Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Troška

OSOBNOST 31.12.2006 
289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sága

    Po české zemi se začíná pomalu rozlézat moje knížka "Sága krále Laurina". Občas slyším, že by to mohl být pěkný film a Vaše jméno. Třeba se jednou na kousek podíváte.
  • kontakt

    Prosím na pana Trošku kontakt,paní Jarmila Fuziková Urxva 489/6 Ostrava -Ppruba 708 0é
  • točte dál pohádky a filmy

    Dobrý den pane Troška jste bezva režiser slyšela jsem že vám nedovolili další pohádku *9* .Netušim co stoho mají ,ale je to nefér *13* a kolikrát dovolý takový ptákoviny a pěkný věci zakážou hruza .Jen pokračujte dál v pohádkach a filmech aspon se pobavíme a u kamenáku jsme se aspon zasmály *1* *1* *1* *1* *1* vaše divačka Megi *15*
  • Poděkování

    Dobrý den pane Troška. Chci vám poděkovat za to ,jaký jste bezvadný člověk.Vím,že vám není pokaždé do smíchu, ale umíte jej kolem sebe trousit.A v dnešní době to není vůbec málo ještě jednou díky za vše co děláte mějte pěkně. Jitřena z Pardubic roč.1953
  • dotaz

    Dobrý večer pane režisére Troško,mám dotaz:nepotřebujete do štábu při natáčení pohádky "Nejkrásnější hádanka" takovou "holku/ženskou/ pro všechno"?Jako "holka skoč sem,skoč tam, udělej,zařiď,přines,uvař tohle"? Jestli ano, kontaktujte mě.Vyřídím,zařídím,seženu,odeženu,uvařím pro štáb,vše co bude zapotřebí.Nechci žádnou roli,jen být přitom. Jako režiséra a člověka si Vás velmi vážím a obdivuji Vás.Blbě se to píše,vypadá to jako klišé, ale myslím to upřímně.Mějte se fajn.
  • Národ sobě

    Kdysi jsme se skládali na Národní divadlo, proč se nesložit na naši pohádku, alespoň uvidíme výsledek, ne jako když naše vláda posílá peníze po celém světě a nikdo se nás na náš názor neptá. Pane Troška máme rádi váš humor a jistě nejsme jediní, proto bych navrhovala zřídit účet kam lze zaslat příspěvky. s pozdravem Mráziková *14*
  • Pohádka

    Vážený pane Zdeňku ! Jsem muzikant,a napsal jsem spoustu muziky pro slavné i ty méně známé. Po narození mojí dcery jsem napsal kouzelnou pohádku,a rád bych Vám ji věnoval. Pokud máte zájem, pošlu Vám vše,co se nápadu týče.Děkuji za pochopení V.P
  • pozdrav amalá pomoc

    Vážený pane Troška Srdečně vás zdravím a prosím Vás o malou pomoc.2.06.2006 jsem se setkala na letišti v Praze Ruzyni s panem režisérem Olegem Reifem a on se tam dal do řeč s mojí tchýní,tchánem a s mím synem Tomáškem mela bych na něj jeden dotaz ohledně mého syna a ví ,že jste spolu pracovali.Nemůžu však na něj najít kontakt nebo alesponˇemail.A tak Vás prosím o malou laskavost ,budˇ o předání mého kontaktu 728897538 nebo o kontakt na pana režiséra .Předem děkuji M. kopáčková
  • Ozvi se

    Ahoj Zdendo,prosím ozvi se mi.Radim *9*
  • MUDr. Vita

    Ahoj, nevíte někdo jak se jmenuje ten kluk co hraje doktora Víťu. Nemá na něj někdo kontakt? Napište prosím. Díky! Pavla Sulcová
    • Re: MUDr. Vita

      MUDr. Víťu si v Kameňácké sérii zahrál Petr Pěknic a více informací najdete na

      www.kamenak-film.cz/herci.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit