Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* *14* *14* *14* *14* JE SUPER
  • jak si dovolujes na ni tak mluvit *16*
  • *14* *14* *14*
  • PetulQa po 1. určite si ich nevidela naživo lebo lístok na koncert by stál strašne veľa a po 2. číslo ti nemohly dať pretože by si sa k nim nemohla dostať. A určite niesú také sprosté aby dávaly svoje čísla ľuďom ktorých ani nepoznajú.
  • ahoj všichni, zendaya je úžasná tanečnice,herečka a zpěvačka její písničky jsou hezký například tahle:Something To Dance For..... ta je úžasná a ještě lepší když to zpívá z bellou Something To Dance For/TTYLXOX (Mash Up) tohle si najděte a poslechněte si to protože je to úžasný oni dvě mají talet.... *3* *4* *14* *14* *1*
  • fůůůůůůůůjjjjj nejtrapnější člověk na světě ještě s tou trapkou bellou *11* *11* *11*
    • Znáš jí? Ne! Samozdřejmě ne! Tak se kliď pacholku. Pomáhá kde může a je objetavá! Tak zklapni ;))
    • ti blbec škaredé staré aj zapáchaš poviem ti niečo nikdo nebude rozprávať že Bella Thorne a Zendaya Coleman sú škaredé. tak potom ti si škaredý a zapáchaš aj tvoje onvoh od zadu zapácha ale ti horšie. *15* *15* a ti bi si nevedel ani tancovať ani spievať tak padaj s tíchto osobností ked sa ti nelúbia *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* a to máš zato ti TOKOK od zadu. hahahahahahaha není to pekné čo jak my o tebe hovoríme ale ked ti hovoríš ti o nich tak sa ti to lúbi však porozmýšlaj o sebe. *12* *12* *12* *16* *16* *16* *1* *1* *1*
  • tak to souhlasim *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Je úžasná spevačka aj herečka...Zend* je skutočný talent...Zendy je nej.... *2* *15* *4* *4*
  • já je videla nazivo asou uplne bozi...dobre se s nima pohovori a take mi dali jejich cisla a facebook ploste luxusni ja mam rada obe...
    • Petulqa podla mna nemáš na ne čislo neklam
    • Oni nemaj Facebooky jsem Belly sestřenice tak to musim vědět má twitter má oficiální stánky ale nemá facebook a mimochodem kdyby chtěl někdo adesu twitter nebo stánky stačí napsat na můj email. radulinka22@atlas.cz
    • ahoj petulqa ja sa volam martin a ti sa volas neviem lebo ta nepoznam dala by si mi na ne cislo? *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *2* *2* *2* *2* *2* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *9* *9* *9*
  • I love you.I from Slovakia and my name is David .Pls come here on the Kosice and street Muskatova 16 name Cernak . :DD I am 12 years old . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit