Přejít na výpis diskuzí

Zora Hejdová

OSOBNOST 23.4.2010 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zorka je moc hezká dívka, ale její mluvený projev je špatný. Hovoří totiž příliž rychle - tzv. "Drmolí" až na hranici srozumitelnosti. Měla by mluvit trochu pomaleji. Jinak se mi moc líbí a její vystupování na obrazovce je solidní a neumělkované.
  • Chci tě -látit ze zadu mou 17cm hadicí opřenou o zábradlí.ONANUJÍ stále při snídaní s novou na tebe a představuji si jak ho zasouvám do tvé -undičky . Velice tě prosím oblíkej si co nejkratší sukni z něčeho lesklého at sou vydět tvoje super nohy a pukkake vršek *14* *14* *14* *6* *6* *14* *6* *6* *14* *6* *6* *14* *6* *6* *14* *6* *6* *6* *14* *6* *6* *6* *14* *16* *12* *16* *12* *12* *16* *12* *12* *16* *12* *12* *14* *12* *14* *6* *14* *6* *14* *14* *11* *6* *11* *6* *14*
  • Mno jo, měla štěstí, kdyby se narodila na Vsetíně, ji buď zabijí,nebo neustále soudí, ...anebo by jí ubližovali i jinak... anebo by utírala p.r.d..l.e. ovcím.. *4* *1* Ale jinak, tv NOva jsou prasata, co kradou a všichni zaměstnanci tam s nimi.. *13* *13* *13* Všichni celebrity jsou zloději, jak Vám doma miznou věci..jde to na seriály a celebritám tv Nova, tím si buďte, vy obyčejní lidé, jistí.. *7*
  • Ahoj Zori potvrdíš mi prosím žádost na facebooku *3*
  • Chtěl bych tě moc
  • Ahoj Zorko jseš skvělá mám tě ráda :)
  • simonabilliejoearmstrong
    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám.. Ty a Tomáš jste suprová a zábavná dvojce *3* *3* *3* *3*
  • wau, myslim ze mira je fakt chlap co ma odvahu a srdce! Zorko, dobre sis vybrala:) a kdybys chtela rad vas vyfotim..treba na svatbe")
  • Zorku dneska ráno požádal její přítel v přímém přenosu o ruku.... *1* *15*
    • Trotl
      • Ty ani nikoho požádat nemusiš, protože by s tebou nikdo nechodil. :-D Míra je úžasnej chlap a na něj nemáš!!
  • moc krásná mladá slečna :-* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit