Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si kocka nedas mi cislo ?? :D
  • maggie611
    má krásné jméno :)
  • Zendaya-Daya.Veľmi ťa mám rada,si mi ako sestra.Nádherne tancuješ aj pekne spievaš.A velmi tužím sa stebou stretnuť *14* *14* I Love Zendaya:* Your fans Natália-Natuš-Naťka-Nat's *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MILUJEM ťa Zendaya *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj , kdo má skype na Zendayu ? Prosaím *3* *14* *14* *14*
    • Nemá SKYPE. Jenom Instagram, Twitter a Mobli. Pak ještě FB stránku.
      Xx
    • ja mám a dosť dávno
  • Zendaya je nejlepší *14*
  • U mě na blogu probíhá registrace do soutěže SONCelebrita Disney. Můžeš se přihlásit. prostevsechno.blog.cz ....
  • Ahoj,potkala jsme Zendayu ,Bellu a dokonce i Selenu Gomez, Zendaya je stejně vysoká jako já ale Bella a Sell jsou prcci a nejsou moc hezké Sell je ze Zendayoou na stejné úrovni ale Sell je hrozně hodná,Zendy působí dojmem naštvané puberťačky a Bell je jako malé dítě ale jinak jsou vpoho :)
  • Kuky is that you can simply just a fan I love you too much and I would be glad if he ever came back
  • Hello everyone thank you dear well love you and thank you especially Kuky wrote or wrote it with your heart but you you you wrote it with a passion but nobody wrote anything except oškivýho TWL makes me really angry so walked over to him or her because he really neděkuji a bad person at anyone thought. Hi everyone sometimes I look back there as who wrote Hello

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit