Přejít na výpis diskuzí

Zora Jandová

OSOBNOST 1.2.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování.

    Děkuji Zoře Jandové za vyfotografování s moji osobou. Koncert byl fantastický, dokonce o hodinu delší. Snad se Zoře mé dárky k narozeninám líbily. Zdraví Kamil
  • Svátek Zora.

    Vážená Zoro.
    Vše nejlepší k dnešnímu svátku přeje Kamil. Doufám, že se máte dobře a stále hrajete v divadle v Brně s manželem Zdeňkem Mertou. Někdy Vás návštívím. Letos budu mít 40 let, 6.září. Zdraví Kamil z Ústí nad Labem. *4* *4* *4*
  • Záznam z koncertu kde jsem seděl ve třetí řadě k životnímu jubileu Zory Jandové.

    Tak až 13.2 2009 jsem uviděl záznam benefičního koncertu z 26.11 2008 k životnímu jubileu Zory Jandové, které ho jsem byl účasten. Vzhledem k tomu, že jsem se necítil dobře, tak jsem jako souznitel v dnu narození Zory pokládal za svojí povinnost se tohoto koncertu účastnit. Na obrazovce jsem byl spatřen pětkrát. Koncert se mi líbil a Zora by mě určitě pozvala i na raut, ale necítil jsem se dobře a ihned po příjezdu do Ústí nad Labem, jsem šel k lékaři. Marodil jsem do štědrého dne, kdy den po té jsem šel do práce. Jinak všem obdivovatelům přeji hodně zdraví. Letos budu slavit kulatiny a mám nějaký program na koncerty Hanky Zagorové, která je také narozena 6.září. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Záznam koncertu.

    http://www.ceskatelevize.cz/program /10213254074-07.02.2009-13:50-2-ct- live-zora-jandova.html?online=1
  • prosba

    Paní Zorko,nevím,kde vás jinak nakontaktovat.Mám již delší dobu velké přání,kde sehnat píseň Nelituj,s českým textem,který zpíváte?děkuji za informace.Marie *3*
  • soukromá žádost

    Dobrý den paní Jandová,
    mám velmi špatné svědomí a zkusím ho vyřešit touto cestou. V září 2008 jsme se několikrát viděly. Někdy v listopadu mi přišel domů dopis i s obrázky. Bohužel jsem ho někam založila a nejsem schpona najít adresu, abych na něj odpověděla. Moc mě to mrzí a vnímám to jako svoje velké selhání. Člověk, který mi ho poslal mi neskutečně pomohl. Chtěla bych Vás požádat, jestli byste mi nemohla nějakým způsobem zprostředkovat kontakt. Vy sama jste v té době na mě působila jako hřejivé sluníčko i když to pro Vás taky nebyla jednoduchá doba. Přišla jse mi úžasná :-)
  • sos

    Dobrý den Zorko,
    dnes jsem Vás slyšela v rádiu, moc se mi to líbilo. Jedné posluchačce jste nabídla pomoct, také bych potřebovala alespoň poradit. Ráda bych se zúčastnila Vámi doporučeného kurzu.
    Olina.
  • faith93

    Film

    Ahoj,neví někdo,jak se jmenoval film,který byl o drogách a Zora Jandová v něm účinkovala spolu s dalšími celebritami?
    Předem děkuji za odpověď.
    • Mravenci nesou smrt. Nyní běžel film v TV. Zdraví souznitel v dnu narození Kamil Točík *3*
  • druhořadá zpěvačka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit