Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    zdravim pane troska dal byste mi svuj email potreboval bysem se vas zeptat na neco pres email prosimvas
  • vzkaz pro Zdeňka Trošku

    Dobrý den pane Troška, v neděli 5.7.09 jsem byl v Hošticích na veselici, a vy jste mi radil ohledně problematické pleti, jednu z těch bylinek jsem zapomněl a tak jsem vás chtěl poprosit jestli byste mi prosím nemohl na můj e-mail poslat ty tři bylinky co jste mi říkal. Děkuji. Muj e-mail Tomikadamik@seznam.cz. Jsem z Českých Budějovic a často se jezdíme procházet po Hošticích. Chtěl jsem se ještě zeptat, kde bych mohl zjistit kdy a kde před natáčením filmu děláte castingy? Je mi šestnáct let a na vašich filmech a pohádkách jsem vyrůstal, a odmalička jsem snil o tom že bych hrál v nějaké vaší pohádce či filmu. Doufám vám tento vzkaz bude doručen. Přeji mnoho dalších úspěšných filmů a pohádek, a nahledanou třeba příště v Hošticích kam pojedu myslím že 21.8 na Dožínky, doufám že se tam potkáme, a nebo třeba při nějaké filmové spolupráci.
  • Praha před 25 lety

    Ahoj Zdeňku je to otom že jsem zůstal sám po 25 letech.
    Však víš jak je život krásnej.
    Hodně štěstí
    Vlastik.
  • nasbídka knihy

    Dobrý den pane Troška,
    nevím zda čtete tyto příspěvky, ale chtěl bych |Vám nabídnout svou knihu, která se jmenuje Policiejní humoresky aneb o policii vážně nevážně, kterou jsem napsal v roce 2008 a v témže roce také vyšla. Tuto knihu četl sdramaturg četnických humoresek v Brně a plno dalších zaměstnanců České televize tady v Brně a doporučili mi, abych se obrátil na Vás, jelikož v současné době není v Brně režisér, který by zfilmoval mé příběhy, které jsem dal do tužky a napsal. Jde o velmi vtipné příběhy z dob, kdy jsem u policie sloužil, a bylo mi řečeno pracovníky ČT v Brně a samotných primátorem města Brna, že by stála tato kniha o zfilmování. Proto Vám svou knihu nabízím a rád Vám jí zašlu na adresu, kterou mi uvedete, i když vím, že se tak nestane, jelikož jste určitě zatížený více než dost, ale tak jsem poslechl lidi, kteří mi toto poradili a kontaktuji Vás. Nejsem žádná osoba VIP, nebo celebrita, ale i my normální lidé můžeme poznat něco krásného a směšného a chtzěl bych títmo o své zážitky podělit.
    předem děkuji za odpověd s pozdravem Jiří Růžička *1* *1* *1* *1* *1*
  • PRO VÁS

    JISEM ZDE V ČECHACH 35 ROK. Manžel má vysokou školu kino a televizi v MOSKVĚ. MANŽEL JE ČECH-JA JSEM RUSKA. V MOSKVĚ VLASTNIM MALOU FIRMU. ZA SEBOU MÁM KGB A SPOUSTU SRAND,ZE KTERÝCH BY SE DALO UDĚLAT DNES MOŽNA I NĚCO- CO NEZNAL PAN FORMAN M.
    JESTLI MÁTE INTUICE A NĚKOLIK HODIN VOLNA,TAK JISEM Z LIBERCE,TEL.481021202.NEBOJTE SE.
    URČITE TO BUDE STÁT ZA TO.
    pro VAS JE TO 1HOD .CESTY,A PRO MĚ JE NĚ
    CO, CO MOŽNO BUDE HIT.
    PŘEČETLA,ZNÍ TO BLBE, ALE P,TROŠKO, 3 AŽ 4 HODINY MOHOU PRO NAS MOHOU BYT I OPRAVDU SPOLEČNĚ ,,,,,,,,,,,,,
    jA JSEM NORMALNÍ FINAČNĚ ZABESPEČENÁ-NEJDE O PENIZE A LIBERCI JA MÁM I DOBRÉ RENOME, A DOUFAM.ŽE SE SETKAMÉ
    A BLAZINEC MÁM ZA SEBOU 25 LET. JEN PRO INFORMACE. LÍDA
    • Re: PRO VÁS

      Jste trapná, paní Rusko, že máte za sebou blázinec, je na 1. pohled vidět. Navíc nosné téma typu :KGB by pan Troska zk....il, protože nechápe souvislosti. Byl v těchto dobách velice "umělecky činný." A bohužel lidé Vašeho typu mu tleskají... Vy chcete z utrpení skutečně pronásledovaných KGB a u nás STB udělat komedii? Pak jste skutečně MIMO!!!!!!!!!!! A jděte i s p. Troskou do.........
  • Moc ráda bych si splnila svůj sen

    Dobrý den, mým snem je zahrát si ve filmu, avšak nevím kam se obrátit. Jsem 14-ti letá dívka a byla bych moc ráda kdyby jste se mi ozval na e-mail: PingMuffin@seznam.cz . Další informace a fotku bych potom poslala. Dominika.
    • Re: Moc ráda bych si splnila svůj sen

      Už ve 4. třídě se žáci učí pdmiňovací způsob: příčestí činné (minulé) + podmiňovací způsob pomocného slovesa být (bych, bys, by, bychom, byste, by). Proto se Vám pan TROSKA neozve, neznáte vlastní jazyk. On si na to potrpí!!!!!!!!!
      • Re: Re: Moc ráda bych si splnila svůj sen

        a navíc výraz 14-letá????????????? Co to je, jste z RUska? Máte ZŠ? To vzdělaný TROSKA netrpí.
  • jsem tak akorat do fylm

    Pane Troska, jste jednička. Vemte mě do filmu. Jsem fakt dobrá. Vypadam jak Agata hanychova, možna jsem jen trochu vice strestenejsi, též jsem takova borka, presne jako skopkova a a gata a jeji mama zaroven. Fakt bych se vam hodila. Do vašich filmu se fakt hodim, též su tak blbe jak ja. tak co, dame to dohromady? Vaše neskonalé vděčná a upřímná faninka, naprosto vas obdivuju ve všem hlavně jak se všemu dobředu smějete, to se mi lyby, to už znamená, že se máme smát i my, že to je lebo má bit prča. Fajné a Vy ste fakt fajny. Ozvěte se, bude komedyja. Žaneta
    • Re: jsem tak akorat do fylm

      Žaneta by se do "jeho filmu" skutečně hodila. Proč ji pane Troska neodpovíte? JK
  • Zdeněk Troška

    Páni... ještě v Moskvě, když tam byl na návštěvě, byl u nás doma a dokonce mě na klavír učil hrát Princeznu ze mlejna... je to skvělej režisér!!!:)
  • z .t.

    z.t. nejjjjjj
    užas
    gold seriali *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Námět na novou pohádku

    Vážený pane režisére, moc Vás zdravím a děkuji za celou Vaši tvorbu.Velmi si Vás vážím. Rozdáváte lidem radost! Zvláště pohádky jsou skvělé!!!! Jsem učitelka na 1. st. ZŠ; troufám si napsat, že mám celkem přehled přes dětskou literaturu a i pohádky. Měla bych pro Vás tip na další nádhernou a určitě neprávem opomíjenou pohádku jednoho z našich klasiků. Mám ji ve své pohádkové knížce, kterou jsem dostala od svého dědečka.Má všechny atributy klasické pohádky, přitom si nepamatuji žádné její zpracování...Je naprosto neznámá, krásná, poetická, s dobrým koncem, šla by ztvárnit určitě zcela netradičně, některá místa až naturalisticky(např. jako film Kytice). Vždy ji čtu svým žákům - letos prvňáčkům - a je to škoda, že je tak málo známá!Je velmi málo pravděpodobné, že se ozvete,ale ve Vašem zpracování by to byla určitě perla!!!!S pozdravem MS.
    • Re: Námět na novou pohádku

      Perla musíte být Vy, paní učitelko! 100% učíte na 1. stupni ZŠ.
    • Re: Námět na novou pohádku

      Mě akorát těma p....inama nas....e. Někoho to baví???????????????????????
      To musí být IQ!!!
    • Re: Námět na novou pohádku

      Že paní učitelka 1. stupně nerozezná brak a kýč od hodnotné tvorby, je tristní. Palisandr
      • Re: Re: Námět na novou pohádku

        A kolik jich v našem školství je!!!!!!!!
        Jejich názor - správný názor. Dítě z intelektuální rodiny nemá šanci, paní učitelka totiž nechápe, o co jde.
        Odborník by měl odlišovat kýč a škvár od hodnotné tvorby. Pí uč. se neozvala, chybí jí asi argumenty. A "pán režizér", ten si může skutečně notovat jenom se starou Škopkovou, to je tak na stejné úrovni. CHudák. Jirka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší