Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Důkazem, že do podoby deskovek se dá převést fakt úplně všechno, budiž World of Tanks: Rush.
    • všechno ano ale zrovna tohle je nic moc
  • na game of thrones treba vela casu tak isto v 3 sa to neplati hrat.
    munchkin- pre rodinu staci ale nehladajte tam dajake velke herne orgie.
    xcom- casovka urobite to co vam padne navyse musite mat tefon aspon na appku.
    na battlestar galacticu zase jazyk

    za mna rodinne hry co su kratsie,zabavnejsie,a bud maju cesky preklad alebo su jazykovo nezavisle a hodia sa ovela viac k vianociam

    andor-dobrodruzne legendy,pandemic,zima mrtvych/vysla nedavno,kemet,jamaica,vladca tokia,bang kockova hra,avalon:resistance,male velek galaxie,dominion,star realms a neviem co by som este nasiel.
    • Zimu mrtvých jsem si letos už zahrála a hrozně moc se mi líbila, hráli jsme ji ve třech a ve čtyřech a pro tento počet je to skvělá a atmosferická hra. Líbí se mi na ní, že přesto, že je kooperativní je tam jeden zrádce a o to je to větší zábava. V češtině vyšla teprve v prosinci. Andor je nenáročná fantasy a dobrá pro hraní s dětmi.
  • Nejlepší stejně je, když jako Vůdce zvrátíte chod dějin a zničíte ty spojenecké šmejdy v Axis & Allies *1*
  • Nemáte dobře popisky k obrázkům.
  • Nejlepsi je stejne Smallworld :)
  • Bargud
    Zrovna tu Hru o trůny jsem staršímu bratrovi skutečně pod stromeček koupil *4*
  • Vojta_Ilavsky
    Je to trošku offtopic, ale nezná někdo kvalitní steampunkovou karetní hru? Klidně i sběratelská. Může být i v digitální podobě, byť preferuji hmotné kartičky.
    Kvalitní steampunková deskovka by taky nebyla k zahození..
    • Veskoslav
      Kamarád je do toho blázen, tak mi poradil:
      011 - An Adventure with Therion - Boardgame
      Grind
      Planet Steam
      Spyrium Board Game
      Warmachine High Command Board Game
      • Vojta_Ilavsky
        Planet Steam zaujala. Btw díky za Warmachine, ani jsem o tom univerziu nevěděl. Warmachine: Tactics jsi zkoušel?
        • Veskoslav
          To jsem ani nevěděl, že je. Se přiznám, že teď jsem se ani moc na ně nedíval.
    • Napadá mě Steampunk Rally (závodní hra se vzducholodí), Scythe (strategie na mapě s bojovými roboty) nebo Euphoria ("ekonomická" strategie).
      • Vojta_Ilavsky
        Za tu Euphorii díky. :)
    • Nadhodím třeba nedávno vydané Shuffle Heroes (ale nehrál jsem).
      • Vojta_Ilavsky
        Díky. Za nějaký 4 kila nevypadá vůbec špatně..
        • A navíc to je od českého autora ;-)
  • Erien
    Osobně Hru o Trůny nedoporučuju, po pár hrách jsme to prodali, hrozně složitá, hrací deska je strašně nepřehledná a to už u 3 hráčů natož v 6. Což je paradox, protože ve 3 je hra zase děsně nudná. Jestli chcete něco většího super je deskovka Zaklínače a z karetních je naprosto skvělá a jednoduchá Summoner Wars, výhoda je že i když je to karetní, je víc důležitá taktika, než to zda vám příjde karta. Teď se chystáme na UFO.
    • Přijde mi, že Hra o trůny není moc složitá. Pravidla má právě naopak docela snadná, snad jen vyhodnocení některých pohybů může být těžší. Jinak je to dobrá hra, ale asi jen v plném počtu 6 lidí. Dá se i ve čtyřech, ale už to není ono.
      • Erien
        Nevím možná to bylo v nás netuším, ve třech nás to vůbec nebavilo, samotné akce nejsou složité, ty jsou dost jednoduché, ale prostě ty aukce a ke všemu ostatnímu byla pomalu stránka A4 pravidel. Když to srovnám se Zaklínačem tak ta hra je podstatně jednoduší, ale pořád dost komplexní. Ale nejvíc mě na Hře o Trůny opravdu vadila ta nepřehlednost desky, žetony všechno to hrozně splývalo a špatně se mi v tom orientovalo. Ale samozřejmě netvrdím že ta hra nemůže nikoho bavit, jen si myslím že jsou i mnohem lepší deskovky.
  • Fakt trochu pozdě, no :D Každopádně jsem se už vybavil a pod stromečkem už leží Eldritch Horror, Panovník a Pandemic: Legacy (koukněte na googlu, co to jsou ty "Legacy" hry - moc zajímavý koncept!) a z mojí ženy vypadlo obrovské překvapení v podobě Zimy mrtvých - postapo Zombie co-op survival (pro neznalé angličtiny vyšlo před 8 dny i v češtině). Tohle budou krásně deskové Vánoce aspoň nebudu furt čumět do toho kompu jako celý rok.
    Tak třeba to někoho z Vás taky inspiruje
    *3*
    • zvláštní a já myslel že nějakou náhodou se vyznačují všechny KARETNI hry *7*
  • S kamošmi máme celkom slušnú zbierku stolových hier. Ja som si napr. naposledy kúpil Forbidden Stars a kamoš teraz objednal Dead of Winter :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit