Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhozně doporučuji novou karetní Hru o Trůny, případně coop karetního Pána Prstenů. Jinak jedna z top deskovek je určitě Descent druhá edice.


    Na Vánoce si nadělím X-wing miniatures :)
    • Lotr LCG je super o tom žádná. Descent už tak ne protože jeden hraje za pana jeskyně a ten je dost v nevíhodě a věčně prohrává
  • Erien
    Osobně Hru o Trůny nedoporučuju, po pár hrách jsme to prodali, hrozně složitá, hrací deska je strašně nepřehledná a to už u 3 hráčů natož v 6. Což je paradox, protože ve 3 je hra zase děsně nudná. Jestli chcete něco většího super je deskovka Zaklínače a z karetních je naprosto skvělá a jednoduchá Summoner Wars, výhoda je že i když je to karetní, je víc důležitá taktika, než to zda vám příjde karta. Teď se chystáme na UFO.
    • Přijde mi, že Hra o trůny není moc složitá. Pravidla má právě naopak docela snadná, snad jen vyhodnocení některých pohybů může být těžší. Jinak je to dobrá hra, ale asi jen v plném počtu 6 lidí. Dá se i ve čtyřech, ale už to není ono.
      • Erien
        Nevím možná to bylo v nás netuším, ve třech nás to vůbec nebavilo, samotné akce nejsou složité, ty jsou dost jednoduché, ale prostě ty aukce a ke všemu ostatnímu byla pomalu stránka A4 pravidel. Když to srovnám se Zaklínačem tak ta hra je podstatně jednoduší, ale pořád dost komplexní. Ale nejvíc mě na Hře o Trůny opravdu vadila ta nepřehlednost desky, žetony všechno to hrozně splývalo a špatně se mi v tom orientovalo. Ale samozřejmě netvrdím že ta hra nemůže nikoho bavit, jen si myslím že jsou i mnohem lepší deskovky.
  • Mam game of thrones a je to fakt dobre... taktiez je to super ked si chcete rozhadat kamaratov a rodinu :D :D
  • Kr.Pa
    Gwent *3*
    • Jen by to CD projekt nemusel dávát k speciálním edicím. Přestože je o ně enormní zájem, udělají jich pouze co by se za nehet vešlo.
      Proč to neprodávat samostatně. Lidi by byli spokojený a něco trhnou na prodeji.
      • Kr.Pa
        Prosimte, na webu najdes vyextrahovane karticky, za 400kč si mužeš vytisknout vsechny 4 balicky. Mnohem jednoduzsi, levnejsi a zabavnejsi nez ty hry v clanku.

        Např.

        http://imgur.com/a/0xdCy

        http://imgur.com/a/gV1y5
  • Vojta_Ilavsky
    Je to trošku offtopic, ale nezná někdo kvalitní steampunkovou karetní hru? Klidně i sběratelská. Může být i v digitální podobě, byť preferuji hmotné kartičky.
    Kvalitní steampunková deskovka by taky nebyla k zahození..
    • Veskoslav
      Kamarád je do toho blázen, tak mi poradil:
      011 - An Adventure with Therion - Boardgame
      Grind
      Planet Steam
      Spyrium Board Game
      Warmachine High Command Board Game
      • Vojta_Ilavsky
        Planet Steam zaujala. Btw díky za Warmachine, ani jsem o tom univerziu nevěděl. Warmachine: Tactics jsi zkoušel?
        • Veskoslav
          To jsem ani nevěděl, že je. Se přiznám, že teď jsem se ani moc na ně nedíval.
    • Napadá mě Steampunk Rally (závodní hra se vzducholodí), Scythe (strategie na mapě s bojovými roboty) nebo Euphoria ("ekonomická" strategie).
      • Vojta_Ilavsky
        Za tu Euphorii díky. :)
    • Nadhodím třeba nedávno vydané Shuffle Heroes (ale nehrál jsem).
      • Vojta_Ilavsky
        Díky. Za nějaký 4 kila nevypadá vůbec špatně..
        • A navíc to je od českého autora ;-)
  • Odulin
    UFO můžu jako kooperačku doporučit, atmosféru to celkem má. Druhá deskovka s mobilem, která mě tenhle rok zaujala a můžu doporučit jsou Alchymisté od Kotryho (dík za opravu zruda). Moje malé karetní překvapení roku je ale Epic Card Game, něco pro milovníky magicu. "Jen" 120 karet, ale dá se s nimi zahrát velké divadlo. :) https://www.youtube.com/watch?v=jaaNJ_ANEqE
    • Alchymisté nejsou od Vládi Chvátila, ale od Matúše Kotryho ;-) Hra je to zajímavá, ale mě osobně moc nenadchla. Je to tím, že mám radši jiný typ her.
      • Odulin
        Máš recht, dík za opravu.
    • Jo, Alchymisté jsou bomba. Pokud by někomu u Battlestar Galactica vadila angličtina, může pořídit "Zimu mrtvých", což je celkem podobná hra, jen se zombie tématikou. Ze středně složitých spíše "Settlers: Zrod impéria".
      • Odulin
        Jj Settleři nezklamou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit