Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poděkování .....

    Dobrý den pane Troško, nejdříve bych ráda za sebe i své děti poděkovala za Vaši nádhernou práci a popřála Vám do Nového roku 2006 hodně pracovních, ale také osobních úspěchů. Je mi jasné, že nevíte kam dřív skočit kolik máte práce, přesto bych Vás ráda poprosila o chvilku času. Protože mám hodně dětí, ráda jsem si pro ně vymýšlela pohádky, které měly radši než pohádky čtené. Když syn přinesl jako úkol do školy krátkou pohádku, paní učitelka mi vzkázala, abych to zkusila nabídnout televizi k natočení nebo třeba dala vytisknout pohádky jako knihu. Stojím nohama na zemi a asi je víc takových maminek a lidí, ale přesto jsem se postila do psaní delší pohádky. Chtěla bych Vás tímto poprosit, jako odborníka, o její posouzení. Moc si Vás vážím a proto pro mě Váš úsudek bude mít velkou váhu. Děkuji moc, mějte se moc moc krásně Gábina Kubíková
  • ... já vím...:o((

    ... jen maličkost, vím, peníze,,,, SAKRA!!!! Já tak vyhrát :o))
  • jupííííí

    ...kéž by bylo trošku víc takovejch Trošků jako jste Vy!!!! otevřete televizi a teče z ní krev brrrr.. ale když dávají s těma babkama Váš film a s herci, kteří umějí dělat držtičky.. no.. člověk zapomene na ten uspěchanej svět, na dluhy :o) na váhu, na depky, no prostě bezva super!!!! Točte točte točte!!! Zdraví a sílu přeje Lenka :o))
  • konkurz

    Dobrý den pane Troška.Nejprve bych Vám i Vaší rodině chtěl popřát hodně zdraví a jen to nej v roce 2006 ,také hodně pracovních úspěchů. Již několikrát jsem se s Váma setkal a pokaždé jste byl ten který rozdával smích,jak to jen děláte.Také pokaždé kdy jsem Vás osobně potkal jsem neodolal a zeptal se Vás na spoustu věcí,které mne zajímají a to je film a vše kolem.Již několik let chodím dělat komparz do různých filmů a reklam.A pokaždé když jdu na nějaký komparz,tak si říkám,kdy už konečně budu spolupracovat s panem Troškou.A pořád nic.Doufám,že se mi to někdy splní a budu moct ukázat,jakej jsem šašek a do filmu jako stvořený. Mějte se moc hezky,točte jen ty nejkrásnější filmy a pohádky a třeba někdy,někde.Když Vás opět potkám,určitě se přihlásím. Váš velký fanda Marián
  • dárek :-)

    Dobrý den pane Troška, možná ani můj textík číst nehodláte, ale než se Vám maličko rozepíšu, chci říct, že by byla chyba tyto řádky nečíst. Chtěla bych od Vás splnit jedno přání, a protože vím, že jste dobrý člověk, věřím, že mi ho určitou částí splnit dokážete. Celých jedenaadvacet let koukám a někdy i pláču u Vašich pohádek, občas toužím být princeznou, jindy zase neposedným čertíkem a pěkným lumpem nebo jen obyčejnou puberťačkou. Jsem obyčejný a někdy vyjímečný živější člověk se smyslem pro humor a každou špatnost, který má rád nebezepečí a rád poznává nové věci a učí se jim. Zaměstnáte mě? Ostudu Vám určitě neudělám. Těším se na Váš kontakt a jsem s pozdravem Martina K.
  • Poděkování

    Děkuji p.Troško,že jste vyřídil můj vzkaz,pro Nikolu N.moc Vám děkuji
  • Prosba

    Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit o Vaši adresu.Chtěla bych Vám poslat svou fotku zda bych Vás náhodou nezaujala,moc mi na tom záleží děkuji.Lucia S.
  • KAMEŃAK

    MOC SE MU PODAŘIL KAMEŃAK 1,2.KAMEŃAK 3 BYL UBOHÝ,ALE 1 BYLA NEJLEPŠÍ.
  • Jo a mimochodem, všechny Vaše komedie jsou prostě opravdový český skvost, který se nedá ničím nahradit...
  • Nabídka - Prosba

    Vážený pane režisére, Vím že podobných příspěvků jako je právě ten můj je asi mnoho, nicméně musím se Vám s něčím svěřit. Již od svých 7mi let toužím zahrát si jakoukoliv roli v nějakém českém filmu. Bohužel se mi ale nikdy nenaskytla jakákoli možnost nějákého castingu nebo něčeho podobného. Když jsem se dozvěděl otom, že si vybíráte do svých filmů lidi, kteří nikdy předtím v žádném filmu nehráli, rozhodl jsem se na Vás obrátit s prosbou. A to sice takovou, že kdybyste někdy v některém ze svých další filmů potřeboval 16tiletého kluka, který má hubenou postavu (údajně sympatický obličej, smysl pro humor, romantické či tragické scény, a který již točí druhý amatérský film se svými přáteli, klidně se můžete ozvat. Pokud byste třeba chtěl o mě vědět něco více, rád Vám na Vaši žádost zašlu e-mailem svůj životopis,foto a cokoli co si jen budete přát. myslím že mám pro herectví opravdu talent. když vidím některé herci v různých seriálem, tak se chytám za hlavu, jak hrozně vyjadřují své dialogy apod. Takže kdybyste někdy potřeboval nějakou hlavní nebo vedlejší roličku, klidně napište na H.Vik@seznam.cz. Přeji hezký den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit