Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer, tak jak se tady pořád máte? Nevíte někdo zda již knížecí pohůnek odepsal Mařeně,co se napila bahnitý vody?
  • Paní Marie, já vůbec nezávidím Zdendovi. Ono ani není co. Svůj názor a ne zrovna nejlepší na něho mám. Nevím, jak jste na toto přišla. Já jen nesnáším podlézavé lidi vašeho formátu, kteří by vlezli svým idolům kde kam. Mě zuby nevypadnou, mám stále svoje a v dobrém stavu, na rozdíl od vás. Jo a ta houba smradivka, tak tu neznám. Asi roste pouze u vás na horách. Že by smradivka slizská?
  • Zdravím a vidím jak lidská zloba u pana anonyma Jardy roste jako houba smradivka po dešti. Lituji takové chudáky, kteří v životě nic nedokáží a utápějí se ve vlastní zlobě. Na každého jednou dojde, až ten pan Jarda se bude u televize smát, tak mu vypadnou přední zuby....chudák malej, tlustej, ošklivej, jinak by panu Svěrákovi nezáviděl jeho schopnosti.
  • Paní Marie, už se moc těšíme, až zase napíšete svému kámošovi Zdenkovi. Celá rodina se u toho moc bavíme a shodli jsme se na tom, že je to lepší než koukat na nudnou a ubohou televizi. Takové komedie tam už nedávají. Tak neváhejte a šup do toho.
  • Je ta Marie deme.t nebo si dělá SRANDU.Ať mu napíše domů.... *1* *2* *15*
  • Dobrý den pane Zděnku Svěráku,moc Vás zdravím,sedím na netu,ale kdybyste mne mohl vidět,tak byste viděl hluboce se klanící 75letou ženu/1940/,která si Vás moc váží za Vás lidský přístup,kterým jsou prodchnuty všechny Vaše díla.V Obecné škole se sama vidím,přístup k rodičům,krásně moje dětství i když někdy s tresty.Vy asi věříte pevně v lidskou dobrotu,já jsem když se trochu rozhlédnu dost skeptik.V tom dobrém duchu jste zřejmě vychoval i Vašeho následníka.Ještě jednou zdravím a klaním se.S láskou Marie
    • Ó jak krásně a sladce podlézavé !!!ZZ6
  • svěrák čindál tím víc svírá :D
    • A čím dál víc, se podepisuje pod různé vylhané, dementní petice. Prostě pravdoláskař se vším všudy!!
  • Je poslední den v roce 2014. Zítra budeme po půlnoci zase o rok starší. Čekala jsem o Vánocích na ten nejkrásnější dárek....že mi napíšete. Nevím proč se tak nestalo...asi moc práce. Tak budu čekat dál, jak říkala moje babička " ten kdo počká, ten se dočká". Přeji Vám v příštím roce jenom to dobré. Marie
  • Dobrý den Zdeňku,
    moc si vážím Váš přístup k dětem, které nějakým způsobem nemají snadný život. Je mi 47 a dnes, kdy dcera přítelkyně, jelikož pracuje jako sociální pracovnice bere malého klučiny z dětského domova na víkendy, jsem si začal uvědomovat, jak děti bez rodičů a staří lidé "bez dětí" jsou na tom. Bereme si pětilého chlapce romského původu z dětského domova a po několika měsících mám přirostl tak k srdci, že nechápu proč jeho asi deset sourozenců je v dětském domově, kde strádají. Je otázkou jak naše společnost řeší problematiku dětí o které rodiče jeví sporadický zájem. Byl bych rád, kdyby někdo začal se zajímat ne pracovně, ale spíš srdcem o tom, jak řešit problematiku dětí, kteří jsou v dětských domovech a v osmnácti je pošlou "do světa" kde by se měli živit, ale nic neumí, nikdo o ně nejeví zájem a navíc jsou bez prostředků a domova. Nevím na které politiky, osobnosti se obrátit, aby se společnost začala zaobírat i touto problematikou. Vím, je to asi málo, že píšu, ale když jsem viděl šťastné oči Ronalda, když dostal několik dárků, tak musím psát. Chtěl bych těmto dětem nějakým způsobem pomoci, protože vidím, že "rodiče" je nikdy nebudou mít rádi jako své dědi.Co s tím? Děkuji a přeji pohodové svátky
  • Vážený Pane Zdeňku, chtěla bych Vám popřát Krásné Vánoční svátky v kruhu Vaší rodiny, hodně zdraví a lásky k tomu. Člověk již nepotřebuje v našich letech žádné okázalé dary ale hlavně zdraví, štěstí a pohodu. Poslala jsem Vám tu pohádku na DJC. Těším se na odpověď. Marie *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit