Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *1*
  • Zdravím Vás pane Zdenku Troško z Č.Budějovic-připomenu se (jsem ten dědek podobný vyžilýmu Matuškovi,co Vám u branky 8let stavěl s FF a dovážel mraženou zeleninu aj.Povídali jsem si o filmu-kultuře,byl jsem u Vás na skvělých buchtách a rád si popovídal s tátou i mamkou-skvělými lidmi). Mnohokráte si vzpomenu na bezvadné povídání s Vámi všemi i s dalšími milými lidmi v Hošticích,přijížděl jsem kolem poledního byla to vždy polovina mé štace,kterou jsem měl na trase nejraději a mohu na 100% potvrdit Vaše slova,která ze záznamu často slýchám,když si Vás pouštím na PC,že popularizace Hoštic a lidiček domorodých nabyla díky Vaší trilogii-sám jsem byl mnohokráte toho svědkem,když i mne turisti oslovovali a ptali se na detaily.Naprosto s Vámi souhlasím s tím,že točit pro jedno uvedení na plátně nebo obrazovce je na ---.Uvedené je bohužel dost platné pro většinovou produkci.Je to obdobné jako inscenace v divadle pro poloprázdné hlediště. Zdenku přeji Vám dobré náměty,stálou přízeň vděčných diváků a minimum nepřejícníků. Mějte se bezva Emilián
  • Dobri den prosim napisete mi cislo na mobil Zdenka Trosky ja bych totiz chtela se Zdenkem Troskou natacet filmy.A ja bych mu pomohla s rezii i se scenarem a se vsim moznym a taky bych byla herecka.A jeste mi napiste cislo na mobil Jiriho Pomeje toho bych zas chtela a by platil premieri a karavany aby zaplatil a stany aby zaplatil.Jo a meli bysme 4400 karavanu,protoze by nas bylo 1100 hercu a 1100 filmaru jo a stan by byl jeden velkej na jidlo a piti to pro to abysme v tom mohly jist a bylo by v tom 4400 stolu a zidly.A ten velkej by byl na liceni hercu a bylo by v tom 4400 stolu a zidli.Jo a ja bych sehnala naky lidi a Zdenek Troska by sehnal nake lidi a Jiri Pomeje by sehnal nake lidi............DEKUJI,ZE MI POMUZETE..............TEREZA MASTNIKOVA 11LET.................. *15* *3* *2* *1* *14* *4* *5*
    • No tak to ti nepomůžeme nejsi náhodou tak nějak píííííííííp???
    • ACH-MŮJ-BOŽE. zabte někdo to dítě *12*
  • je to úžasný člověk s obrovským srdcem!
  • Pardon režisér mám na mysli režiséra a píšu herec, sorry, ale herec by třeba byl taky dobrej
  • Zdeněk je skvělej herec hlavně kvůli tomu, že má bujnou fantazii lecos ho hned napadne a on z toho udělá tak famózní film nebo pohádku na který se dá dívat třeba i víckrát za den, tohle je umělec a já ho mám jako režiséra moc ráda protože taky obsazuje výborný a známý herce do svých filmů a pohádek. Já o něm budu vždycky mluvit v dobrém...
  • Zdenek Troška je borec. Moc mu fandím a vždy se těším na něco nového. Máme ho všichni rádi a ten komu se nelíbí ať mi 123 políbí. *1*
  • Chci se připojit s blahopřáním k narozeninám. Milada
  • Zdeňku Přání k dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví!!!!
  • dobry den pane Trošo prosim vas cetl sem ze chcete romaki do filmu i starsiho veku moje čislo je 722665708 budete li chtit tak zavolejte radi by sme si svama zahrali v jaki koliv roli dekuju s pozdravem Mario

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit