Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený Pane Troška. U známého jsem viděl vaší knihu.Sháně jsem jsem ji v knize,ale nemněli ji.Nemáte ještě nějaké? Předem děkuj za odpověd. Jan Špatný.
  • Dobry den!Prestavim vam jmenuju se Vaclav Zvoneček.Je mi 24let.Jsem neslysici.Muj hobby je rad tancuju,posloucha hudbu,rad blbnu a legrace.Stasne vam moc a moc prosim chci zahrat ve filmu komedie nebo pohadku.Je to muj sen.Mate moc hezky filmy komedie a pohadky.Stasne Vam moc prosim chci zahrat komedie nebo pohadku.Moje adresa je Václav Zvonecek,Zluticka 30,Plzen-Kosutka,32329.Prosim napiste me.Dekuji Vam moc.Zdravi Vam Vasa.nashledanou *3* *14* *4* *14* *3* *4* *15*
  • námět na veselohru

    Dobrý den, vážený a milý pane Troška. Vdávala jsem se v srpnu 68. Zažila jsem podivuhodný, komický rok. Je tam mnoho úsměvných situací které zábavnou formou dnešní mládeži přiblíží celé to dění očima mladé holky. Ozvete se mi? Jinak díky za všechny úsměvné chvilky. Vlaďka
  • Milý pane Troško. Byla jsem se na Vás podívat 20.9.06 v našem městě a chtěla bych Vám říci, jak moc jste se mi líbil, Vaše povídání, vyprávění i vzpomínání na paní Helenku...prostě úžasné. Jste úžasný člověk s veselým a velikým srdíčkem a pokud se k nám za čas opět vrátíte (v co věřím, protože jste nám toho ještě spoustu nestihl povědět)moc ráda se na Vás půjdu opět podívat.Velkou radost jste mi udělal společnou fotografií, tak příště si určitě příjdu pro věnování. Přeji Vám hodně zdravíčka a radosti, protože bez toho Vašeho úsměvu, bych Vás ani nepoznala *4* Mějte se krásně
  • Dotaz

    Mám dotaz na režiséra Zdeňka Trošku a sice,nedávno jste byl v Rožnově pod Radhoštěm a jsem i svámi vyfocen a já se chci zeptat jestli by jste nechtěl mě vzíti do filmu.Já se pokusím co nejdříve vám poslat své fotečky.Děkuji za odpověď. *14* *1* *15*
  • Dotaz

    Chci se zeptat jestli Helena Růžičková ve filmu slunce seno a pár facek hrála scénu jak je opilá a mě by zajímalo jestli to jen hrála a nebo byla doopravdy v podnapilém stavu.Děkuji zta odpověď
    • Byla H. Růžičková opilá

      Ne, Helenka Růžičková roli přiopilé Škopkové opravdu zahrála věrohodně. Herec nesmí být na place opilý, protože se natáčejí i jiné scény při kterých musí být v naprosté pohodě.
  • Krest Jiriny

    Vážený pane Troška, dostali jsme na Vás kontakt od jedné houževnaté paní důchodkyně, která se s Vámi setkala na křtu Jiřiny. Bohužel asi došlo k chybě při opisování a na daném telefonním čísle se ozval někdo jiný. Rádi bychom Vás pozvali na jednu dobročinnou akci v Třebíči. Asi je mizivá naděje, že se nám podaří se zkontaktovat takto, ale kdyby to vyšlo, byli bychom rádi. Ozvěte se případně na mejl v záhlaví. Děkuji.
  • Rada

    Dobrý den, Vaše filmy,pohádky se mi velice líbí,obdivuji Vaši trpělivost s lidmi,které při takovém krásném povolání určitě potřebujete,i Vaší fantazií,která je poměrně dost hluboká a Váš neuvěřitelný humor.Pokud by to bylo možné,ráda bych si zahrála v některých Vaších filmech,nebo v pohádkách. Jmenuji se Sabina Zabloudilová,je mi 15 let.Čtyři roky navštěvuji dramatický kroužek.Baví mě to a ráda bych nastoupila na hereckou dráhu.Poraďte mi jak se dostat na hereckou školu,když můj prospěch tomu neodpovídá.Talent v sobě mám a chci se zdokonalovat.Navštěvuji poslední rok základní školy,proto se musím rozhodnout jak dál.A můj sen je zahrát si ve Vaších filmech a hlavně setkat se s Váma. Prosím Vás,odepište mi na můj e-mail. S pozdravem Sabina Zabloudilová
  • Dříve Hoštice, nyní Fraškovice

    Zdravím a konstatuji, bývalo nám hej, když jsme prožívali dobu Slunce,sena ... Po odchodu z Prahy žiji v malé idylické vísce ( mimochodem cca 40 km od Hoštic, takže co by kamének dolétl ) a nic naplat, vyvíjíme se ... a věřte, že současné Fraškovice pod režií pana Trošky by neměly chybku !!! Existuje přímý kontakt ? Je toho víc, oč jde. díky a krásný den Aga Grey www.felixgrey.info
  • Môj názor sa nezmenil,ste veľké slniečko a práve dnes ste mi mocmocmoc pomohli!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit