Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poděkování

    Ahoj Zdenečku. Chci ti smeknout poklonu,protože takhle super chlapa a nej kamaráda už asi nenajdu,však ty víš...Mám tě rád...M.V.
    • Re: poděkování

      Taky že jsme s kamošema klikali jako paka, aby měl náš Zdenda, co nejvíce kladných hlasů - však ty, Zdendo, víš proč! Přidal se LUďa, Kája, Jirka, Pavlík, Petřík i Jolanka. Zdendo díky, jsi fakt nejlepší. Milující Dežo
  • kontakt

    dobrý den,pane Troško chtěl bych s vámi o němčem mluvit můžete mi prosím dát vaší emailovou poštu nebo telefoní číslo děkuji *9*
  • DĚKUJI

    Dobr den mistře,rád bych Vám poděkoval za to,co děláte,za Vaší tvorbu.Myslím si totiž,že jste jediný,kdo zná recept na to,jak rozesmát všechny kolem sebe a vrátit do duše klid a pohodu.Vaše filmy a povídání o nich a o lidech,kteří se kolem Vašich filmů motaj(promiňte mi ten výraz),bych mohl sledovat neustále,hlavně když mám špatnou náladu,je to lék,který by měli doktoři předepisovat jako živou vodu. Za všechno MOOOOOOOOOC DĚKUJI,Roman z Vodňan. *1*
  • Jste nejlepší

    Dobrý den,jsem Nikola a jsem z Jablonce nad Nisou,moc Vás obdivuji a miluji Vaše filmy,komedie a pohádky.Jste nejlepší režisér,nezapomenu na setkání s Vámi tehdá v Jablonci,kdy jste vystupoval v našem divadle.Jsou to už 4roky a já doufám,že budu mít zase to štěstí se s Vámi setkat a zase popovídat.S velkým obdivem divačka Vašich děl.
    *3*
  • Navrh

    Zdravim Vas pane rezisere,jsem Vas velky fanousek,Vase filmy,komedie a pohadky jsou opravdu perfektni a muzu se na ne divat porad dokola.Nejlepsi jsou ale letni komedie,ja su z Moravy z jzdacke vesnicky zivot je tu sranda,jestli planujete nataceni nejake takove koedie,tak to zkuste u nas na Morave.Moc rad bych se zucastnil nejakeho konkurzu,ale to se mi nikdy nesplni.Preji hodne uspechu v novem roce.
  • Pochvala

    *14* *14* Nazdar Zdeňku.
    Chtěl bych vědět,zda jsme všichni Zdeňkové tak mlsní.Po přečtení knihy Nebe v hubě jsem tak usoudil.Jsem rád,že je také někdo /podle manželky/mlsný nabo mlsnější než já.Letos o Vánocích jsme měli kapra podle tebe a byl vynikající./I studený/.
    *3* *3* *3* Já mám specialitu/možná ji odzkoušíš???/ samotné kuřecí kůžičky v horkovzdušné troubě asi 45 min. jen posolené a trochu kmínu případně česneku.Tyto v podstatě škvarečky jsou nedostižitelné /a místo chondroitinu i zdravější/.
    S pozdravem
    Zdeněk Rybář *4* *4* *4*
  • :-)

    Bezvadnej réžisér *14*
  • Posametová vesnička,aneb jak chutná samet.

    Hodně úspěchů v roce 2009.V dnešní sobotní příloze Práva,t.j.27.12.2008 ne zaujalo spíše ve vaší zpovědi to, že se do Hoštic s kamerou nevrátíte. Já bych řekl, že jste schopen se vrátit, a stvořit novou veselohru posametového typu.Tá doba nese tolika možností námětu, které by nás přivedly v některých okamžicích až k pláči, který v nás dříme tím,nejsme schopni vylít si své srdce nad nepravostmi, které nám tento samet donesl.Sice ne všem,žijí si někteří nad normální poměry až neuvěřitelně.Posím za nás obyčejné občany, kteří poctivou práci nestačili zbohatnout, o váš filmová komediální příspěvek:"Posametová vesnička, aneb jak chutná samet".
    Díky. Došlík Emanuel Otakar *5*
  • Zpráva

    Vážený pane Troško,již delší dobu nosím v hlavě nápad na nový scénář k filmu.Vím,že nápadů máte sám jistě dost ale nevím ,jak bych se s vámi spojila a nápad s vámi prohovořila.Najdete mě na uvedené E-meilové adrese. Děkuji V.Staňková
  • Berte v potaz dotaz

    Jsem nesmírně zvědavý, zda tyto oboustranné chvalozpěvy, prosby a tužby někdo čte...
    Tak, když jsem to četl já, tak asi přece jen někdo jo..., ale mám za to, že pana režiséra tady nenajdete, neboť pokud bude číst zde, tak se mu jeho "filmotéka" moc nerozroste... Ale, kde jinde byste našli slávu a potažmo peníze, když na FAMU se vám samotným nechce, že? Vždyť koláče lze obstarat i bez práce, když už je ten internet..!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit