Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, pane Troško, píši za moje vnoučátka,vaše pohádky mají ohromný úspěch. Moc vám děkujeme!!! AT Nový rok je ještě lepší než ten lonský.Hodně zdravíčka a štěstíčka Vám přejeme.Majka
  • dobrý den pane troško mám ráda ty vaše pohádky jsou super slunce seno atd nemohl byste zařídit aby nedávaly do televize mareše to je hnus co tam vivádi i ostatní se tvářijou jako by nic namají ho rádi at ho vihodijou moc vám děkují *3* *6*
  • Zdenda je super, osobně se známe a je to hodný člověk a také se mi líbí, že se nestraní ostatních *5*
  • bukecc

    Test

    Testik
  • klariss

    Zdenda :D

    Je to moc fajn člověk :D sama jsem ho potkala, když jsme byli na dovolené v Českéch Buďejovicích tak sme se stavili v Hošticích a měli to štěstí, že sme ho potkali, dokonce sme potkali i starou Konopníkovou :D všem tam dělal průvodce a prováděl nás po vsi.Mně se ptal jak se jmenuju, odkud jsem atd. :) on mezi ty nafiflený hvězdy rozhodně nepatří!:) jinak je mi líto jeho taťky a stejdy :/
  • Mílý pane režisére

    Ráda bych si také jako jedna z mnoha zahrála v nějakém Vašem filmu nebo snad v pohádce pokud se rozhodnete zase nějakou krásnou natočit :D
    Kdyby Vám snad někdy pochyběla nějaká ta princezna, v horším případě ježibaba :D a na celém širém světě by nebyla žádná k sehnání, věřte, že já tu budu a budu čekat! Vím, že zázraky se nedějí ač na ně naivně stále věřím a šance na úspěch je mizivá, ne-li žádná.. Přesto aspoň tenhle vzkaz pro splnění svého snu udělám a budu doufat :D
    Jinak přeji spoustu dalších úspěchů v nátáčení filmů :)
  • Poděkování

    Dobrý den, pane režisére!
    Srdečně Vás zdravím z rozhraní Plzeňského a Karlovarského kraje. Četla jsem Váš článek v sobotním Právu.Mně je smutno z podobných věcí. Téměř všechny děti školou povinné byly u moře. Téměř všechny jezdí na lyže, zpravidla do zahraničí. Včetně akcí, které pořádají dnes už i základní školy. Ale kdo z dětí byl na Řípu,v katedrále Sv. Víta, v Národním muzeu, na Vyšehradě. Na Bílé hoře, Blaníku, Milešovce, Ještědu či dokonce na Sněžce? Je jich opravdu jen pár v každé třídě. Myslím si, že zapomínáme, kde jsme doma. Je tu tak krásně, se svými vnoučaty jezdíme jen po republice a pořád je kam jet a kde jsme nebyli. Bohužel už jsme v důchodu a tak se musí cesty plánovat, přizpůsobovat dětem školou povinným./ A financím./ Přestože jsou v jednom okrese, prázdiny mají každý jinak vč. ředitelského volna. Myslím, že vztah k domovu se jim musí vštěpovat od malička a ne se pak divit, jakouže to máme mládež. Tak z toho je smutno zase mně.
    Viděli jsme Váš poslední film - Doktor.. Těšila jsem se na Afriku a ačkoliv tam téměř nebyla, film byl skvělý. Přeju Vám spoustu úspěchů a krásných pohádek či příběhů. Vlasta Myslivcoá
  • lámu si hlavu, kdy bylo natočeno SSJ

    Už dlouho si lámu hlavu nad tím, kdy vlastně byl natočen 1.díl Slunce sena.Na začátku filmu a v knize o Heleně Růžičkové je zmínka právě o trilogii, kde píšou 1983, ale na internetu je všude 1984.tak nevim,co si mám o tom myslet. *7* *7*
    • Re: lámu si hlavu, kdy bylo natočeno SSJ

      paní Michaleo, 1.díl byl točen od 19.7 do 7.9 1983 , mám tento údaj přímo od mistra režiséra.
  • jacicek

    hihi

    Nejvíc se mi líbilo odněj slunce seno jahody a slunce seno a par faceka ještě slunce seno erotika *3* moc krásny a kelišová tam byla nej a ta stara babička hihihi
    • OLYMP

      plus que le cerveau! Golden Sun :-) La vie est plus qu'un fou qui joue la star, star modeste brille plus! Et les ann :-D)))).
      Přispůsobuje se jen český nečistokrevný
      jedinec, bez sváho Já :-D)))))
      My ne ! !! ! ! *15*
  • Z

    je strašně hodnej a citlivej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší