hezkej a mladej! Ty píšeš, že je to jeho život, to ano, ale vypadá to, jako kdyby jsi mu ho ty mohla zorganizovat! A mimochodem, nepřehnalala jsi to už náhodou trochu !? Já ti dám desetiletý holky, každopádně jak píšeš, že ani nevíme kdy se narodil a kolik mu je, tak to si můžeš zjistit nahoře !!
  • tvl jste ubohý co vám je do toho na jakou školu chodí ??? jeto jenom jeho život jaky by vám to bylo kdyby po vás chtěl furt někdo vaše telefoní číslo,na jakou školu chodí atd. ???? asi by vám to nebylo příjemný !!!! Jestli s váma nechce chodit atd. když vás vůbec nezná neví ani jak vypadáte!! jestli má holku to je snad jenom jeho věc .eště když sem píšou deseti letý holky kterým se jenom líbí protože hraje ve filmech,muzikálech a seriálech kdyby nehrál tak byste ani nevěděli že existuje ano uznávám je hezký umí dobře tančit i zpívat ale už je to trochu moc ani nevíte kolik mu je ani kdy se narodil já to aspoň vim.
  • Co te to zajima?
  • Zdeněk protivný není!
    Možná máš fake facebook.
    Protože já ho mám v přátelích a psali jsme si a je uplně zlatej!! :)
  • susan?, to je co za holku!! Nějaká jeho láska?? :(((((
  • Promiň, páč vidím že ty ses tu tky jedna z mamla napsala svým jménem :))
  • znám ho, bydlí tak 2 km ode mě a nepíšu se sem jako anonimka
  • Ale ja jsem to nenapsala jen proto ze bych se chtela vychloubat! Treba jsem to napsala jako pochvalu.
    Jinak mas naprostou pravdu :)
  • Sirin promin ,mozna ze kdyz se sem nekdo nenapise jmenem, tak to dela treba kvuli tomu ze Zdenka zna a boji se, ze by si mozna pak tu osobu dobiraly. Ja nwm jak by ti to bylo prijemne!
  • Promin, ale do toho ti nic není ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší