Přejít na výpis diskuzí

Zlata Adamovská

OSOBNOST 19.10.2010 
184 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DOTAZ

    Paní Adamovská, nepodařilo se mně najít w.stránky Vašeho manžela a tak se na Vás obracím s prosbou.Rád bych se jej zeptal zda se byl v USA podívat u společnosti NUTRILITE. Prodejce jejich produktů tvrdí, že Vás manžel tam byl a vše co firma tvrdí o výrobě jejich produktů může Váš muž potvrdit.Mám o tom pochybnost.Můžete mně zprostředkovat kontakt, nebo zajistit odpověď na tuto otázku ? Děkuji. Přeji vše nejlepší.Luboš Bartyzal
  • svého času pěkná ženská s ještě krásnějšími nadry ,pomau ale jistě však přibírá a stárne - jako herečka lepší průměr
  • svého času pěkná ženská s ještě krásnějšími nadry ,pomau ale jistě však přibírá a stárne - jako herečka lepší průměr
  • škoda

    Dneska jsem zhlédla film Milenci a vrazi.Jsem z něj smutná protože je o ničem a vaše učínkování nepochopitelné.
    • Re: škoda

      Milenci a vrazi jsou krásnej i když né moc veselej film. Je to prostě o životě a tak to ani veselý bejt nemůže, a co se týká paní Zlaty, tka můžu říct, že tam byla neprosto skvělá, vždyť za tu roli byla nominováni na Českého lva!! Zlatka je prostě nejlepší!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit