Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohádka

    Měla bych námět na dvě pohádky,ale udělat brontosaura jako hlavního hedinu asi moc nepůjde:o)
    A co takhle Květ lásky,zní to jemně,ne!
    Přeji všem,co taky tajně doufají,že jim pan -Troška odpoví hlavně hodně zdraví,přátelé a mějte se hezky *14*
  • Nedostatek pohádek

    Dobrý den,slyšela jsem Vás si stěžovat,že je nedostatek pohádek.Tak jsem se rozhodla jednu napsat,tedy nejen proto.Nejsem profesionál,ale amatér,který píše celý život do šuplíku.Považuji Vás za odborníka na pohádky a i když vím,že času určitě nemáte nazbyt,tak pokud by Vám někdy vyšla chvila,byla bych Vám vděčná,kdyby jste si mohl kousek přečít.Nevadí,když to nebude možné,budu Vám i tak přát hodně zdraví a hodně práce...Radka
  • Děkuji Vám

    POane Troško, přeji Vám krásný den. Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše krásné pohádky a veselé filmy, v dnešní době pohladí duši a ještě se u nich zasmějeme.Jsou lidské a pohodové. Ponuré a hororové štědrovečerní pohádky stály za houby, člověk se u nich spíše bojí a mé dvě vnučky pak strachy nemohly usnout.Přeji Vám šťastnou ruku při výběru témat a také hodně malých i velkých diváků. Vaše filmy jsou zárukou kvality a dobré nálady.Ještě jednou Vám děkuji za pohádková pohlazení. Eliška
  • Rev.Dom.Zdenek Troška

    Vazeny Pane rezisere Troško,nejsem sice Cech,ale dovoluji si Vam napsat a podekovat za Vase nadherne filmy a pohadky.Uvidel jsem je teprve a poprve kdyz jsem prijel do Ceske republiky a hned jsem se do nich zamiloval. Zvalst trylogie Slunce,seno... je mi blizka a prirostla mi mocno k srdci. Mozna proto,ze jsem se taky vychoval na venkove;i kdyz to bylo v Polsku,tak musim rict,ze lidske chovani a vztahy jsou vsude stejny a je to jedno,jestli je to tu v Cechach,Polsku nebo kdekoliv jinde.Lituji jen,ze Vase filmy nejsou az tak rozpropagovany u nas v Polsku,protoze by mohli prinest hodne radosti a slunce i mym rodakum.Omlouvam se za mou cestinu a preju Vam a vsem hodne uspechu,zdravi a taky slunce a radosti se zivota *4* Jacek z severnich Cech
    p.s.Hostice jsou nadherny
  • poděkování

    Pane Troška, velice moc děkuji za Vaše krásné pohádky i ostatní filmy. Ještě nikdy jste nezklamal a snad jako jediný, dokážete natočit krásnou, klasickou pohádku. Žádná moderní pohádka není to, co dokážete vy. Jako mladá jsem si přála být herečkou a to se mi nesplnilo,ale to co dokážete vy i s neherci, je obdivuhodné. Dokážete pohladit po duši a při všech filmech, co jste natočil,dokážu zapomenout na vše zlé, co nás obklopuje. Díky, díky, díky. Hanka Fikrlová z Plzně. *14* *3* *3* *3*
  • Jste nejčestnější muž

    Vážený Pane režisére a osobnosti s vel-kým R i O,Zdeňku Troško,hlavně svými fil-my,ale i jinak svým publikovaným životem(jinak jste byl prakticky neznámým) doka-zujete,že jste opravdu vynikající člověk!
    I při Vaší možné kandidatůře do Senátu jste to své chlapské slovo víc jak 100%ně
    dokázal a my,celá naše rodina se před Vámi pokorně skláníme a děkujeme Vám, vá-
    žený pane umělče!
  • Dotaz

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, kde v Itálii se natáčelo Slunce, seno, erotika. Díky
  • DÁREK PRO TCHYNI

    Dobrý den pane Třísko,
    doufám,že můjdopis resp.moji prosbu mohu takto adresovat přímo na Vás.Nejdříve samozřejmě musím a chci samozřejmě vyslovit hold Vaši práci, které si nesmírně vážím. Moje prosba má návaznost na Vaše první jahody( Slunce,seno a jahody ).Maminka moji manželky bude příští rok slavit padesátiny. Chtěl bych jí se švagrem na oslavě zazpívat a zatancovat písničku z babského bálu z filmu Slunce , seno a jahody. Ale bohužel nedaří se mi najít text této písně.Pan Lábus ohlašuje kulturní vložku,kterou připravily naše ženy.....Já jsem nevěděla jakýho,trnky brnky,jakýho.....Mohl byste mi poradit, jak se k tomu dopátrat.Předem děkuji za Váš čas a přeji mnoho štěstí a úspěchů do budoucna. Předem děkuji a jsem s pozdravem Jiří Čepička Vysoké Mýto
    • Re: DÁREK PRO TCHYNI

      http://hudba.hradiste.cz/index.asp? AKCE=DETAIL&ID=NNJJPQSPM
    • Re: DÁREK PRO TCHYNI

      Pan Tříska Vám jistě rád odpoví... *9*
      • dotaz :)

        Dobrý den pane Troška, doufám, že se k Vám nějak můj příspěvek dostane, chtěla jsem Vám napsat, že jste opravdu veliká osobnost a moc si Vás vážím, o to více mě mrzí, že nemohu přijet na otevření Pohádkové Šumavy :(..Chtěla jsem se s Vámi moc setkat, už odmalička jsem Vaši velikou obdivovatelkou a díky Dívce Šumavy jsem měla možnost na otevření přijet,bohužel ale nemohu, chtěla jsem se tedy zeptat, zda budou ještě nějaké akce s Vámi a popřípadě jaké?Psala jsem Vám už jako malá, strašně se mi líbí Vaše pohádky a chtěla jsem v nich samozřejmě i hrát:)Plánujete ještě nějaké?A bude možné přijít na konkurz?Jestli ano, jak je možné zjistit kde bude místo konání a kdy?Jsem ze Strakonic a musím Vám říci, že i tady jsou kina na Vaše pohádky vždy zaplněná a to nejen dětmi:)Určitě máte takových dotazů plno, ale prostě jsem Vám napsat musela!!!Moc Vám fandím, mějte se krásně! S pozdravem Strakoničanda Andrea ( andy.s1@seznam.cz )
      • prosba

        Dobrý den pane Troško chtěla bych se vás zeptat,slyšela sem že do svích pohádek a fylmů dáváte šanci i nehercum velice vám fandím a vaše fylmy a pohádky mám moc ráda a nejenom já ale moje celá rodina vám fandíme líbí se nám váš humor který ve filmech používáte.Vždycky sem si přála zahrát si v náké pohádce nebo ve fylmu nemusí to být hlavní role chtěla bych jenom vyskoušet jestli nato mám nebo ne mužete mi prosím napsat kdy a kde budete dělat další castingi? ráda bych se jich učasnila a můžu vám taky poslat i moje fotky budu velice ráda když se ozvete předem děkuji Káta. V. *3*
  • Dotaz

    Dobrý večer.Dlouho jsem hledala odvahu, abych Vám napsala a zeptala se.Zajímalo by mě, jak se zúčastnit vašeho castingu do pohádky, filmu.Kde najdu datum, čas a místo , kde bych se mohla informovat?Ráda bych se nějakého zúčastnila.Třeba, jeslti se pustíte do natáčané Čachtické pání! Vím, že takových dotazů máte často a nerada bych obtěžovala.Ale asi bych si neodpustila, že jsem to nezkusila.Třeba bych se vám do nějaké role hodila.Děkuju. ( mail: sedmilka.n@seznam.cz)Ráda vám zašlu fotografii.
    • Re: Dotaz

      Pohádka byla dotočena a od 1.10.2007 se začalo s přípravami na stříhání. Žádný konkurz se v dohledné době nepřipravuje. Konkurzy se nejčastěji konají na JAMU v Praze, nebo v dobrovolných hereckých souborech. Dále Vás informuji, že pan Troška tyto stránky, vzhledem ke své časové vytíženosti nenavštěvuje a tudíž nemůže odpovídat.
      • Re: Re: Dotaz

        Dobry den,

        mohu poprosit o e-mail na p.Trošku ?

        Jitka Morávková -14 let.


        Dekuji.
        • Re: Re: Re: Dotaz

          dobri den jestli nevim ale osobnosti nemohou davat nasebe kontakty toby fanoušci je obtěžovali mailama ajjjj začali jsi fanoušci hrat na paparazze......... a schovavad zastromy *13* *9* *5* *9* *3* *1* *8* *16* *8* *5* *13* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Dotaz

        Dobrý večer!Moc Vám děkuji za odpoveď ( opravdu jsem žádnou nečekala) a informace.Jeslti Vás můžu poposit, až budete vědět nějaký datum castingu, jeslti by jste mi dal vedět.Měla bych opravdu velký, ale velký zájem.Děkuji.Přeji hezký zbytek večera.Veronika.
  • Hostice na zaplakanie

    Važeny pán Troška, minulý týždeň som s manželkou navštívil Hoštice a ...co oči mé viděli, pláčem skrvavěli... Všade je viac recesie ako humoru, dedinka vymretá, všade súkromný pozemok so zakázaným vstupom, a to družstvo? Naozaj na zaplakanie. Kravín v troskách, nikde ani nohy, hospoda na kraji dediny neštýlovo prerobená. Nemecký názov hlavnej ulice v susedstve s návsí M. Tučného. Boli sme tam asi pred piatimi rokmi a obraz bol úplne iný. Robil som vtedy aj rozhovor s Vašimi rodičmi pre časopis Moment. Teraz: žiaľ a smútok. Zaprisahali sme sa, že tam už viac nepôjdeme. To je tá európska budúcnosť, o ktorej v záverečnej scéne posledného filmu z trilógie Slunce, seno... hovorila pani Ružičková? Nuž, poriadne sa splietla. Je nám to s manželkou úprimne ľúto, pretože milujeme južné Čechy a Hoštice osobitne - aj vďaka Vašim filmom. Slová pesničky: ...řekli sme sbohem a zlehla se zem... (prepáčte, prosím, moju zlú českú gramatiku) platia skôr pre súčasnosť, ako pre minulosť. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit