Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Námět na nový film

    Dobrý den,
    nevím, zda se zde opravdu jedná o stránky, které čte skutečný režisér pan Troška, ale pokud ano, moc Vás, pane režisére zdravím a vzdávám hold Vaší práci. Trilogie Slunce, seno... je podle mě prostě fantastická. Nedávno jsem Vás viděla na zámku v Miloticích, šel jste kolem mě a já si moc přála Vás kontaktovat, ale nešlo to.
    Myslím si, že bych pro Vás měla dobrý námět na film. Mohl byste podle něj natočit komedii ve stylu Slunce, sena...
    Znám důvěrně jednoho člověka, který je neuvěřitelně obézní a líný a situace, které jsme společně zažili, by jistě pobavili diváky napříč generacemi. Věřím Vám, že byste se dokázal té látky chopit a zpracovat ji tak, že by vznikl Váš další ůspěšný film. Mějte se krásně a pokud byste měl zájem o spolupráci, tak mne, prosím, kontaktujte na můj mail. Srdečně zdraví Simča *3*
  • nika1979

    zdeněk troška

    www.talentmanie.sk .porota. . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • poděkování

    Pane režisére, při svých toulkách po jihu jsem potkala paní Annu Nohavovou z Hluboké.Dávala mi číst Vaši odpověď na její dopis.
    Klobouk dolů. Myslím, že máte práce až nad hlavu...ostatně, teď o prázdninách doma moc nejsem, ale mám pocit, že v TV je trošku přeTroškováno...možná je to i tím, že česká TV žádnou podobnou stálici nemá...
    Ale to nechám na jiných, mně tam rozhodně nevadíte.
    Zpět k paní Nohavové. Mě Vaše odpověď na její dopis opravdu dostala. Jednak proto, že jste na to obětoval čas, pak i citlivost obsahu...věděl jste, že tahle paní pečovala o svou maminku, svého času nejstarčí občanku ČR, která zemřela téměř ve 110 letech? A't věděl nebo nevěděl.....
    Při mé návštěvě chtěla vidět Hoslovický mlýn, tak jsem ji s její dcerou...mou kamarádkou naložila do auta a odvezkla tam. Cestou jsme navštívily i Hoštice, náves, Váš rodný dům, protáhly jsme se přes hřbitov i k Vaší současné "rezidenci"...z oken byla slyšet vážná muzika, asi jste byl doma.....
    Paní byla moc spokojená, já ostatně také. Překvapila mne jednoduchost Vašeho bydlení, určitá čistota a zároveň nenucenost. To, že nepotřebujete dát najevo spoustou balkonků a balustrád najevo, že jste někdo....
    Závěr?
    Děkuji.
    Děkuji za Vaše filmy...pravda, Slunce...vidět fakt nemusím. Hlavně proto, že tam vidím své sousedy, sousedky a kamarády...v některých momentech je to česká vesnice až na krev....
    Zato zbožňuju pohádky, Andělskou tvář...jak to mohlo propadnout?
    A děkuji za paní Nohavovou. Váš dopis prosvětlil chvíle, kterých se asi každý z nás bojí.
    A upřímně, skoro každého dojme osud malého dítěte....chvilku jsem žila a působila v SOS vesničce, ale kdo se zastaví u domova důchodců.....
    Naštěstí je paní Nohavová stále aktivní babčou, a moc moudrou, ale i tak, ještě jednou, děkuji. Moc. PAC *4*
  • Prosíííííííím čtěte

    Zdravím pana režíséra ale i všechny co čtete můj příspěvek. Pane Troško moc bych vás chtěla požádat jménem svým ale i ostatních dětí zdali byste nanatočil třetí díl Princezny se mlejna a do této pohádky neuskutečnil konkurz třeba na Terinku apod. Mě je 15 let a moc bych si v nějaké vaší pohádce zahrála. Ovšem o ten kounkurz nejde tolik jako o tu pohádku moc se mi líbí a přála bych si pokračování.Děkuji za odpověď Radana
  • Dobrý den pane králi,

    Dobrý den pane králi,
    rozšířili jsme rodinu šumavských skřítků o výstavu ve Švihově u Jindry Fábina, autora.
    Touto cestou vás chci požádat o svolení vaši fotografii u hradu Troškov použít na reklamu této nové výstavy a rozšířeného vašeho panství.

    Děkuji za odpověď Iva Borovanská - Pohádková Šumava *4* *5*
  • A další...

    Dobrý den Zdendo! No tak koukám, jak vám tady všichni píšou o role, tak si chci taky o jednu říct.. Tak! A teď už jenom počkám, až napíšete a tu roli mi dáte :D.. Vidim to (samozřejmě) na nějakou mladou a hezkou (princeznu) *13*
    • Re: A další...

      Ale on Vám neodpoví, ledaže byste poskytla velký, skutečně velký sponzorský dar. Lépe, kdybyste ten film zaplatila /financovala/. I Jirkovi Trosce jde o finance, pak o kvalitu.
      *10* .
  • Přání

    Všechno nejlepší, pane Troško. Doufám, že ještě dalších 100 let budete dělat takové skvělé filmy a pohádky. :D
  • holka01

    Jste nej režisér

    Dobrý den, ještě jsem vám chtěla napsat že jste můj nejoblíbenější režisér.Jednou jsem jela se svým dědou a sestřenicí do Hoštic a byl to pro mě veliký zážitek protože se na Slunce, seno dívám od tý doby co jsem se narodila a znám to nazpaměť.Se sestřenkou se na to díváme furt nebo Kameňák prostě nejlepší a natáčíme i nějaký scénky mi dvě.Prostě vám chci ještě jednlou říct že jste ten nejlepší režisér.A my všichni chceme abyste točil další filmy a pohádky.Peťa (13)
  • holka01

    Všěe nejlepší

    Dobrý den, Pane Troška chtěla bych vám popřát vše nejlepší k 57 narozeninám.Přeju vám hodně štěstí,zdraví a hlavně aby se vám furt tak dařilo a aby jste měl tolik krásných filmů a pohádek jako doteď.Vše nejlepší vám přeje Peťa z Kostelce *4*
  • přání

    Milý Zdeňku
    Přání k vaším narozeninám hlavně zdraví,
    štěstí a dobré pohody a dostatek sil
    do dalších let. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší