Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohádka a přání

    Bratře, mám rád Vaše pohádky i komedie. Nevím bratře, jak Vás oslovit, tak Vás oslovuji touto cestou. Právě s Vámi bych chtěl spolupracovat. Ano, možná dobře chápete, rád bych si zahrál. A ještě bych si zahrál rád s Danielem Hůlkou. Prosím odpovězte mi pane režisére Troško, na mojí elektronickou poštu: brazda.martin@centrum.cz
    Předem díky za předem kladné vyřízení. Martin Brázda
  • Náš ...

    Vážený pane Troška..Mám na vás velice hezkou vzpomínku z Hoštiček(ve vší slušnosti-samozřejmě),kde se pořádala "Stodola Michala Tučného".Mám s vámi společnou foto,na kterou jsem patřičně hrdá.Občas jsem se s ní chtěla pochlubit,ale jaksi nejsem na té fotografii sama.Bez vašeho souhlasu se neodvažuji.Po setkání s vámi jsem si přehodnotila řebříček našich celebrit.A věřte,že jste u mne na nejvyšším stupni.Mám vás velice ráda,jako člověka,který při své slávě zůstal skromným a který nepohrdá obyčejnými lidmi. *4*
  • Kamarád

    Milý Zdeňku, bohužel nemám jinou možnost než touto cestou Vám napsat smutnou zprávu, že v pátek 23.3.2007 náhle zemřel můj manžel Pavel Siegert ( pro připomenutí kastelán z Kladrub u Stříbra), byl jste u nás a všichni jsme na to moc rádi vzpomínali. Omlouvám se, že Vás otravuji takovou špatnou zprávou , ale nedalo mi to abych Vám to nedala vědět. S pozdravem Šárka a Jakub
  • poraďte prosím.

    Zdravím všechny příznivce nejúžasnějšího režiséra této republiky. Potřebovala bych radu - pomoc. Neznáte někdo adresu, na kterou by bylo možné zaslat panu Troškovi dopis, aby došel přímo do jeho rukou, aniž by byl přeposlán přes studia v televizi???Popř. jiný možný kontakt???Kdokoliv by věděl nějakou informaci, nechť se prosím obrátí na mou e-mailovou adresu: Dita.studentka@seznam.cz PŘEDEM VŠEM DĚKUJI.
  • hercí a herečky

    Znovu jste ukázal že jste u nás jednička v režii, neobsadit sice Holubovou a spol. je od Vás sice přímo drzost/ z jejich pohledu/ když,,ONI" přece hrají v š u d e, ale u nás, obyčejných lidí jste velmi stoupl na hodnotě, Dík za všechny
    Mirek
  • Sen

    Pane Troška, jmenuji se Noemi a je mi 6 let.Nejradši mám vaši princeznu ze mlejna.Mým snem je taky být v televizi.Miluji balet a zpívání. Kdybyste neco takového filmoval ráda bych si aspon zazpívala mezi davem. Mužu vam poslat i fotku.Balet delam u mistra Némce. dekuji za odpoved.
  • dotas

    Pane režisere,mam na vas malý dotaz,nabudete v nejbliši době natáčet nějaký noví film jak bylo Slunce seno jahody.../podobný/u nas na vesnici v Políkně u J.H to je uplně stejny jako fefilmu,Slunce seno,....
    Jak se něco stane,je to skoro uplně stejný.

    Doufam žebudete otom přemíšlet,aby bylo něco stejného jak Slunce,.....,....
    Naschledanou Martina *4*
  • Chtěla bych hrát

    Vážený pane Troška...Mám moc ráda vaše pohádky a filmy.Jsou plný humoru a nikdy se u nich nenudíme.A proto když jsem Vás nedávno slyšela jak jste několikrát obsazoval herce do filmů,rozhodla jsem se že to zkusím.
    Jsem prý hrozná komediantka,správně švihlá 13 holka s pamětí jako slon,a tak kdyby jste potřeboval někoho takového a vzpoměl si na mě,či mi dal šanci budu jen ráda *1* Jinak přeji mnoho dalších úspěchů jak u filmu tak v životě..a někdy třeba Ahoj.
  • dotaz

    Vazeny pane režisere,slysela jsem,ze jste napsal kuchařku.Kdy vyjde?
  • Pohádky

    Dnes jsem se opět dívala na Vaši pohádku Princezna ze mlejna, byla to radost. Je to tak nádherně natočené, něžné, citlivé , v nádherném prostředí (příroda, přímo pohádkový mlejn), že jsem musela sednout k počítači a napsat Vám to. Mám sice 58 let, ale stále se ráda dívám na pohádky a ty Vaše, ty jsou nejkrásnější.
    Kéž byste jich natočil ještě mnoho!
    Děkuji Vám Jindřiška Š.
    Děkuji Vám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit