Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... primitiv jako ty si sám pokaždé naběhne, nevidím důvod se dál bavit s ubožákem:)))
  • ... tvé koktání o mě nehraje roli, super tě ubíjím svou noblesou a pohrdáním špínou :)))
  • ... nikdy ti, primitive, nedojde, že ometák jako ty inteligenty jako já nemá jak urazit :)))
  • ... jsi bezmocný symbol primitivnosti, trosko, já na rozdíl od tebe publicitu nepotřebuji :)))
  • ... primitiv jako ty, degene, nechybuje, chybou je tvé početí a každá minuta blití :)))
  • ... to my máme za prezidenta miláčka národa, trapáku Jégle, že :)))
  • No jak zloděj tak slovák oba b l b *7*
  • Obávám se, že druhého tak prudce inteligentního diskutéra, který by se mne ujmul po Vašem hození ručníku do ringu, zde nenajdeme...
    bijec dobil? ... takže teď už jenom "pitomečků"? :D
  • vidíš chlíve dnes se tady můžeš rozkrájet. A nikoho tvoje výlevy blbosti nezajímají.Tak koukej přidat v psaní, nezapomeň přidat tu "pohodu" z chlíva.A mohl bys opíchat tu svoji matku.Co říkáš?
  • OK, jsme Novorosijci, chybovat je lidské
  • sorry zlej trolle, mám v tom hokej *13*
  • až pod tím nickem bude pravej majitel mužem podiskutovat
  • ... tradiční stereotyp skvěle zdegenerovaného tupce, kterého konec pečlivě doladím :)))
  • miluji tyto stalinisticko-bolševické stránky
    vivat Lavrov *14*
  • Pár názorů mimo mediální proud…

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/francouzsky-general-vyzval-zrusit-nato-a-spojit-se-s-ruskem/

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/cohen-trumpa-napadaji-kvuli-jeho-snaze-vyhnout-se-valce-s-ruskem/
  • na koho mluvíš zlej trolle ? na své nicky ? *15*
  • odpusťte bijcovi.Celý den je do něj kopáno. Napravo nalevo slyší jen samé ústrky a posměch.Musí se někde vyřádit.Musí z něj ten nahromaděný stres ven. Mezi lidi nemůže.To by mu nařezali.Tak se navečer realizuje ubožák tady.
  • ... mě neoblbneš hrubka je hrubka a bez hrubek je bez hrubek, tak to má být, pořádek musí být :)))
  • ... ano plán běží a kdo neběží ten stojí, hálelujá :)))
  • ...ano poznají, že jsi největší trotl. Děkuji uctivě, zaplať pánbůh :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit