Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulace

    Vážený pane Svěráku, přeji Vám všechno nejlepší k Vašim narozeninám. Děkuji za Váš humor, Vaši češtinu, děkuji prostě za to, že jste. Moc Vás zdraví a fandí Vám Alena z Brna
  • Zdeněk Svěrák

    Vážený a milý pane Zdeňku
    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
    Hodně štěstí,zdraví a spokojennosti.
    *4*
  • Pro oslavence

    Vážený a milý Pane Zdeňku,už máme zase rok za sebou. Čas letí jako voda v horském potůčku, jehož radost znovu začíná s přicházejícím jarem. Každým rokem si říkám, že žádnou oslavu dělat nebudu, co také se čtyřnásobnou babičkou po šedesátce ?? Ale včera jsem četla sobotní přílohu regionálního deníku " Moje rodina" a jsem Vám za ni velice vděčna. Dovedete nabudit člověka správným směrem a tak to má být. Pozvu rodinu, udělám oslavu s malým dobrým občerstvením a velkým dobrým slovem. Člověk nikdy neví, jestli to stihne příští rok znovu...i když... moje babička na horách vždy říkala, děvečko, pamatuj si, že kdo nechce, tak neumře. Tak vždy vzpomenu na její slova a i když mne něco trápí, bolí, zapomenu a jdu dál. Člověk by měl žít radostně a to stále! My dva máme hodně společného, jsme oba berani, dobře víme co toto znamení obnáší a já jsem se narodila o dvanáct let a dva dny dříve než Vy. A taká znám lepší čísla než je 75 a 63. Mějte úsměv na tváři, zazpívejte, buďte zdráv a hodně štěstí, zdraví do dalších let Vám ze srdce přeji. *14* Marie
  • Sverak

    Některé osobnosti sou příjemné jen v telvizi.....ale když sem si přišel pro podpis za panem Svěrákem byl stejně příjemný jak na prknech tak v TV.....prostě skvělý člověk! *4*
  • Gratulace k Českému Lvu 2011

    Vážený pane Svěráku,

    je mi potěšením Vám pogratulovat k získání Českého Lva za celoživotní přínos české kinematografii a věřte,že jsem byl rád,když se Vám této pocty dostalo.Váš inteligentní a ryze český humor dokáže ve Vašich filmech z životně běžných situací udělat okamžiky,nad kterými se i zarputilý člověk musí pousmát.Líbí se mi Vaše prezentace českého jazyka,ať už je to v textech písní,ve filmových nebo divadelních rolích,takže Vás považuji za jakého si rytíře našeho mateřského jazyka.Do dalších let Vám přeji hodně pevného zdraví a moc děkuji za to,co jste dosud pro českého diváka i posluchače vykonal a pevně věřím,že ještě vykonáte.S úctou Tomáš Marcín.
  • Žádost

    Pane Svěrák, po dnešním schlédnutí(asi pátém)filmu "Kolja" jsem dospěl k názoru že je na čase natočit film "Kolja 2".Je totiž potřeba dokončit nesnadné životní příhody Kolji a Vás jako hlavního představitele filmu.Také bych se rád podíval po dlouhém čase na hodnotný film neboť to, co nabízí naše televize hrozí degenerací diváků. Vy mně pochopíte,Vy se poradíte,Vy to vyřešíte,Vy mně zachráníte.Děkuji Václav Brhel.
  • jára cimrman

    Pane Svěrák. Jsem teprvé 13-ti letý kluk
    ale od té doby co jsem vyděl hospodu na mýtince tak jsem se stal cimrmanův nadšenec. Po té následovalo to že jsem se podíval na internetu na další videa a teď už mám všech 15 her v mobilu. Za všechno vám děkuju. Z úctou Ondra žvatlas cimrman kočí.
    PS: je možné abych se stal dětským cimrmanologem ???
    • Re: jára cimrman

      detskym cimrmanologem muzes byt, ale ja jsem byla prvni, od 9ti let, takze pomalu jiz oslavim 30 let s jarou :-) navic to, co se naucic nazpamet ted Ti opravdu zustane na cely zivot..chvalim te!
  • Pan Zdeněk Svěrák

    A´t máte šťasný Nový rok 2011 plný radosti a pohody. Jste skvělý člověk, mám Vás ráda. Marie *3*
  • DLUHY

    Pane Svěráku, máte velký dluh vůči českému národu, hry na dnešní dobu tunelářú,politiků,soudů atd.
  • Domácí zabíjačka

    Milý pane Svěráku.
    Nevím, jestli jsem to správně pochopil, ale pokud ano, nešla by vaše Cimrmanovská hra Domácí Zabíjačka, stažená z repertoáru, nějak obnovit, nebo se pokusit ji nahrát jako audio? To bych velmi ocenil a myslím, že i všichni ostatní fanoušci Járy Cimrmana. =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit