Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuky se vrací

    Vážený pane Zdeňku, dnes jsem byla vnoučatům zakoupit v jednotě pitíčko, samozřejmě dobrou vodu s medvídkem...ještě jsem neviděla tu pohádku, nemohu posoudit...ale mrzí mne , že reklama a sponzoři jsou tak velcí, že zapojují do tohoto systému i děti. Dětem jde o jedno, chtějí dostat medvídka, sponzorům o druhé...co nejvíce peněz. A navíc cena kolem dvanácti korun za malou skleničku dobré vody...je přehnaná, která maminka v dnešní" šetrné" době pro chudé si toto může dovolit ? Proč musí děti kvůli reklamě pít "dobrou vodu" která jim třeba ani nechutná jako ta obyčejná voda z horské studánky...nečekám ani známku ani diskuzi...pouze Vaše zamyšlení. Přeji Vám jenom vše dobré, jako vždy. S úctou Marie *13* *3*
  • dílo járy cimrmana

    Vážený pane,
    nemám ambici vám zmírnit váš žal, ani vám vyjadřovat své vlastní smutné pocity.
    To prostě nelze.
    Mám ale otázku.
    Nemáte v úmyslu nyní vydat na CD a DVD nějaký souhrn tvorby Divadla Járy Cimrmana a dalších povídek, písniček atd.
    Prostě takové sebrané spisy.
    Bohužel to už dříve udělali mnohem více kontroverzní historické osobnosti, tak proč ne vy?
    Díky za případnou odpověď.
    Váš příznivec
    Ing. Soural Ivan
  • nabídka účinné pomoci

    Vážený pane Svěráku, vím, že to pro Vás v těchto dnech musí být velmi těžké. Sám jsem to zažil při smrti své matky. Člověk má pocit, že s milovaným člověkem umřel celý svět. A je to opravdu velmi reálný a skličující pocit. Rád bych Vám osobně pomohl, pokud budete mít zájem. Sám jsem se poměrně rychle (řádově asi 4 hodiny) dostal z těchto pocitů a dnes mohu vzpomínat na svou matku bez slz v očích, ale naopak s dobrým pocitem dobře prožitých společných chvil. Proto Vám tuto pomoc nabízím. Pro Vás to udělám zdarma, protože si Vás vážím za Vaše kulturní dílo, které je známé nejen u nás. Pokud máte tedy zájem, kontaktujte mě prosím na tomto emailu nebo na telefonu 776 543 284. Vše Vám nejdříve dostatečně vysvětlím.
    Rád bych Vám opravdu pomohl, aby to bylo co nejdříve lepší a mohl jste se plně vrátit ke své práci. Myslím, že pan Smoljak by byl také rád, kdyby jste v započatém díle pokračoval brzy dál a udělal ještě spoustu dobrého pro český národ. Upřímnou soustrast. Jan Voráč.
  • a.magerova

    Dnes bylo smutno, dokonce se i brečelo!!!

    Dnes v tak smutný den na Vás pane Svěráku moc myslíme a přejeme hodně sil na překonávání nenahraditelné ztráty kamaráda Ladislava Smoljaka. Upřímnou soustrast.
  • hodina zpěvu

    Dobrý den,
    jste můj nejoblíbenější zpěvák. S vašemi písněmi jsem vyhrála třídní superstár - jsou to písně Rovnátka, za ně jsem získala 40 bodů což je plný počet a druhá je Klouzky, s těmi totéž. Mám jedno přání. Jestli mi ho splníte budu dost ráda. To přání zní: mohla bych zpívat ve vaší hodině zpěvu? Jste fakt dobrý Zdeňku Svěráku a Jaroslav Uhlíř také. Ráda bych, abyste ho pozdravoval.
    Hanka Protivová
    10 let
  • Zdeněk

    Prosím Vás o pomoc... Dělám seminární práci na Zdeňka Svěráka. A potřebuji o něm napsat něco z jeho dětství, než šel na Vysokou školu. Kdo byl jeho matka a otec.. Co dělal jako malý. Moc děkuji!
  • Divačka

    Vážený Pane Zdeňku,moc se mi líbila povídka z Vaší nové knihy...poslouchala jsem ji dnes v rozhlase při žehlení prádla..jste super, že stále tvoříte, máte čas, inspiraci, náměty.Srovnala jsem to s mojí verzí návštěvy divadla. Chodím na premiery,téměř na každou, jenom to má jediný problém, čas. Premiery bývají dlouho, tak musím v nejlepším případě "vyletět" proti květinám před děkováním, vyškubnout šatnářce s naondulovanou bílou hlavičkou kabát a téměř přískoky letět na poslední trolejbus který jede tam k nám....v horším případě musím odejít hned "po poločase" a celou cestu si vymýšlím, jak ten děj skončil.Ale náladu mám vždy povznášející, to přiznávám a také uvažuji o tom že "na stará kolena" opráším autoškolu.Mějte samé krásné dny. *4*
  • reziser a herec

    PAN Sverak,vynikajuci herec aj reziser,kazdy jeho film,ci uz ho reziruje alebo v nom hra,si zamilujem a vzdy sa k nemu rada vraciam...Nech by to bolo tak este vela rokov!!! *14* *4* *3*
  • Narozeniny

    Milý pane Zdeňku
    Přání k Vaším dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví a životní pohody.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Baumax

    Jsme s panem Svěrákem zhruba stejně staří.Vždy jsem jej obdivoval a hrozně mu fandil.Poslední informace o soudním sporu s Baumaxem,že použili úryvky / slova/ z jeho písničky mne zviklaly.Měl jsem zato,že je to formát-osobnost.Měl to přejít humorem,který mu není cizí a být tím i potěšen,že jeho slova písničky byla použita.NE..on se soudí!!! Takže žáden "formát" třeba jako Nohavica,který vystavil na internet k volnému stažení své písničky.Bohužel,ztratil "glanz" ! *13*
    • Re: Baumax

      Možno by bolo zlé ak by tak neurobil.
      U mňa týmto krokom "glanz" nestratil. *5*
    • Re: Baumax

      Jednak se pan Svěrák soudí s Bauhausem a ne s Baumaxem a existuje něco jako "autorská práva".Uvedený kutilský hypermarket ukradl už jednou logo, které si museli po vyzrazení majiteli loga zaměstnanci (i propagační letáky) ihned přelepit a fixami začernit...tak je nejvyšší čas,že ty "kutily"konečně někdo umravnil. A srovnávat PANA Svěráka s udavačem z Č.Těšína, jenž hnusně donášel na PANA Kryla,tak to je vážně HUMUS! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit