Přejít na výpis diskuzí

Zora Jandová

OSOBNOST 1.2.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování

    Dobrý den, milá paní Zoro. Přidávám se také s poděkováním za skvělý recitál, který jsem viděla v sobotu v televizi. Bylo to naprosto úžasné!! Píseň Bílý jestřáb spolu s tai-chi - nelze najít slova, která by popsala mé pocity, které jsem prožívala. Ještě jednou děkuji a přeji Vám i všem Vašim blízkým pohodu v duši. Ivana Durstinová, Třinec
    • Re: Poděkování

      Připojuji se, byl to úžasný zážitek, Pro písně Bílý jeřáb, Fifty a Ničeho nelituji od Edith Piaf nenácházím slov chvály. Jediná paní Jandová je důstojnou nástupkyní Piafové..
  • poděkování

    Dobrý den vážená paní.
    Dovolte mi, abych Vám mohl poděkovat za Vaše příjemné rozhlasové vyprávění v pořadu "Host do domu".
    Děkuji a přeji příjemný den
    Jan Vokoun
    Třebechovice p.O.
  • Děkuji

    Milá paní Zoro,
    viděli jsme se asi před třemi lety v Praze, když tam byla paní Anette Carlström, já jsem to tenkrát tlumočil. Mám Vás rád a moc mě potěšil váš recitál v sobotu na ČT. To byl fakt výkon. Manželka si poplakala a já taky. Hodně štěstí a energie.
    Mirek Hubáček, Rychvald
  • po 32 letech --- ahoj

    Ahoj Zorko
    Tak jsem nahodou dostal od moji segry Edyty noviny z cech a v nich byla Tvoje fotka s jmenem,tak jsem se rozhodl sehnat tvoji adresu.Dneska to je jednodusi pres anternet.Doufam ze se na me jeste pamatujes (Roman Maragno ze Zdanic ), byli jsme kamaradi kdyz jsme byli maly deti.Naposledy jsme se vydeli v 17 nebo 18 leteh v Pardubicich , mela jsi nohu v sadre.To tak na trochu na zpestreni pameti.Kazdopadne jsi furt pekna pani jako driv.Ja jsem uz 27 let v Belgiji a zapomel jsem dost ceskej rukopis.Kazdopadne jestli ches napsat nekolik radku,nebo celej zivotopis , muzes , ja se k tobe pridam.Zatim ahoj Roman.moje adresa je ard-roman@skynet.be Mozna si vymenime vyce slov a treba i nejakou fotku.Pozdravuj maminku,jestli je jeste na zivu.Moje mati uz zemrela pred 5 lety.AHOJ
  • CD Ryba z Havaje

    Milá paní Zoro!
    Chtěla jsem poděkovat za skvělé CD Ryba s Havaje - plné prima vtipných a líbivých písniček. Nejprve jsem si knížku s CD půjčila v knihovně,ale úplně mně nadchnula,že jsem se rozhodla, že to CD musíme doma mít. Mám dvě holčičky (7 a 3,5 roku), které rády zpívají a tancují. Navíc jsem vaše písničky využila v hodinách cvičení rodičů s dětmi (2 a 3 roky) Pejskoviny a Míček, které vedu v Třebíčském "mateřském" centru. tak jsem nakonec utíkala obchodu a knížku s CD si koupila. Nelituji. Byla to "dobrá koupě." Písničky si doma s holkama zpíváme, musím říct, že se líbily i maminkám a dětem! Díky za spoustu inspirace! A přimlouvám se za další podobné CD!
    Ing. IVeta Ondráčková, předsedkyně Třebíčského "mateřského" centra
    • Re: CD Ryba z Havaje

      Dobrý večer, ráda bych požádala o radu. Slyšela jsem úžasnou písničku Ničeho nelituji a nedaří se mi ji najít v diskografii. Vyšla vůbec na CD a pokud ano, tak na kterém ? Děkuji za odpověď a přeji Vám ve Vaší práci hodně dalších úspěchů a radosti. Eva Šikulová
  • Gratulace k narozeninám.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil. Tento den budu slavit 40 let a vzpomenu si na Vás. Vy jste byla uplně první z mých souznitelek co jsem se setkal a vyfotografoval. Bohužel fotky mám až z Brna z benefičního koncertu. Tak si to užijte a nepřehánějte to s učením. Doktorát neni nesmrtelný. *14* *14* *14*
  • tai chi

    Dobrý den paní Zorko, bydlím kousek od Mníšku a chci se zeptat, zda nevedete náhodou kurz taichi přímo tam? děkuji vilma tůmová
  • Vše nej k svátku přeje souznitel v dnu narození Kamil

    Vše nej k dnešnímu svátku přeje Kamil. *14* *14* *14*
  • Dotaz

    Prosím o název (popřípadě mp3 na email) písně z které znám jen úryvek: "prosím zůstaň se mnou, aspoň jedenkrát se na mě podívej jen na rozloučenou" nebo tak nějak.. díky
  • Tai-Chi

    Ahoj Zorko, bohužel po těch letech už nba tebe nemám e-mail. Jen jsem ti chtěla říct, že v roce myslím 1998 jsem byla ve tvém úplně prvním kurzu TaiChi, který jsi vedla na Újezdě (byla tam se mnou i Sylva, Pavlínka, Alena...). S jednou delší pauzou po dětech se TaiChi věnuju dosud a je to hlavně díky tobě. Už nikdy potom jsem nezažila, aby do toho někdo dal to, co ty. Umím perfektně dýchat, mám správně ruce, dobrý postoj - a to je jen technika. Musím také zmínit tu energii, duchovní rozměr, společné noční večeře v restauraci poblíž a hlavně semináře u tebe doma a bojové aplikace před domem :) S odstupem času můžu říct, že jsi mi dala úžasné základy a v tomhle jsi fakt jedinečná. Děkuju a přeju ti hodně dobré energie! Ahoj Tereza Kožuská (dříve Holečková) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit