Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Dorý den pane Troška. Je mi 14 let a už od mala bych si moc přála zahrát si v nějakém filmu či pohádce a proto od první třídy chodím do divadelního i dramatického kroužku a pěveckého sboru jak jsem se již zmínila je mi 14a brzy se bude rozhodovat o mém povolání tak bych se moc ráda věnovala herectví a proto Vás prosím o radu jak postupovat dál děkuji předem za Vaši odpověd Nashledanou
  • Hudba je základ

    No nazdar :-) konečne som nasiel možnosť vám napísať a radosťov som celí bez seba.No som fanda každého vaseho filmu a nesmierne by ma potesilo kaby som vás mohol poznať aj osobne.Ste skvelí človek a takých ludí je proklate málo.No ja osobne komponujem hudbu a rád by som vám poslal na pamiatku svoje prvé CD.Snať vás aspon trochu poteším a zaroveň sa zavdačím za vase úsilie pri filmoch.pokial mi budete chcieť napísať tak na pali.ben@post.sk PS:nechcem hrať vo filme ani sa presadiť v mediach len vám chcem podakovať za vasu nesmiernu snahu urobiť tento svet o čosi krajší.PS:V každom prípade budem nesmierne rád ak sa ozvete. Palo-ŽILINA SLOVENSKÁ REPUBLIKA
  • přání

    Dobry den pane Troško melbych moc velke prani a jedine vi byste mi ho mohl splnit jestly bi bylo mozne si zahrat v nejakev vasem svelem filmy vim ze se vas nato pta asi milioni lidi ale chtel bych to skus jestly bych me tu cest a tu velikou sanci si zahrat u vas chtel bych si svami i osobne popovidat a pozadat o autogram s fotografii a musim vas rict ze na svuj vek vypadate opravdu skvele pokud by bylo mozne se svami nejak promluvit prosim vas tak jestly byste mi mohl napsat na moji adresu oskar szaga Štemberova 88 Kyšice 33001 eno na muj skype prezdivka ma je oskar.sz3 a nebo na muje icq 37614029 dekuji do predu jestly byste se mohl nejak ozvat byla byto prome velika cest hrat v nejakem vasem filmi aspon na kratkou dobu a vim ze vas tim asi otravuji a pisou vam oto asi tak velmi spousta lidi a le byl bych rad kdybych stesi na me vzpomel kdyz tak bychvam poslal i nejake fotky dekuji mockrat kdybystemi mohl dat tu velikou sanci dekuji mnohokra naschle snad nekdi se uvidime tesilomne
  • Troskovi filmy

    Panu Zdenkovi Troskovi 100X DIK za nadherny filmy. *3*
  • Slunce seno jahody

    Ve filmu Slunce seno jahody na vesnické zábavě místní maminy tančí a zpívají písničku Vrty, vrty... Nemáte někdo tušení zda jde o skladbu ušitou přímo filmu, nebo jde o nějakou lidovku? Už dlouho se to snažím vypátrat, leč marně...
    Za odpovědi díky...
  • poděkování a rada

    Dobrý den pane Troška,
    nejdřívě bych Vám chtěl projevit hlubokou úctu, jako nejlepšímu českému režisérovi a hlavně jako člověku, který zůstal člověkem. Vaše fiimlmy a pohádky u nás doma hrají pomalu nepřetržitě a prostě jsou to nejlepší česká díla, která jsem kdy viděl. Obdivuji Vás jako umělce a hlavně jako člověka, kterému sláva nestoupla do hlavy.MIloval jsem Vaši trilogii Slunce seno......a tak nádherné herecké výkony asi už v naší tak těžké době neuvidíme. Neříkám. že jsou u nás špatní herci, ale ti herci,kteří zde hráli jsem znal jako malé dítě a nyní jsou v hereckém nebi a doufám, že při Vás stále stojí a jsou s Vámi. Vím, že Vám chybí byli to opravdové hvězdy, kterým patří dík za to, že nás svými nezapomenutelnými výkony tak nádherně bavili *1* . Jste jediný řežisér, který ví co točí, a ví jak dostat diváka k televizním obrazovkám a do kin, je to nádhera a vždy se budu těšit na Vaše nové kousky.
    Miloval jsem Helenku Růžičkovou, ale i další hvězdy a vždy si rád tato díla budu do nekonečna promítat.
    Chtěl bych Vás pane Troško zároveň poprosit o radu. Tento týden mi vyšla má prvotina knihy Policejní humoresky aneb o policii vážně nevážně, která spatřila světlo světa a nikdy jsem nevěřil, že by se objevila na pultech našich knihkupectví. Mou knihu si četl i dramaturg četnických humoresek v Brně. Pracoval jsem jako policista a teď jsem napsal deset příběhů veselých, které se opravdu staly a má docela úspěch. Chtěl jsem se zeptat, zdali by se s tímto dalo něco udělat, myslím tím zfilmovat, protože si myslím, že policisté budou vždy dobré téma. Podle vydavatele mé knihy je dobrá a veselá......určitě mi poradíte jako člověk, který je zkušený a hlavně lidský.
    děkuji moc Jiří Růžička
  • Dotaz

    Vážený pane režisére,jistě máte hodně námětů na filmy a pohádky,ale i přes to bych se ráda zeptala zda jste někdy neuvažoval o sfilmování románu od Kathleen Winsorové Věčná Ambra.Jsem přesvědčena že jedině Vy by jste byl schopen zachytit kouzlo a romantiku tohoto románu.Myslím že by jste tím potěšil mnoho žen.Za Vaši odpověď děkuji Martina Harmertová
  • pekne rano

    pane troska,vase dila se jen tak nevidi,jste skveli rad bych se svami setkal nekde a popovidal osobne,jste sympatak a skveli muz, vas obdivovatel *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Všechno

    nevim o co tu běží a ani proč se tady lidi cpou do filmů,ale tak ja se jdu taky cpát no:-DPokud by mě někdo chtěl stačí se mi ozvat email...papa *15*
  • Troška´= Sluníčko

    Dobrý den pane Troška.
    Ve svých 34 letech jsem si konečně splnila svůj sen a navštívila 5.7.08 vaše rodné Hoštice.Musim říct ,že to bylo super.Hodinové čekání na váš autogram , sice na mě nezanechalo milé vzpomínky, ale váš úsměv a pozitivum ,které šíříte kolem sebe je něco neskutečného.Škoda, že takových lidí v té naší malé republičce neni povícero.A tak bych vám chtěla popřát hlavně hodně zdravíčka a stálý úsměv na tváři, aby jste mohl rozdávat lidem radost ještě spousty spousty let.
    S pozdravem Jana Ťoupalová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit