Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane troška přeji Vám k dnešním narozeniná, které máme společné na den i rok, hodně zdraví, štěstí a veselé nálady.
    Potkali jsme se v plzni v divadélku Pluto a mámespolečného spolužáka z
    Volyně Vildu.
    Zdravím Ruda.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • Máte super pohádky, je mi 11 a díváme se na vaše pohádky i s rodiči a s babičkou.
    Mam vás ráda
  • tatana.paloncova
    ahoj cely svet je o prd...
    mam vas-te-rada.jsem strelena a inteligentni§to nevim .jen od doktoru a deti,ale blbost mam rada
    ja nerada pisu tak na vlastni oci pa pa tana trosku mam rada
  • Nejlepší režisér jakého znám je ZDENĚK TROŠKA.
  • ... Lucka Vondráčková, Luky Langmajer, Lucie Bílá, Veronika Žilková, atd... Tihle byli ve filmu supeer!!!!!! (Babovřesky 2012)
  • sssssssssssssuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *2* *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Milý pán Troška! Zo srdca Vám blahoželám k narodeninám a želám veľa zdravia, stále usmiatu tvár a veľa dobrých veselých filmov.
    Volám sa Anna Bielikmová, som zo Slovenska, z malej dedinky Dlžín, ktorá má iba o 20 obyvateľov viac ako Hoštice :).
    Píšem Vám preto, že mám zozbierané zážitky z dedinského prostredia, špásy, ktoré robili najmä chlapci mladší i v staršom veku. A je veľa zážitkov z baníckeho prostredia, pretože oblasť Hornej Nitry bola pracovne závislá predovšetkým od baníctva. Ak by ste mali o to záujem,
    môžeme sa niekedy s Vami alebo Vašimi manažermi stretnúť a porozprávať.
    Telefónne číslo: 0042146/5455855, mail: anna.bielikova9@gmail.com
    So srdečným pozdravom
    Bieliková.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit