Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemáte dobře popisky k obrázkům.
  • Nejlepší stejně je, když jako Vůdce zvrátíte chod dějin a zničíte ty spojenecké šmejdy v Axis & Allies *1*
  • Co je problematického na finále Battlestar Galacticy?
  • Tilwaen
    Důkazem, že do podoby deskovek se dá převést fakt úplně všechno, budiž World of Tanks: Rush.
    • všechno ano ale zrovna tohle je nic moc
  • Tak za mě ještě Vládci podzemí, Zaklínač a Alchymiste
  • Psychotic
    Jéžiš, od Hry o trůny se držte dál. Po několika hodinách jsme to museli vzdát, extrémně složité, nepřehledné, blbě vyvážené.
    • ne kazdej chce hrat lehkou hru...
    • Souhlas. Má to hezký obrázky, ale hrát se to nedá
  • Nechápu jak tu může chybět Talisman *2*
    • hele, Talisman jsem hrál ve dvou v elektronický verzi, fakt zábava a hodně nás to bavilo, ale ten konec je totálně na nic... jeden člověk sedí ve věži a čeká na svůj tah, aby mohl smažit ostatní, absolutně to přestane být zábava... nemáte nějakej fígl, jak tohle obejít?
      • Tuším, že na to jsou ještě alternativní pravidla + rozšíření. To by nepomohlo?
  • Veskoslav
    Za sebe bych doporučil:
    Star Wars: X-Wing Miniatures Game
    Arkham Horror (pro milovníky povídek Lovecrafta skoro povinnost)
    Pandemic New Edition
    Mage Knight
    Descent: Výpravy do temnot
    a nakonec Civilizace.

    Všechny mám doma, ale u některých je to na rezervaci celého odpoledne. U Mage Knight je nevýhoda cena (cca 2000), stejně jako u X-Wing série, kdy si člověk pak dokupuje jednotlivé lodě a defacto to není klasická deskovka. Ale modely jsou moc pěkné a základní sada je na 900 a základní lodě za 300 při dokoupení. Civilizace je mnohdy na týden, když chytnete dobrou partu, pro mnohé pak nevýhoda to, že má asi bilion rozšíření (nehrál jsem ani jedno rozšíření, tak nemohu soudit kvalitu). A pokud máte rádi co-op hry ve světě pc, tak Pandemic je jedna z mála her co-op her ve světě deskovek, co znám. Vždycky bereme do vlaku.
    • možná jsme blbý, ale ve třech jsme nebyli schopný Arkham Horror ani jednou vyhrát, pokaždý nás prostě totálně převálcovaly vlny nepřátel... hráč se sotva někam vydá, potká cestou dvě tři příšery a sotva to přežije, takže se zase musí vrátit někam nabrat síly, a tam jsou zase další a další monstra... možná je to o cviku, ale po pravdě se mi to už vůbec nechce znova rozehrávat :(
  • Mno za mne Mage wars... uzavřená karetka ( teda dneska už mý taky dost rozšíření ) fajtí na plánu 3x4,, potvory , elementy, budovy, rostliny ... určitě mrkněte.
    Cooperačku Robinson Crusoe Cursed Island ,nebo semi coop - Archipelago líznuá civka z doby Columba.
    Dung Crowl Descent , ale je i mraky jinejch her.
    Na příběh a atmosféru není špatnej Mansions of Madness.
    4X z vesmíru třeba Eclipse , Twilight Imperium.

    Ovšem nic z toho není úplně brnkačka, vždycky aspoň na 2 a víc hodin. nic na srando párty a za pár šlupek :)
  • S kamošmi máme celkom slušnú zbierku stolových hier. Ja som si napr. naposledy kúpil Forbidden Stars a kamoš teraz objednal Dead of Winter :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit