Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bydžovská

OSOBNOST 6.3.2011 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tobě,robě

    Jsi fajn, jen tak dál! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • zuzka

    Zuzanka je moc hezká paní :-) a je to ještě k tomu ůžasná herečka :-) hlavně v letišti!
  • Jste fakt dobrá!

    Tak to vidíte paní Zuzanko!Jak to máte dobré,že jste celebrita.To mě,když jsem ve srabu,žádne "sidlo 1 zavináč" pomoci nechce.Ani po i-melu.Ale já jsem vám také chtěla pomoci.Už máte těch pomocníků plné zuby,co?Vždyť vy nejste žádná chudinka,naopak,jste dobrá.Jako já.Taky jsem sama vychovávala děti.A jde to a je mi teď fajn.Akorát neumím hrát.Ale vy jste prostě osobnost.Paráda.Buďte pořád taková jako dosud. *15*
    • Re: Jste fakt dobrá!

      Auxová já to špatně nemyslel rád si s vámi popovídám o vašich problémech.Z.Šídlo *4*
  • Herečka z velkým +

    Zuzana Bydžovská - Obdivuji vaší krásnou a zároveň jemnou hereckou osobnost .Chodím do divadel jen zřídka ale když se tak stane jsem vámi a vaším hereckým elánem okouzlen .Vím že život není peříčko ale vy to zvladnete vše na jedničku a když né rád vám pomohu třebe po I-melu .Zatím přeji krásné a citové role sedí vám! Zdeněk Šídlo
  • tesnění oken Trojická

    Prosím ozvěte se mi ohledně utěsnění oken v Trojické ulici potřebuji si s Vámi domluvit termín montáže.Hradí to Pražská energetika jelikož se bude z Trojické kopat tunel pod Vltavou na Smíchov ohledně natažení kabelů el.vedení.Momentálně tam provádíme montážní práce od fi.APOLLO a do 20.4.2007 mají být okna utěsněná děkuji Borovička 777624814 e-mail boromil@seznam.cz děkuji.
  • Prosím nelekej se.Měj se moc hezky.Jsem ve škole.Ahoj Iveta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit