Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schrek

    Dobrý den pane Troška.Je možné se zučastnin castinku na vaši nově připravovanou pohádku?Udajně jsem dvojník Davida(Schreka)Šmída z velkého bratra.Předem děkuji za odpověd
  • Díky

    Zdravím nej...rejžu.. Díky za každou komedii co jste načil.Nemá to chybu.Pokaždé,když je mi smutno slunce seno zabere.Doufám,že všechny díli seženu na DVD.
  • kontakt

    Pekny vecer. Chcel by som sa spytat ako je mozne sa nakontaktovat na pana Zdenka. Vdaka vopred
  • e-mail

    pro všechny příznivce Zdeňka Troškina mám dobrou zprávu...po x letech Troškin vstoupil do 21 století a zřídil si internet a tudíž i mejl jež zní: zt77@seznam.cz
  • noví film

    Dobrý den ne vím jak začít,asi co nejstručnějí,vaší praci moc obdivuji,davate do prace asi hodně ze sebe,napsal jsem muj malej životopis,ve 14letech mě znasilnil muž,teď už vím že jsem na kluky,ale jizvu v sobě mam. A tak mě jen napadlo skusit natočit film podle skutečnosti,pomoct klukum co si sebou nejsou jisti,a také varovat před nebezpečím,a ostatním ukazat že jsme tu a že mame také duši a srdce.Asi dlazniví napsat,nevím ale třeba dobry jestli budete chtít třeba o tom trošku pokecat budu rad když napíšete s pozdravem:o)
  • Prosím odpovězte

    Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat jak se jmenuje ta písnička ze Slunce seno jahody ta jak tam se tam ženy točí v krojích v kruhu a zpívají ...ani nevěděla jakyho.... prosím odpovězte co nejdřív je to důležité. Děkuji..s pozdravem Radka Mlezivova
    • Re: Prosím odpovězte

      taky se přidávám..
  • Slunce, seno.........

    Dobrý den.Jako téma své diplomové práce jsem si vybral frazeologii ve filmové trilogii Slunce, Seno........A ve své práci bych chtěl uvést interwiev na toto téma.Proto bych byl velice rád, kdybych sVámi mohl udělat krátký rozhovor.Moc děkuji a těším se na Vaši opověď. V.Tichý
  • Veliká prosba

    Dobrý den p.Troška, Potřebovala bych od Vás obrovskou pomoc při hledání mého známeho,jeho maminka mě učila v Přelouči na soukromé ZŠ,vím,že tedˇ studuje na Konzervatoři v Praze a hrál u Vás v Kamenˇáku. Jmenuje se Nikola Navrátil a potřebovala bych jestli byste mě nemohl poradit,kde bych ho našla,nebo jestli byste mě na něj nemohl dát nějaký kontakt. Stašně moc bych Vám byla vděčná. Děkuji Hušková
  • casting

    zdravim pane Troška!velice se mi líbí Vaše filmy a rád bych se zůčastnil nějakého castingu proto Vás prosí jestli mi dá někdo vědět o nějakém!jsem sportovec fitness-kulturistika a zkušenosti mam! díky R.
  • sen

    Vážený pane Troška, nevím zda si tyto řádky přečtete,jen sem Vám chtěla poděkovat za nádherné pohádky je mi 17 a díky vašim pohádkám stále věřím že dobro zvítězí nad zlem.Mým snem je zahrát si nejakou roličku podobnou třeba čertovi z Princezny ze mlejny.Navštěvovala jsem dramatický kroužek ale boužel po 5 letech se rozpustil. Přeju Vám pevné zdraví a stále tak krásné pohádky:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit