Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Gwent *3*
    • Jen by to CD projekt nemusel dávát k speciálním edicím. Přestože je o ně enormní zájem, udělají jich pouze co by se za nehet vešlo.
      Proč to neprodávat samostatně. Lidi by byli spokojený a něco trhnou na prodeji.
      • Kr.Pa
        Prosimte, na webu najdes vyextrahovane karticky, za 400kč si mužeš vytisknout vsechny 4 balicky. Mnohem jednoduzsi, levnejsi a zabavnejsi nez ty hry v clanku.

        Např.

        http://imgur.com/a/0xdCy

        http://imgur.com/a/gV1y5
  • Trošku pozdě na dopis Ježíškovi... :-\
    • Veskoslav
      Letos je výhoda těch 3 pracovních dnů před Vánoci pro ty opozdilce, co nakupují na poslední chvíli.
      • Absolutně nesouhlasím.
  • Rozhozně doporučuji novou karetní Hru o Trůny, případně coop karetního Pána Prstenů. Jinak jedna z top deskovek je určitě Descent druhá edice.


    Na Vánoce si nadělím X-wing miniatures :)
    • Lotr LCG je super o tom žádná. Descent už tak ne protože jeden hraje za pana jeskyně a ten je dost v nevíhodě a věčně prohrává
  • Psychotic
    Jéžiš, od Hry o trůny se držte dál. Po několika hodinách jsme to museli vzdát, extrémně složité, nepřehledné, blbě vyvážené.
    • ne kazdej chce hrat lehkou hru...
    • Souhlas. Má to hezký obrázky, ale hrát se to nedá
  • XCOM (byt ten virtualni) zrovna hraju. Podruhe. Pro predtim neokuseny ENEMY WITHIN pridavek—a ten se siroceji rozkrocenym polem pusobnosti kvalitativne daleko predbiha uz tak vybornej ENEMY UNKNOWN. Naprosta pecka (!!!)

    S timhle uhlem pohledu se vydani XCOM 2 fakticky rovna datu vydani posledniho planovaneho datadisku—tudiz letu pristiho roku.
  • Má někdo zkušenosti se dvěmi rozšířeními pro GoT?
    • Ja mám. Čo by ťa zaujímalo?
  • Než si necháte cokoliv doporučit, tak si zkuste sami ujasnit, co by vás vlastně mohlo bavit, pro kolik hráčů hru chcete a zda je pro tento počet opravdu odladěná. Je dobré si uvědomit, že ne každého baví dlouhé či složité eurohry a sedne mu třeba ameritrash. V tomto jsou různé obecné žebříčky dosti zavádějící. A to nemluvím o článku, který spíše vypadá jako seznam deskovek, co má autor doma.
  • Mam game of thrones a je to fakt dobre... taktiez je to super ked si chcete rozhadat kamaratov a rodinu :D :D
  • Aku hru pro jednoho hráče by ste doporucili? (Rpg, strategiu, survival)
    • Já se chystám na pána prstenů, můj letošní vánoční dárek.
    • Karetka "The Lord of the Rings: The Card Game" (je i v češtině), survival "Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island", karetní RPG "Pathfinder Adventure Card Game", figurkové RPG "Shadows of Brimstone" nebo "Galaxy Defenders", kostková hra "D-Day Dice" nebo karetní hra "Phantom Leader".

      Pro fajnšmekry pak složité, ale o to výživnější "Magic Realm" nebo graficky naprosto neuvěřitelný survival "Kingdom Death: Monster". Většina z těch her je jak pro jednoho, tak pro více hráčů.
      • diky za obsahly vyčet, neco si snad vyberu
    • Lotr LCG
  • Jakou deskovku byste doporucili (idealne pro dva vcetne jedny zensky)? Chtěl bych něco atmosferickeho, nejlépe nějakou fantasy (žádnou takovou zatím nemám), nízká role náhody,.. Nemám rád: carcassonne, mam rad: twilight struggle, osadnici, celkem i monopolu
    • Diky za tipy
    • vonTossis
      Určitě "Vládci podzemí" od Chvátila. Miluji deskovky, ale tyhle moderní kusy podle různých předloh mě nechávají chladným. Za mě jinak takové jako Agricola, Puerto Rico, Vysoké napětí, Tikal...
      • Agricola ve dvou urcite ano, hrajeme se zenou furt, ale na Vysoke napeti (Funkenschlag) musi byt alespon tri, ve dvou je to podle me nuda...
    • Mage Kinght - momentálně vyprodaná, ale dá se běžně sehnat po deskoherních bazarech.

      Alchymisté jsou super, Osadníci: zrod impéria (neplést s osadníky z Katanu - to není ani stejné hřiště) také bezva, ale není to fantasy. Pokud to vysloveně musí být fantasy, tak karetní hra - runeage. Pokud by jste se cítili na složitější hry, pak runewars.
    • Hele, jde o to jak sofistikovanou hru chceš. N2co jednoduššího či složitějšího? Já hraju spíš ty (trošku) složitější deskovky. Pokud fantasy a nechceš Game of Thrones či něco podobného, spíš nějaký dungeon crawler, tak zkus tohle: https://boardgamegeek.com/boardgame/104162/descent-journeys-dark-second-edition
      • Descent je úžasná hra, jedna z nejlepších her pro mě, navíc v češtině, ale pro dva to není ideální. Zkus Hru o trůny karetní hru, je určena pro dva hráče, vyšla v češtině a postupně věřím, že budou vydávat česká rozšíření. Nebo také pána prstenů, ta je kooperativní, hraje se společně ve dvojici proti scénáři. Ale chce to mít i rozšíření. Obě jsem dostala pod stromeček a hrozně se na ně těším.
      • Spis tak lovim inspiraci, já bych třeba radsi nebo složitějšího, ale musím běžet ohledu na spoluhracku, kterou náročnější twilight moc nebere). Ale ten crawler vypadá slušně, mrknu na to
        • xxxy
          pre 2 by som odporucil namiesto descenta dungeon hru claustrophobia , to je dobry dungeon crawler 1vs1, vyhoda je lahsie/jednoznacnejsie pravidla, prijatelnejsia herna doba, vyborna hra pre 2 hracov...
          http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/claustrophobia-1166/
        • *něco, *brát ohledy //autokorekce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit