Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Vážený pane režisére.Obracím se navás s dotazem jestli už je možno zakoupit vaší kuchařku? Děkuji za odpověď a přeji všechno nejlepší do nového roku a ještě spoustu krásných filmů a pohádek.
  • dík za bábu Vejvodovou !!!

    Dobrý předVánoční večer, pane Troška, v tohle romantické období Vás nebudu zatěžovat zcela ničím-jen si HO krásně vychutnejte!!! Vždyť není v roce žádné jiné takové! ALE HLAVNĚ !!!Děkuji Vám za to, jaký jste člověk. Dáváte lidem radost z Vašeho bezprostředního humoru a to, co mě přimělo k napsání -to je TO, jak jste se zachoval k "nezapomenutelné babce Vejvodové-Kropáčkové v den jejich narozenin-posadil jste si ji na klín-vrátil jste jí tím její mládí, kdy byla určitě přitažlivá pro všechny pány, jen se na ni podívejte. To je ten pro ni nejkrásnější dárek-kéž bych v jejich letech taky takový dostala! Díky Vám Ina
  • Dobrý den, pane Troška chtěl bych se zeptat v kterém roce byla poprvé uvedena pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci?Děkuji Mašín
    • Jasněnka

      Jasněnka byla natočena v roce 1987, premiéru měla začátkem roku 1988 *5*
  • dotaz

    Pane režisére, velmi ráda sleduji Vaše vystoupení v televizi a ráda bych se dozvěděla, zda také plánujete navštívit s Vaším pořadem Plzeň. Díky. *4*
  • dotaz

    Vážený pane režisere,mám na Vás dotaz jestli budete natáčet nějakou pohádku.Mám doma takového malého lumpíka 12letého který by se moc chtěl účastnit komparzu v pohádce nebo filmu.Je to dvojník chlapce s filmu zachrante WILIHO.Dalo by se říct že je to jeho dvojče.Je takový plný energie je ho všude plno.Přeji mnoho tak moc krásných pohádek a filmů jako doposud.JANDOŠOVÁ
  • ? stesti ?

    Dobry den mam prosbu ci navrh;)?jako jedna z mnoha ostatnich a presto si myslim,ze necim viic.Namet na film blizici se jak,tak koukam hodne mladym lidickam i ostatnim osubkam.Rada napisi vice pokud mi zanechate nejakou mail.adr.,kde se mohu rozepsat trosku vice.Dekuji predem za sanci..(predem se omlouvam za interpunkci pisi ze zahranici) *1* *5* *4*
  • Zdeněk Troška

    Vážený pane režisére, dozvěděla jsem se,že bude probíhat konkurz na kompars ve Vaší nové pohádce ,natáčené v Jimramově.Prosím,sdělte,zda je ještě možnost se přihlásit. S pozdravem Hana Pokorná Hamry nad Sázavou 348 59101
  • Au cas ou vous ne me croyez pas. Je parle vraiment francais. En fait je suis en terminal et je voudrai faire une énorme rencontre des anciens éléves de Carnot. Merci á vous
  • E mail

    Dobrý den, jsem studentem Carnotova lycea v Dijonu a snažím se dát dohromady kontakty na všechny bývalé studenty, včetně Zdeňka Trošky, můžete mi někdo pomoci? Děkuji s pozdravem Mira
  • Přání

    Dobrý den pane režisére, už od malička toužím hrát ve filmu, pohádce nebo v seriálu. Je mi 14 let, bydlím kousek u Prahy, sportuji, tancuji, hraju na flétnu, chodím do dramatického kroužku do Švandova divadla, navštěvuji castingové agentury, byla jsem s mamkou v soutěži Missis 2002, kde jsem poprvé zkusila kamery a hrozně se mi to zalíbilo, také se účastním různých recitačních soutěží s úspěchem. Moc vás prosím o pomoc ke splnění mého snu. Letos se hlásím na Pražskou konzervatoř v oboru herectví, dramatické umění. Předem děkuji a pokud budete mít zájem, ráda pošlu i foto. Můj e-mail: Grusova.Nikola@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit