Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Dřízhalová

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi mi mrzí, že paní Marcela odešla tak brzo, byla to moc dobrá herečka, ať odpočívá v pokoji.
    • paní Dřízhalová se nejmenovala Marcela, ale Zuzana *5*
  • Pochvala

    Dobrý den, sleduji pravidelně s dcerou už několik let VKV (RP). Vždy jste byla jako herečka velmi přesvědčivá. Viděl jsem Vás i osobně nyní v září na zahradní slavnosti k III. serii Nemocnice na kraji města( byl jsem rád, že se natáčela v ÚVN) ve vile u pana dr. Bořka Severy a musím říct, že jste mě velmi překvapila tím jak jste byla okouzlující a i milá a skromná. Držím Vám palce. S pozdravem Richard Holý *4*
  • Dobrý večer, myslím, že těch tragických událostí, úmrtí-hokejisti, režisér Vávra, textař Vrba a dnes herečka Zuzana Dřízhalová, bylo za poslední týden, až dost, je to hrůza, úplně mi to drtí srdíčko a u mladých je to obzvlášť mazec. Škoda jich.... a do toho ještě moje soukromá "vzpomínka" na tchána, který by se letos dožil 60let, zemřel před 3 lety na rakovinu, stejnou jako Patrick Swayze. :-(
  • Teď jsem to uslyšela v televizi a nevěřím vlastním uším. Včera jsem jí viděla v Ordinaci v růžové zahradě a dneska už není. Neuvěřitelné, nemám slov, je to hrozná rána.
  • je smutné,když člověk zemře,je tragické a kruté ,když je to v mladém věku,jako byla ona-nejvíce mi imponovala jako Eliška v Nemocnici...čest její památce!!!
  • Je nám to velice líto a mrzí nás to taková mladičká a šikovná holčina....Upřímnou soustrast ronině a blízkým *13*
  • Velmi smutná zpráva, byla to skvělá herečka... Toto si nezasloužila. Je mi to moc líto. Upřímnou soustrast rodině.
  • Velmi smutná zpráva, věřila jsem,že je už v pořádku a zdravá. Byla milá, sympatická,hezká mladá paní, moc je mi to líto, je jí velká škoda!! Přála jsem jí,zdraví, mimčo a šťastný život!
  • Právě jsem se dozvěděla tu smutnou zprávu a je mi to velice líto! Upřímnou soustrast Všem pozůstalým.
  • uprimnou soustrast

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit