Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozvánka

    Vážený pane Troška, jsme studentky střední školy chemické a bydlíme v Katolickém domově studujících u sester dominikánek. Zde již dlouhá léta funguje amatérský kroužek Škopek, jehož jsme členky. Hrozně se nám líbí vaše pohádky a komedie. Po loňském úspěchu s vaší trilogie Slunce, seno jsme se rozhodli, že si na našem předprázdninovém představení zahrajeme vaši velmi úspěšnou a oblíbenou pohádku Princezna ze mlejna.Kdyby jste se neurazil, rády bychom vás pozvaly na toto představení. Byly by jsme moc rády, kdyby jste se na nás přišel podívat. Předem děkujeme za odpověď. S pozdravem Janča a Hanča
  • lobování

    Vážený pane Troško, už od začátku VV jsem velmi pozorně sledoval sl. Kateřinu Langerovou. Nebylo to tam pro ni lehké, a každému, kdo se jí zabýval pozorněji, bylo brzy jasné, že tam opravdu není pro ty ceny. Viděla v tom jenom příležitost, jak proniknout do povědomí filmových tvůrců, a tím i do světa filmu jako herečka. Jsem přesvědčen o tom, že pokud by dostala šanci, vložila by do toho opravdu všechno, a honorář by bylo to poslední, co by ji zajímalo. Neznám Vaše důvody, proč jste ji neobsadil do své nové pohádky, jste profesionál, já ne, a jsem si toho plně vědom. Docela jistě se tak nestalo jenom kvůli její řečové vadě. Nejspíš jste vsadil na jistotu. Přesto bych Vás chtěl moc poprosit, nenašla by se v té pohádce pro ni nějaká vhodná postranní role? Myslím si, že by byla moc vděčná za cokoliv, a zkusila by si v reálu, jak to u filmu chodí. A pokud jde o to její "šumlování", vždyť se to netočí naživo. Když může moderovat v televizi, tak by snad zvládla i tohle, ne? Myslím si, že dostat podobnou šanci, za to ta dívka opravdu stojí. Možná by to bylo pro ni i veliké povzbuzení ke studiu v tomhle oboru, jehož význam, jak se obávám, dosud plně neumí docenit. Tady by zjistila, co jí chybí. Já vím, že na Vás nemohu nijak naléhat, ale prosím, zvažte i skutečnost, že by jste i Vy možná takhle něco získal. Zanícenou, pilnou mladou herečku za levné peníze. Rozpočet je vždycky ta věc, jež režiséra nejvíce trápí a omezuje, není liž pravda? Takhle by jste docela maličko pomoh i sám sobě, a současně udělal velice moc pro nadějného mladého člověka. Předem Vám děkuji za pochopení. michal1962@centrum.sk
  • prosba

    Přeji hezký večer, asi už 14 dní se pokouším zjistit zda pořádáte veřejný cásting na Vaše nové pohádky,ale bohužel marně. A tak bych Vás chtěla poprosit o Vaši odpověď předem mockrát a ještě jednou mockrát děkuji s pozdravem Adéla tel.721 818 247 *3*
  • Kamarád

    Mám vás ráda, a líbí se mi Váš pohled na svět. Posliouchám radio Praha, kde jste minule vyprávěl a přes všechny plyšáky v republice - smích je tak cenný dar, že ho rozhodně máloco nahradí. Děkuji.Za pohádky, Slunce a sena, za Kameňáky, za Andělskou tvář za... další dárky pro nás. Mějte se hezky. Eva
  • pohádka

    Přeji pěkný den! Ráda bych se zúčastnila nějakého castingu do Vašich nových filmů či pohádek. Ačkoliv žádné podobné zkušenosti nemám, chtěla bych si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je být princeznou nebo čarodějkou ve vašem filmu. Děkuji předem za odpověď Alena Picková
  • dotaz

    Dobrý den,pane Troško chtěla jsem se zptat zda budete pořádat nějaký cásting,dozvěděla jsem se ,že budete natáčet pohádky,předem děkuji za Váš čas s pozdravem Adéla
  • dotaz

    Přeji krásný den. Mám na Vás jeden malý dotaz - zajímalo by mě jestli při natáčení svých filmů máte nějaký stálý kolektiv vizážistek a kadeřnic, co upravjí účinkující, nebo na každý film nový. Dík za odpověď - zvědavá M.
  • nové barony

    nechtěl by pan Troška napsat pokračování Černých baronů resp. Bílí baroni - skvělé podklady pro napsání těchto baronů za dobu rozkrádání při privatizaci a budování kapitalismu v Čechách
  • Chci hrát v pohádce

    Dobrý večer Zdenku MÁM NÁPAD!!!Co takhle mě obsadit do nějaké role ve Vašem filmu nebo pohádce jsem jak oprincezna *14* určitě mě kontaktujte!Na e-mail a nebudete litovat hodím se do všeho.............. *3* pa Maja napište a dozvíte se víc
  • Pozdrav

    Nevím jestli si na mě vzpomínáte.Když mi nevyšel ten compars ve Slivenci,tak jsem si odjel odspívat koncert na Drátofest do Náměště na Hané. Měl jsem úspěch,tak že mě to pak už tak nemrzelo.Kdybych se ale v budoucnu někdy na nějaký compars dostal byl bych velmi potěšen. Ještě mám taky návrh na námět. Jedná se o život u malého cirkusu od dávných dob až po dnešek. Rodinné vazby,prostředí poutˇové ale i zimoviště. Mnoho humoru ale i velmi silné příběhy které spolu souvisí. To by ovšem vyžadovalo delší návštěvu v našich rodinách a naslouchání. Mohu zařídit. Uděláte li si čas , ozvěte se mi prosím na naších stránkách Calibos.krajta.cz Ahoj s úctou Mirek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit