Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bydžovská

OSOBNOST 6.3.2011 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... kur** do prdele ...

    Zuzanu miluju už z dob, kdy otáčela svíčkovou v lednici:o) Tím mě dostala. Včera jsem ji viděla ve Švandově divadle v hře Tichý hlas. Kdo ji viděl, je i jemu jasné, proč se titulek nazývá asi takto. Je totiž kur** do pr**** fakt ohromná. Vlastně proto neexistuje asi jiné spojení a správné slova. Renny
    • pseudoparazit

      Re: ... kur** do prdele ...

      to nebyla svickova ale naka kachna ne :D
      • Re: Re: ... kur** do prdele ...

        jaka kachna? to bylo v nejakem filmu?dik za odpoved.
  • Kdyz tancila

    Souhlasim s predchozim prispevkem!Cesta byla vynikajici! Vsem Vam doporucuju jeste Kdyz tancila v Divadle Bez Zabradli! krasne, citlive predstaveni! a Zuzana Bydzovska uuzasnaaa! *3*
  • Úžas

    Zhlédla jsem divadelní představení Cesta dloouhým dnem do noci ... že předvede tak perfektní výkon, byhc v životě nečekala... je úžasná! *14*
  • Nezlobte mě

    Paní Zuzanko, četla jsem, a ne jednou, jak si nevěříte, sama sobě se nelíbíte a sama o sobě pochybujete. Vy nejste barbínkovská kráska a to je vaše obrovské plus. Ony jsou v jedné roli jako v druhé, pořád stejné, protože prodávají sebe. Vy prodáváte svoje herectví a to je úžasné. Působíte na mne jako voda ze studánky, prostá, čistá, upřímná. Na každou Vaši roli se moc těším a nikdy jsem nebyla zklamaná. Tak jestli se budete ještě někde pomlouvat, dojedu za Vámi a docela upřímně maminkovsky Vám naplácám.
  • pochvala

    mám ji rád,nic mě nenapadá,co bych měl vytknout,jen tak dál at se jí daří
    a má dobrou náladu *3*
  • Zkus to jinde!

    Hele jako proti herečce ji nemůžu nic vytknout, je skvělá. Jediné co mě u ní zvedá ze židle, je to, když se pokouší "zpívat", tak bych řekla, že na tohle opravdu NEMÁ! P. Bydžovská držte se svého zlatého řemesla, a ten "zpěv" nechte profikům, takdy Vám nes... do řemesla.
  • zuzana

    Smekám ..... v Perfect days je perfektní
  • ¨kdo je máma

    nevíte někdo, kdo je maminkou Zuzany Bydžovské? Spěchá...Sazka
    • Re: ¨kdo je máma

      Moje žena Ludmila Wheeler, bývalá Ludmila Bydžovská a ještě před tím Ludmila Poustková *3*
      • Re: Re: ¨kdo je máma

        Vážený pane Wheelere, sháním spolužáky ze ZŠ. Ztratila jsem na Zuzku kontakt přestože nějaký čas po škole a po té, co jsem se odstěhovala z Prahy, ještě navštěvovala mojí maminku. Mohl byste jí, prosím, vyřídit, že jí sháním? Případně ať mi napíše. Také prosím vyřiďte pozdrav Vaší paní, jestli si na mě ještě vzpomene.
        Díky.
        Maria
  • TALENT

    Zuzana je TALENT.
    videli jste ji tady nekdo na jevisti???

    je uzasna...z jejich predstaveni odchazim uplne ocistena a znovuzrozena..
  • oficialni stranky

    http://www.zuzanabydzovska.wz.cz
    o ficialni stranky zuzany bydzovske.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit