Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju zendayu coleman viděla sem jí na žívo je užasná miluju to nikdy sem nepropásla jedinej film nebo serial kde hrála ona je prostě užasná *14* *14* *14* *14*
    • A máš na ní prosím Tě skype ?
    • Fakt ? Naživo ? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj ja ta mám najradšej strašne ťa mam rada. *14* ale keby som mohla byť aj ja taká aká si ty *9* *13* :( :(
  • ja tě zbožnuju ROCKY a pamatujes si mě ještě jak sem ti poslala ten dárek, a jak si se mnou zpívala *14* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *2* *2* *2*
    • máš jej skype?
  • Jo je prostě lepší než Bella Thorne ale i Bella Thorne je dobrá mam tě rááááddaaa *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • jsi božskázendayo jsi lepší než Bella Thotne zendayo jsi nej *14* *3* *3* *3*
  • Je nejlepší tanečnice,herečka i zpěvačka!!! *4* *4* *4* chtěla bych byt jako ona!! *15* *3* *4*
  • já ji také obdivuji nejvíce jsem chtěla její skype a ten mam takže jsem štasná
    • a dala bys si my ho prosím :-( ja ti dam zas její twitter znáš? *13* *9* *3* *3* *4* *4*
      • Nemá skype a twitter je @Zendaya96. Přála bych vám ten pocit, když vam napíše že vás miluje...:)
  • Zendaya a Bella sú tie najkrajšie dievky jaké poznám ale najlepšia je Zendaya nepoznám žiadnu takú aká sa vyrovná jej kráse *1* *2* *15* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • Ty vole vy ste jak 3letý děti ráda by sem jí poznala je super ne-e ty nemůžeš vědět jaká je v RealU protože ty jí znáš z filmu a ve filmu hraje podle scénaře takže lidi nebuďte naivní *4*
    • tak ty nežárli !!! *16*
  • ja mam osobne zendayu radsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit