Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Za sebe bych doporučil:
    Star Wars: X-Wing Miniatures Game
    Arkham Horror (pro milovníky povídek Lovecrafta skoro povinnost)
    Pandemic New Edition
    Mage Knight
    Descent: Výpravy do temnot
    a nakonec Civilizace.

    Všechny mám doma, ale u některých je to na rezervaci celého odpoledne. U Mage Knight je nevýhoda cena (cca 2000), stejně jako u X-Wing série, kdy si člověk pak dokupuje jednotlivé lodě a defacto to není klasická deskovka. Ale modely jsou moc pěkné a základní sada je na 900 a základní lodě za 300 při dokoupení. Civilizace je mnohdy na týden, když chytnete dobrou partu, pro mnohé pak nevýhoda to, že má asi bilion rozšíření (nehrál jsem ani jedno rozšíření, tak nemohu soudit kvalitu). A pokud máte rádi co-op hry ve světě pc, tak Pandemic je jedna z mála her co-op her ve světě deskovek, co znám. Vždycky bereme do vlaku.
    • možná jsme blbý, ale ve třech jsme nebyli schopný Arkham Horror ani jednou vyhrát, pokaždý nás prostě totálně převálcovaly vlny nepřátel... hráč se sotva někam vydá, potká cestou dvě tři příšery a sotva to přežije, takže se zase musí vrátit někam nabrat síly, a tam jsou zase další a další monstra... možná je to o cviku, ale po pravdě se mi to už vůbec nechce znova rozehrávat :(
  • Diskusiu som len preletel, ale nikde som nevidel najlepsiu stolnu hru vsetkych dob a to Cosmic Encounter. Tak mi neda nespomenut.
  • Tak za mě ještě Vládci podzemí, Zaklínač a Alchymiste
  • Co je problematického na finále Battlestar Galacticy?
  • Veskoslav
    Jinak příští rok se chystám sehnat Doom: The Boardgame, ale tu z roku 2004, když najdu v nějakém pěkném stavu a na Wowko deskovku. Tu jsme hráli nedávno a přišla mi mnohem lepší než klasická Warcraft deskovka.
  • Nechápu ale já třeba nemám s kým deskové hry hrát, a nevěřím že by nějaký z mých 40-ti letých přátel měl zájem a vůbec čas něco takového hrát.
    • spatni pratele a navic ma jit o rodinne hry
    • Vůbec to o věku není. Moji rodiče třeba hrají při každé příležitosti a doma mají pořádnou sbírku her. V létě navíc jsou pořád na chatě a paří se sousedama na zahradě u kafíčka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit