Přejít na výpis diskuzí

Zora Jandová

OSOBNOST 1.2.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadá zpěvačka

  • Dobrý den,
    úžasná ženo plná elánu , radost a pohoda z Vás čiší, za to děkujeme.
    Byli jsme nedávno na Fidlovačce na Vašem představení Jeptišky - nádhera, a jak jsem Vás viděla nastupovat do auta, napadlo mne, jak je Vás akorát počet - snadná přeprava, ...Mohli bychom Vás pozvat s tímto nádherným kusem do naší vesničky ležící mmezi Českéhým rájem a Krkonošemi ? Pár celebrit z velkoměsta náš kulturní stánek již navštívilo a některé i pravidelně přijíždějí. Prosím info na email marta.hejdukova@seznam.cz
    Přeji krásný den :-)
  • Jak slyším v rozhlase Zoru Jandovou, vypínám to. Neskutečně sebestředná, egoistická. Skáče hostům do řeči a obtěžuje je nějakými svými pseudozážitky.
    • Tak co tady píšete, přeci když něho nemám rád tak se ho nevšímám. Na tyto ubohé názory není nikdo zvědav. Zora Jandová je moc fajn a vstřícná žena. A to nejen proto, že máme stejný den narození, ale několikrát jsem se s Zorkou setkal i v Mníšku pod Brdy. Přeji ji hodně zdraví. *14*
    • Kdybych to tak viděl, není nic jednoduší, neposlouchat toto rádio. Ale jsou lidé co jí mají rádi, jako já.
  • cachtickapani.veronika
    Přeji vše nejlepší k narozeninám, ať jste stále tak krásná jako dosud.

    Verča
  • Dobrý den paní Zoro,přečetl jsem článek o Vás - Věž plná energie a zaujaly mne Vaše obrázky Zodiaku. Je možné někde získat všechny (12)v malém provedení, tak jak se otiskují předpovědi ve všech možných časopisech . Pokud odpovíte, budu velmi rád. jj_
  • faith93

    Film

    Ahoj,neví někdo,jak se jmenoval film,který byl o drogách a Zora Jandová v něm účinkovala spolu s dalšími celebritami?
    Předem děkuji za odpověď.
    • Mravenci nesou smrt. Nyní běžel film v TV. Zdraví souznitel v dnu narození Kamil Točík *3*
  • sos

    Dobrý den Zorko,
    dnes jsem Vás slyšela v rádiu, moc se mi to líbilo. Jedné posluchačce jste nabídla pomoct, také bych potřebovala alespoň poradit. Ráda bych se zúčastnila Vámi doporučeného kurzu.
    Olina.
  • Tai-Chi

    Ahoj Zorko, bohužel po těch letech už nba tebe nemám e-mail. Jen jsem ti chtěla říct, že v roce myslím 1998 jsem byla ve tvém úplně prvním kurzu TaiChi, který jsi vedla na Újezdě (byla tam se mnou i Sylva, Pavlínka, Alena...). S jednou delší pauzou po dětech se TaiChi věnuju dosud a je to hlavně díky tobě. Už nikdy potom jsem nezažila, aby do toho někdo dal to, co ty. Umím perfektně dýchat, mám správně ruce, dobrý postoj - a to je jen technika. Musím také zmínit tu energii, duchovní rozměr, společné noční večeře v restauraci poblíž a hlavně semináře u tebe doma a bojové aplikace před domem :) S odstupem času můžu říct, že jsi mi dala úžasné základy a v tomhle jsi fakt jedinečná. Děkuju a přeju ti hodně dobré energie! Ahoj Tereza Kožuská (dříve Holečková) *3*
  • tai chi

    Dobrý den paní Zorko, bydlím kousek od Mníšku a chci se zeptat, zda nevedete náhodou kurz taichi přímo tam? děkuji vilma tůmová
  • soukromá žádost

    Dobrý den paní Jandová,
    mám velmi špatné svědomí a zkusím ho vyřešit touto cestou. V září 2008 jsme se několikrát viděly. Někdy v listopadu mi přišel domů dopis i s obrázky. Bohužel jsem ho někam založila a nejsem schpona najít adresu, abych na něj odpověděla. Moc mě to mrzí a vnímám to jako svoje velké selhání. Člověk, který mi ho poslal mi neskutečně pomohl. Chtěla bych Vás požádat, jestli byste mi nemohla nějakým způsobem zprostředkovat kontakt. Vy sama jste v té době na mě působila jako hřejivé sluníčko i když to pro Vás taky nebyla jednoduchá doba. Přišla jse mi úžasná :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit