Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Přeji Vám v Vašim narozeninám vše.co si přejete Jiří
  • Přáníčko

    Milý pane Svěráku, přeji Vám mnoho nových nápadů k scenářům, které by byly ze života jako Vaše předchozí filmy, ale chybí mi nové hry od Járy Cimrmana (promiňte, zda se mýlím). Já Vám chci vlastně popřát hodně hodně zdraví a samozřejmě v našem věku to není fráze, jsem o pouhých pět let mladší než Vy, takže vím o čem mluvím, a přitom Vás nutím pracovat. Pane Svěráku, ať se k Vám to přáníčko dostane nebo ne, stejně Vám přeju hodně hodně zdraví a tvůrčích nápadů. Pusu Vaše Jana Nejedlá a určitě to samé Vám přeje můj syn Petr. *4*
  • Skromný dík

    Milý pane Svěráku, dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou popřála všechno nejlepší, pevné zdraví, štěstí a spokojenost k Vašemu dnešnímu jubileu. Zároveň bych Vám chtěla vyjádřit svůj skromný dík, za všechnu Vaši práci, za všechna Vaše díla. Kéž bychom mezi sebou měli takových vyjímečně laskavých lidí víc. DÍK za to nekončící pohlazení. Irena Kopecká.
  • Tohle jubileum nás taky čeká

    Milý pane Svěráku,přejeme Vám k narozeninám pevné zdraví, mnoho dalších tvůrčích nápadů a neubývající počet dobrých kamarádů. Jste naše "krevní skupina", obdivujeme Vaši moudrost, střídmost projevu a humorný pohled na ten širý svět. Hezky to napsal o něco výše pan Zdeněk Leština. My ještě dodáme, že i na Vaše diktáty se těšíme a všechny máme zaznamenané. Srdečně Vás zdraví Vojtěchovi z Mostu.
  • blahopřání

    Vážený pane Svěráku, asi se na mne nepamatujete,ačkoliv jsme oba sloužili na letišti v Malackách, kde jsem jako právě dostudovaný vysokoškolák sloužil vlasti a kde jsem se potkávali a dokonce si tykali.Ale je to dávno a protože já si už sedmdesátku odslavil loni,přeji Vám pěkné prožití a hodně sil do dalších let, ketrá neuvěřitelně rychle utíkají Zdraví desátník aspirant / v záloze / Pavel Jelínek
  • VŠECHO NEJLEPŠÍ

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ k dnešnímu dni, který se barví do kulata :-) a přeju hlavně hodně zdraví do dalších let a hodně skvělých nápadů, které Vás provázejí celým životem :-) a nás neskonale baví a baví a baví. VŠE NEJ. Dagmar
  • Vše nejlepší

    Vážený pane Zdeňku Svěráku, vše nejlepší k narozeninám! Děkuji za všechno, co jste doposud vytvořil v oblasti kultury a nepochybuji o tom, že se dočkáme další spousty úžasných věcí z Vaší dílny. (Nenašel jsem Vaše oficiální stránky. Snad to k vám doputuje.)
  • Gratulace

    Vážený pane Svěráku, dovolte, abych Vám popřál všechno nejlepší k dnešním narozeninám, splnění všech osobních i pracovních snů a cílů a hlavně samozřejmě pevné zdraví. Zároveň Vám chci moc poděkovat za všechno, co jste pro českou kulturu  a nejen pro ni  udělal. Škoda, že takových lidí, jako jste Vy, není víc, hned by se nám mnohem líp žilo. Ale i tak to stojí za to *3*
  • Přání

    Vážený pane Svěráku, stejně jako paní přede mnou, i já Vám i nám chci popřát, abyste byl ještě dlouho mezi námi a my si mohli užívat Vašich nápadů. Obdivuji Vaši lehkost práce s českým jazykem - každý rok se těším na hodinu zpěvu a během roku se Vašimi písněnmi nabíjím. To jsou pozitivní akumulátory. Ačkoli jsem také původně učitelka, nyní starostuji v malé obci u Hořovic. S dovolením "OSY" používám Vaše písně k "seběhnutí" občanů, při hlášení rozhlasu..Až budeme pojmenovávat ulice - slibuji, že jednu schovám pro Járu Cimrmana a jednu pro Vás...Těším se na film Vratné lahve a ještě jednou přeji štěstí, lásku a klid Vám i Vašim blízkým. Lída Mottlová
  • Vážený pane Svěráku, přeji Vám k dnešním narozeninám všechno nejlepší, splnění všech osobních i pracovních cílů a snů a samozřejmě hlavně pevné zdraví. A děkuji Vám za všechno, co jste pro českou kulturu - a nejen pro ni - udělal. Být takových lidí, jako jste Vy na světě alespoň 50%, to by se nám žilo !!! Ale i tak to stojí za to *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit