Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Být za vodó

    Zdeňku, rád bych vám zaslal svoji poslední knihu Být za vodó jako předmět inspirace. Mohu dostat adresu? Zdraví Hynek
  • Princezna ze mlejna

    Dobrý den, Nevíte někdo kde prěsne se natáčela Princezna ze mlejna I a II. Diky za odpovět.
    • Re: Princezna ze mlejna

      Nedaleko Bavorova, ale mlýn byl postaven ze sádrokartonu a těsně po natočení se kulisa zbouirala.
  • přání

    Dobrý den pane Troško, nemůžu pochopit jak vám jistá osoba mohla odmítnout roli princezny. Někteří třeba jako já na takovou příležitost čekají celý život. Považuji vás za sklvělého režiséra a kdyby ste mi nějakou roli nabídl já bych ji určitě neodmítla. Mějte se krásně a nashledanou
  • Úcta Zdeňkovi Troškovi

    Vážený pane Troško, řekla bych, že v současné době jste v Česku jeden z nejlepších režisérů, protože z Vaších filmů je cítit upřimnost,láska a přirozená síla kumštu.Je vidět, že jste svoji práci zasvětil lidem ne pro peníze, ale proto,že lidem chcete dát ze sebe co nejvíc.Daří se Vám to skvěle, za což moc děkuji.Jsem ráda,že Váš kamarád napsal na net Vaši adresu,za což mu rovněž děkuji,protože se Vás chystám obdařit dofám zajímavými náměty.
  • Přání

    Dobrý den, moje přání je zahrát si v nějakém vašem filmu, ale to je asi přání každého.Už sem vyzkoušela mnoho castingových agentur a bohužel se i jedné z nich naletěla. Chtěla jsem se zeptat jestli máte nějakou databázi kam bych mohla poslat své fotky k vašemu castingu.Vaše Slunce, seno ne má chybu.Mějte se krásně a jestli to bude možné odpovězte.
  • velká prozba

    Dobrý den pane Zdeňku Troško,mám Vás moc ráda a chtěla bych Vás o něco požádat. Mám psát do školy stručný životopis své nejoblíbenější osobnosti a to jste pro mě vy.Je mi 13 let a chtěla bych se stát taky režisérkou.Potřebuji Váš životopis hlavně z dětství do 15 let. Moc Vás prosím, jestli by jste mi mohl o sobě něco napsat. Šíleně moc Vám děkuji. Petra
  • Rada!!!

    Ahoj všem. Jsem kamarád Zdeňka Trošky a poradím Vám. Někdo chtěl adresu. je to velmi jednoduché. Stačí napsal na obálku: Zdeněk Troška Hoštice u Volyně. A pošta si už poradí. Adresu do Prahy Vám dát nemůžu. A kdo že zpívá v Kameňáku 3 závěrečnou písničku?? Zpívá to Yveta Blanarovičová a Hynek Tom - Písnička se jmenuje Napačav. Pěkný večer přeji.
  • Dobrý den Pane Třoška.Můžete mi prosím napsat E-Mail pořebuji se vás zeptat na něco soukromého.Moc děkuji Robert Vlk Brno.(nar.Strakonice)
  • Zd. Troška

    Sháním monografii o Zd. Troškovi, mohl by mi nekdo poradit, jestli existuje, popripade jak se jmenuje a kde je k sehnani??!!!Diky moc. tichyv@centrum.cz
  • Díky Zdenku

    Ahoj Zdenečku,jsem moc rád,že jsem tě poznal,si fajn chlap.Pá Rad.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit