Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den

    Dobrý den, pane Troška, mám velice ráda Váš humor, a proto bych se chtěla zeptat, zda také jezdíte se svým pořadem po městech a obcích.Budete někdy vystupovat v Plzni a jeho blízkém okolí?
    děkuji Vajnarová
  • dotaz

    Hezký a veselý den, chtěl bych se jenom zeptat, kde sháníte vtipy do svých
    Kameňáků i pohádek.
    Ta pointa se dá sledovat a poslouchat pořád dokola. *15* *5*
  • dotaz

    Dobrý den vážený pane Troška,
    můj syn by Vám velmi rád napsal dopis. Je možné Vás požádat o adresu?
    Děkuji Vám a přeji hezký den!
    Ing. Dagmar Březinová
    Jablonec nad Nisou
  • čte to tady někdo?

    Opravdu si myslíte, že tohle pan Troška někdy čte??? Není tu jediná odpověď a všichni pořád píšou jako o závod *15*
    • Re: čte to tady někdo?

      jakej zavod nemužeme tu psat co ................maš problem ženskej co.. tady nejsou dostihove zavody jako ve slušovicich............... na moravě *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • psaníčko

    Zdravím Vás pane Troška,doslechla jsem se a dočetla o nové pohádce kterou chystáte,myslím že bude stejně dobrá a supr jako vaše Kameňáky a Slunce,seno....Jsou to filmy na které můžu koukat pořád a neomrzí mě.Nevím jestli si na mě vzpomenete,setkala jsem se s vámi v Hošticích na Stodole a strašně moc jste mě tenkrát objímal.Strašně moc vám fandím,jste takovej lidovej a hlavně sympaťák.Ještě nevím jestli se letos dostanu na Stodolu,ale ráda bych vás opět viděla. Zatím se mějte krásně s pozdravem JANA *3* *3* *3*
    • Re: psaníčko

      Ahojad
  • Herec

    Dobrý den měl bych na Vás prosbu.Můj 17 letý bratranec František by moc rád hrál v divadle nebo ve filmu.Je to skvělý komediant a herec.Co by proto měl udělat?Děkuji a jsem s pozdravem Jan Novák.
  • Podepsaná fotografie

    Dobrý Den.
    Chtěla bych vás poprosit, jestli byste mi mohl poslat vaši podepsanou fotografii.

    Na Adresu: Veronika Smolková
    Na Valtické č.70
    Břeclav 4
    691 41

    Jo a ty vaše filmy jsou úplně supr, takže nedejte na žádné řeči že třeba kamenak je kravina neni to pravda je to super filmik.
    Předem moc a moc děkuji.
    S pozdravem
    Veronika
    Smolková.
  • Radar

    Pane Troška , brojite proti americkému radaru a vubev američanům. Uvědomte si prosim , nebýt jich , těžko by jste se mohl hlasit veřejně ke sve sexuální orientaci. Chováte se populisticky necharakterně a mněl by ste se více soustředit na svoji práci , abyste netočil takové braky jako je kamenák. Je to škoda prace lidí i materiálu.
  • Reakce

    Přeji krásný slunečný den.Včera jsem byla, pane Zdeňku Troško, na Vašem povídání v Třebíči a musím reagovat na dopis paní Aleny,která psala 16.5. příspěvek-negativní.Já mám z tohoto představaní úplně opačný zážitek a pokud paní Alena odešla předčasně, udělala velkou chybu.Chci Vám poděkovat za skvělý večer. Vydržela bych tam další 2 hodiny.Už dlouho jsem se tak nezasmála. Paní Alena je možná trochu mrzout a neumí se ze života až tolik radovat. Já Váš humor a optimismus miluji. Mějte se krásně a někdy příště se těším zase v Třebíči.Jana
  • Zklamal jste mne...

    Pane Troško, vážila jsem si Vás, že se snažíte zachovat určitý kolorit, který se ztrácí a proto jsem šla s nadšením na Vaše "povídání" s lidmi. Ale zklamal jste mne a to tak, že jsem musela z pořadu odejít. Kde berete tu jistotu, že můžete hodnotit, kdo co vede, zvláště v soukromém sektoru. Proč si stýskáte, že nemůžete sehnat peníze na natočení nové pohádky? Každý soukromník jde do podnikání s riskem, žda se mu vložené peníze vrátí, proč právě Vy byste na tom měl být jinak? Dejte do toho své peníze a čekejte, zda bude pohádka tak dobrá, aby se Vám to vrátilo, my tak také podnikáme, s riskem, s vlastním nasazením a nikoho neobtěžujeme svými problémy. Je mi jasné, že lidem se to líbí, když si stěžujete, ale mne, jako podnikatele, tím rozčilujete a obtěžujete. Zaplatila jsem za vstupenku na Váš pořad 170,- Kč a i když výdeje peněz na zábavu nelituji, 11.5.07 jsem toho snad poprvé litovala. Alena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit