Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prani vseho dobreho

    Mam Vas velice rada:Vas uzasny humor,pohotovost vtip a zabava,jste vyjmecny skromny clovek. Dnes jsem si precetla na internetu o nestastnem lete,toto mam tez za sebou,ale verte prijdou dny,kdy bude lepe.Obdivuji Vas a drzim pesti Alena *3*
  • napad

    dobry den. v hlave mam spoustu napadu. ted mam v hlavicce super film. sadim se ze by mel ohlas. v zivote jsem zazil vcelku dost srandovnich veci. a tak bych je chtel vam rict aby jste je moch pouzit ve vasich filmech. mam nekdy takovy filmu jak samotny spielberg,ale ten film co ted mam je vtipny a nezadal by zadny specialni efekty.proste receno by byl levny. kdyz tak se mi ozvete na e-mail oldrichblazek@seznam.cz nebo na tel 776 796 836 moc krat dik predem. zpozdravem olin
  • pohádka

    dobrý den,moc Vás zdravím.Ráda bych se zúčastnila nějakého castingu do Vašich nových filmů či pohádek.Hraji několik let divadlo pro děti,je mi 24let.Děkuji za odpověď.Lucie
  • Ľubkam Vás,ste super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ?*?*?

    milý zdeňku,pečlivě jsem si přečetla dopejsky v diskuzi,které vám lidičkové posílají.je moc hezké,že všechna písmenka-potažmo slova a věty-jsou veskrze pozitivní,obdivná,uznalá.......připojuji se.dvakrát jsem se odhodlala vám napsat dopis/rukou-technika nás lehce převálcovává a to nemám ráda/,nepředpokládám,že vám byly doručeny,adresy byly jen tak někam odhadem.první byl asi před 2 roky po těžkém životním i zdravotním kolapsu,v noci,po náhodném shlédnutí nějakého pořadu,kde jste mi-nic netuše-nalil ještě lehce životního náboje.druhý byl cca o rok později se stejným scénářem. mám dva sny-mít malinkatý krámek s různostma,které umějí vyrobit české ruce,hlavně ruce,které nedají upadnout v zapomění starým technikám a zahrát si v českém filmu,protkaném jemným a specificky českým humorem,který nalézám ve filmech pana podskalského a ve filmech vašich.s prvně jmenovaným režiserem jsem měla to štěstí vyměnit si dopisy,ale jeho odchod přerušil tu tenounkou nitku naděje na setkání. doufaje,že občas čtete netové řádky se těším na cokoliv...?*?*?jana liberec
  • Vzkaz

    Milý pane reřisére, je mi naprosto jasné, že obdobných vzkazů, dopisů dostáváte spousty.Já jsem Vám již psala před rokem dopis, ale zřejmě Vám nebyl doručen, neboť jsem se nedočkala odpovědi. Naprosto chápu Vaši vytíženost i náročnost práce, neboť se o herectví a režisérství také zajímám( i když jen jako koníček při studiu gymnázia). je mi 18 let a pocházím z Chrudimska. Mým velikým přáním a snem by bylo, kdybych se s Vámi mohla setkat osobně.... popvídat si s takovým umělcem a naprosto úžasným člověkem...Bylo-li by to nějak možné, ozvěte se mi prosím na můj e-mail: D.Sommerauerova@seznam.cz Děkuji Dita
  • Budoucí rekord ve sledovanosti?

    Vážený pane Troško, věřím, že takových nabídek jako bude ta moje, jste dostal již mnoho, přesto ale zkusím své štěstí. Je tomu skoro tři roky, co jsme s maminkou v pokoji pod lampičkou přepisovaly na počítači její ručně psanou knížku. Pamatuji se, jak jsme se třeba hodinu v kuse smály a nemohly přestat. Jde o komedii, která by pod Vaším režisérským uměním jistě byla velice úspěšná. Mnoho našich známých si knihu již přečetlo a měla hodně pozitivních ohlasů, po kterých následovaly věty ve smyslu ,,To je výborné, kdyby se to natočilo, byl by to největší trhák." Tento odlehčený příběh ženy ve středním věku, která se snaží vypořádat se svojí nejistotou plynoucí z jejího dosavadního stylu života, zaujal čtenáře mladší i starší generace a pro diváky by byl příjemným zpestřením. Proto jsem se rozhodla, že se pokusím mamce splnit její sen a zkontaktuji vás s touto prosbou, jelikož vím, že Vaši práci obdivuje. Doufám, že se k Vám tyto řádky dostanou a pokud byste měl zájem dozvědět se o této knize víc, kontaktujte mě prosím na email TerezkaKratka@seznam.cz
  • Vážený pane Troško, jsem téměř šedesátiletá, celý život tlustá, škaredá a veselá ženská a moc ráda bych si zahrála ve vašem filmu. Ač nevím, zda tyto řádky vůbec čtete, budu doufat. principálka Věra
  • a nebo 775148609

    Vazeny Pane rezisere. Vazim si Vasi prace a velice rada bych pod Vami pracovala na nejakem filmu. Je to muj sen od malicka. Kdyby byla jen malinka sance, byla bych moc rada. Za kazdou Vasi odpoved budu moc stastna. S diky a pranim vseho nej do dalsi prace Vendy VyVolena. PS. klavesnice neumoznuje psat gramaticky spravne. Dekuji. Vendy.
  • poděkování a námět

    Vážený pane režisére, velmi si vážím Vaší práce, máte velmi krásné zpracování pohádek ale i současného života, proto bych Vás chtěl poprosit, zda by nebylo možné humornou formou zpracovat a dát dohromady několik dílů naší historie od sametové revoluce až do současnosti . Např: Z disidenta  prezident, kuponová privatizace, privatizace národního majetku až po jeho rozkradení,z podnikatele bezdomovec, kauzy poslanců, ministrů a premiérů až po dnešní kakaové boby. Myslím, že by se z toho další generace mohli poučit. A o tom by vlastně každá pohádka s dobrým koncem měla být. Protože Vaše pohádky a filmy nás všechny o mnoho desetiletí přežijí. Ještě jednou Vám děkuji za Vaši práci a přeji Vám mnoho zdraví a úspěchů v další práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit