Přejít na výpis diskuzí

Zora Jandová

OSOBNOST 1.2.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tai či

    Dobry den pani Jandova,
    docetla jsem se, ze Vase diplomova prace se tyka cviceni TAI CI, ma to byt jakasi ucebnice tohoto krasneho cviceni. Mohla byste mi poskytnout alespon ukazky z textu? Pokud ne, hodlate praci vydat knizne? Velice by me zajimalo, jak se Vam cviceni podarilo popsat.
    Dekuji za odpoved, velice Vam fandim. Rozvijite se jako ruzicka.
    Suchomelova Milada, Brno
  • prosba

    Paní Zorko,nevím,kde vás jinak nakontaktovat.Mám již delší dobu velké přání,kde sehnat píseň Nelituj,s českým textem,který zpíváte?děkuji za informace.Marie *3*
  • Vše nej k svátku přeje souznitel v dnu narození Kamil

    Vše nej k dnešnímu svátku přeje Kamil. *14* *14* *14*
  • Gratulace k narozeninám.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil. Tento den budu slavit 40 let a vzpomenu si na Vás. Vy jste byla uplně první z mých souznitelek co jsem se setkal a vyfotografoval. Bohužel fotky mám až z Brna z benefičního koncertu. Tak si to užijte a nepřehánějte to s učením. Doktorát neni nesmrtelný. *14* *14* *14*
  • Záznam koncertu.

    http://www.ceskatelevize.cz/program /10213254074-07.02.2009-13:50-2-ct- live-zora-jandova.html?online=1
  • Dotaz

    Prosím o název (popřípadě mp3 na email) písně z které znám jen úryvek: "prosím zůstaň se mnou, aspoň jedenkrát se na mě podívej jen na rozloučenou" nebo tak nějak.. díky
  • Záznam z koncertu kde jsem seděl ve třetí řadě k životnímu jubileu Zory Jandové.

    Tak až 13.2 2009 jsem uviděl záznam benefičního koncertu z 26.11 2008 k životnímu jubileu Zory Jandové, které ho jsem byl účasten. Vzhledem k tomu, že jsem se necítil dobře, tak jsem jako souznitel v dnu narození Zory pokládal za svojí povinnost se tohoto koncertu účastnit. Na obrazovce jsem byl spatřen pětkrát. Koncert se mi líbil a Zora by mě určitě pozvala i na raut, ale necítil jsem se dobře a ihned po příjezdu do Ústí nad Labem, jsem šel k lékaři. Marodil jsem do štědrého dne, kdy den po té jsem šel do práce. Jinak všem obdivovatelům přeji hodně zdraví. Letos budu slavit kulatiny a mám nějaký program na koncerty Hanky Zagorové, která je také narozena 6.září. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Poděkování

    Dobrý den, milá paní Zoro. Přidávám se také s poděkováním za skvělý recitál, který jsem viděla v sobotu v televizi. Bylo to naprosto úžasné!! Píseň Bílý jestřáb spolu s tai-chi - nelze najít slova, která by popsala mé pocity, které jsem prožívala. Ještě jednou děkuji a přeji Vám i všem Vašim blízkým pohodu v duši. Ivana Durstinová, Třinec
    • Re: Poděkování

      Připojuji se, byl to úžasný zážitek, Pro písně Bílý jeřáb, Fifty a Ničeho nelituji od Edith Piaf nenácházím slov chvály. Jediná paní Jandová je důstojnou nástupkyní Piafové..
  • Děkuji

    Milá paní Zoro,
    viděli jsme se asi před třemi lety v Praze, když tam byla paní Anette Carlström, já jsem to tenkrát tlumočil. Mám Vás rád a moc mě potěšil váš recitál v sobotu na ČT. To byl fakt výkon. Manželka si poplakala a já taky. Hodně štěstí a energie.
    Mirek Hubáček, Rychvald
  • Svátek Zora.

    Vážená Zoro.
    Vše nejlepší k dnešnímu svátku přeje Kamil. Doufám, že se máte dobře a stále hrajete v divadle v Brně s manželem Zdeňkem Mertou. Někdy Vás návštívím. Letos budu mít 40 let, 6.září. Zdraví Kamil z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit