Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Námět na film

    Dobrý den, mám prosbu, rád bych Vám poslal námět na film, můžete mi mailnout Vaši mailovou adresu? Moje je phejl@lednice.org . Díky Petr Hejl
  • Poklona

    Dobrý den,
    předem bych vám chtěl poděkovat a vzdát poklonu,za to,že vaše filmy rozdávají sluníčko do srdíček v době,kdy je těžké
    se usmívat na svět!Vždy když se podívám na nějaký Váš film,naplní mne hřejivý pocit,že jsou ještě normální lidé,kteří mají rádi humor a nehoní se jen za penězi!Přemýšlel jsem co tu po člověku zbude,když odejde,po Vás tu zůstane člověčina!Vím,že Vám to píše každý,ale věřte,že ode mne je to upřímné.Můj sen je aby tu něco po mě také zůstalo,aby to neznělo jako klišé,nebo to možná píše každý,zahrát si u Vás ve filmu a tak tu něco zanechat,aby se děti jednou podívali a řekli to je táta,ale možná jsm trapnej a za to se omlouvám,nechci vás obírat o vzácný čas.Přeji mnoho pěkných filmů a pěkných představeních na jevištíchZdraví Martin
  • Stodola M.T.

    Dobrý den pane Troška,mám takový dotaz,budete letos v Hošticích na stodole Michala Tučného?Ráda bych vás opět viděla z blízka,když jsem tam byla asi tak před čtyřmi roky,tak jste mě tak krásně objal.Mějte se moc krásně a přeji Vám hezké léto.S pozdravem vaše obdivovatelka Jana *4*
  • Důležité a prozebné

    Zdravím pane Troška,
    Je mi jasné, že tyto dotazy nečtete vy osobně. Ale doufám, že se to k Vám nějak dostane. Chci jenom říci, že Vás a paní Růžičkovou zcela obdivuji a když se mě někdo zeptal v cizině na ČR, tak vždy se musím o Vás dvou zmínit. Asi Vám to píše každý, ale je to pravda. Mým snem je zahrát si ve Vaší pohádce a něco dokázat. Sice nemám žádné zkušenosti s natáčením, ale nevím proč kam vlezu tam si mě lidi pamatují. Možná, protože jsem trochu hlučnější a ukecaná. Vlastně co umím:jsem zahradnice a brigádně dělám servírku, barmanku. A zrovna jsem se vrátila z Anglie jako au-pair. Byla bych moc ráda kdyby jste mi dal tu možnost si zahrát v nějaké Vaší pohádce a zároveň Vás poznat osobně:)
    S úctou Vaše divačka
    Zuzka
  • Zdravím pana Trošku

    Dobrý den pane Troško,

    firma Rieger Closs, výrobce hudebních nástrojů (varhany), vydávající bulletin k výročí založení projevila zájem o rozhovor s Vámi.
    Není-li Vám to proti mysli,zašlete mi, prosím, jakýkoliv kontakt na Vás na níže uvedenou e-mailovou adresu.
    anselmgrun@centrum.cz

    M oc zdravím, přeji vše dobré a mnoho dalších radost rozdávajících filmů
    Jana
  • knížka pohádek

    Dobrý den,pane Troška,v magazínu Expres ČD č.6 2008 jsem se dočetla,že chodíte po antikvariátech a hledáte pohádky.Mám doma stařičkou sbírku národních pohádek z r.1896,ráda bych Vám ji věnovala,ale nevím,jak Vám ji doručit.Stačí,když napíšu Vaše jméno a jen Hoštice u Volyně?Jarmila Wiedermannová,Liberec
  • pan Troška

    díky vám se směju i když je mi k pláči.závidím vám,protože vaše filmy jsou moje dávka drogy pro radost.jste nesmrtelný díky
  • Všechno nejlepší!

    Vážený pane Troško, dnes máte narozeniny, slavíte půlkulaté jubileum. Chtěla bych Vám popřát dobré zdravíčko, hodně štěstí v osobním životě i v práci, abychom se mohli těšit z dalších Vašich filmů, naplněných člověčinou, optimismem a dobrou náladou. Mějte se hezky! *4* *3* *3*
  • Pozdrav a poděkování

    Vážený pane Troško,
    díky Vám za Vaše pohádky a hlavně komedie,ty umíte(obojí)skvěle.Proto bych Vás chtěl upozornit na knížku,kterou Vy jediný jste schopný natočit.Jedná se knihu
    Miroslava Švandrlíka:Doktor od Jezera Hrochů.Celá dlouhá léta ji čtu a mtrzí mn(a jistě nejen mne),že nemá filmovou podobu.
    Srdečně zdraví Pěnkava
    • Vážený pane Troško,

      myslím si, že i díky nápadu pana Rudolfa Pěnkavovy, (velkému znalci knížek, knihkupci a knihomolovi), se vám povedl opravdu úsměvný film, na který se vždy ráda podívám. Moc děkuji, komedií s dobře vybranými herci není nikdy dost.
      Srdečně zdraví Jana Tesaříková (Pěnkavová)
  • Princezna ze mlejna

    Ahoj nevíte kde se natacela scénka v princezne ze mlejna 1. je to tak scenak kdyz jindrich jde se podivat na rozpadlý hrad ten hrad jak se jmenuje to vim ale potom az ho vodni a čert promeni na prekrasnou komnatu tak bych chte vedet kde se nachaza ta komnata na jakým zamku dekuju Holoubek
    • Re: Princezna ze mlejna

      Princezna ze mlejna se natáčela u rybníka vedle obce Čichtice (což je nedaleko Blanska v Jižních Čechách. Mlýn nehledej, byla to pouze kulisa). Co se zámku týče, jedná se o zámek Dobříš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit