Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je až s podivem, že panu Tiscalimu vulgární nadpis článku vůbec nevadí.Na rozdíl od pisatele toho čánku je pan Ovčáček jen slabý odvar. Holt taliánští chlebodárci pana Tiscaliho nám budou vštěpovat svoje rozumy.Kaj jsme to až došli!. *16*
  • Ovčáček - křupan, id.ot a pi.us, jen se na něj podíváš..... *1* *1* *1*
  • Pražská Kavárna - jednoduché heslo pro jednoduché lidi.
    Fuhrer Zeman s ním přišel a jeho ovečky ho poslušně opakují.

    Hitler měl židy a Stalin kulaky. Každý s jejich politikou nesouhlasí byl do těchto
    škatulek zařazen. I když tam často národnostně ani majetkově vůbec nespadal.

    Představa že lidé nemají ráda Zemana ( pakt s ODS, korýtko pro Klausovou,
    buranské chování..) pouze v Praze je absurdní a směšná.
    • Ano? NE!!!
      Tu bandu pseudoumělců, zlodějů a jiných politiků - i z ciziny - charakterizované přezdívkou Pražská kavárna, Práglkavcl a jinak. Vesměs studovali za peníze voličů a nyní po nich šlapou. Určitě mezi ně patří sebranka/skupina stohoven, pussy roit, vybraní členové nejmenované ambasády, dále paintelektuální členové STOP a dalších stran, také zaměstnanci různých "českých" médií patřících CIZINCÚM. Všichni nám škodili a škodí. Mají nyní strach, že jin to bude spočítáno.
    • Ty pravé tupé ovce se projeví zase okolo 17. listopadu. Teda pokud jim to protektor z americké ambasády správně zorganizuje a zaplatí. Není dolar, není ovcí...
    • blegh
      Tak jednoduché heslo, že ty jsi ho dodnes nepochopil *4*
      • zlej trolle, vysvětli nám to prosím *3*
  • Nepřítel musí bejt - komunisti měli třídního, když ho vyhubili, tak vnitřní kontrarevolucionáře, nacisti Židy, fašisti liberály... náš Hrad má každýho, kdo si dovolí samostatně přemýšlet - nic novýho pod sluncem
    • Plejtváku je to právě naopak. Příkladem je naše školství, které právě vede žáky k zupáctví a přejímání mediálních idejí. Ne však k samostatnému kritickému myšlení. Podle systému - kdo půjde proti presiedentovi, dostane za jedna třeba z geometrie.
      Pokud jde o tebe, napiš o čem jsi SAMOSTATNĚ přemýšlel v tomto tématu.
  • Já jsem uvítala rok 1989. Kdy k nám konečně přišla komunisty zakázaná paní svoboda.
    Už jsem toho měla dost.

    Za císaře Františka Josefa jsem si vyšívala vložky. Za nacistů jsem si vyšívala vložky.
    A za komunistů jsem si také vyšívala vložky.

    Ale v roce 1989 jsem se konečně dočkala. Koupila jsem si pravé západní vložky.
    Ta různorodost. Mají křidélka i pořádné křídla. *14* *14*
    • Tak prr...! Že by hned druhý den po 17. opadu byly ony na pultech/ pod pulty? Asi jsem chodil kupovat něco jiného, ale pochybuji...
      Babi, prozraďte, jaké vzorky jste vyšívala? Franz Jozef -orlice, nacisti- hakenkreutz, komunisti -hvězdičky?
    • Simčo, tak už nejsi mladá a krásná? Tak čau babko. *15*
      • Simčo, zase jsi zapoměka v domově důchodců koště.
      • Já jsem stará, tlustá a ošklivá pusinka. *16* *16* *16* *16*
        • pusinka? spíš pořádná Pussy. *15*
          • Simčo, ty jsi menstruovala 89 let? Chudinko. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit